Hlavné menu
Produkty v košíku

Doplnky k obuvi

V našom e-shope nájdete široký sortiment príslušenstva doplnkov k obuvi, ktoré vám pomôžu udržiavať vašu obuv čistú, vo forme a pripravenú na každodenné použitie. S našimi doplnkami, ako sú kefy na čistenie, sušičky, či... Pokračovať
Čistiaca kefa so štetinami z kokosového vlasu na obuv veľkosť 18,7 cm Pevné kokosové štetiny čistiacej kefy sú ideálne na obnovu silne znečistených topánok do ich pôvodnej podoby. Ergonomický tvar kefy umožňuje veľké pohodlie pri odstraňovaní blata a iných nečistôt. Frézovaná drevená predná časť..
4,30€
Cena bez DPH:3,58€
Dlhý obuvák s pružinou 56 cm, hnedý Viete ako posunúť pohodlie obúvania u úroveň vyššie? Pridajte na obuvák pružinu. Toto riešenie zjednoduší a spríjemní obúvanie, ktoré väčšina z nás absolvuje viac ako 300 krát do roka. Špecifikácie: typ: obuvák farba: hnedá určenie: dámska, pánska a detská ..
23,80€
Cena bez DPH:19,83€
Dlhý obuvák s pružinou 63 cm, hnedý Viete ako posunúť pohodlie obúvania u úroveň vyššie? Pridajte na obuvák pružinu. Toto riešenie zjednoduší a spríjemní obúvanie, ktoré väčšina z nás absolvuje viac ako 300 krát do roka. Špecifikácie: typ: obuvák farba: hnedá určenie: dámska, pánska a detská ..
23,80€
Cena bez DPH:19,83€
Drevená elegantná praktická skrinka na doplnky k topánkam Drevená, elegantná skrinka na doplnky obuvi, tmavohnedej farby, so zlatým kovaním. Zmestí sa do nej všetko potrebné príslušenstvo pre starostlivosť o obuv, pričom bude elegantným prvkom interiéru. Špecifikácie:  typ: skrinka na doplnky ..
45,30€
Cena bez DPH:37,75€
Drevené rozťahováky z bukového dreva s predlžovacou skrutkou 41 Kvalitné elegantné rozťahováky nemeckej značky GEOHA z bukového dreva sú osvedčeným spôsobom, ako udržať topánky vo výbornom stave. Vďaka ich použitiu si topánky zachovávajú svoj prirodzený tvar. Okrem toho drážkované otvory uľahčujú..
17,10€
Cena bez DPH:14,25€
Drevené rozťahováky z bukového dreva s predlžovacou skrutkou 42 Kvalitné elegantné rozťahováky nemeckej značky GEOHA z bukového dreva sú osvedčeným spôsobom, ako udržať topánky vo výbornom stave. Vďaka ich použitiu si topánky zachovávajú svoj prirodzený tvar. Okrem toho drážkované otvory uľahčujú..
17,10€
Cena bez DPH:14,25€
Drevené rozťahováky z bukového dreva s predlžovacou skrutkou 43 Kvalitné elegantné rozťahováky nemeckej značky GEOHA z bukového dreva sú osvedčeným spôsobom, ako udržať topánky vo výbornom stave. Vďaka ich použitiu si topánky zachovávajú svoj prirodzený tvar. Okrem toho drážkované otvory uľahčujú..
17,10€
Cena bez DPH:14,25€
Drevené rozťahováky z bukového dreva s predlžovacou skrutkou 44 Kvalitné elegantné rozťahováky nemeckej značky GEOHA z bukového dreva sú osvedčeným spôsobom, ako udržať topánky vo výbornom stave. Vďaka ich použitiu si topánky zachovávajú svoj prirodzený tvar. Okrem toho drážkované otvory uľahčujú..
17,10€
Cena bez DPH:14,25€
Drevené rozťahováky z bukového dreva s predlžovacou skrutkou 45 Kvalitné elegantné rozťahováky nemeckej značky GEOHA z bukového dreva sú osvedčeným spôsobom, ako udržať topánky vo výbornom stave. Vďaka ich použitiu si topánky zachovávajú svoj prirodzený tvar. Okrem toho drážkované otvory uľahčujú..
17,10€
Cena bez DPH:14,25€
Drevené rozťahováky z bukového dreva s predlžovacou skrutkou, lakované 41 Kvalitné elegantné rozťahováky nemeckej značky GEOHA z bukového dreva sú osvedčeným spôsobom, ako udržať topánky vo výbornom stave. Vďaka ich použitiu si topánky zachovávajú svoj prirodzený tvar. Okrem toho drážkované otvor..
17,10€
Cena bez DPH:14,25€
Drevené rozťahováky z bukového dreva s predlžovacou skrutkou, lakované 42 Kvalitné elegantné rozťahováky nemeckej značky GEOHA z bukového dreva sú osvedčeným spôsobom, ako udržať topánky vo výbornom stave. Vďaka ich použitiu si topánky zachovávajú svoj prirodzený tvar. Okrem toho drážkované otvor..
17,10€
Cena bez DPH:14,25€
Drevené rozťahováky z bukového dreva s predlžovacou skrutkou, lakované 43 Kvalitné elegantné rozťahováky nemeckej značky GEOHA z bukového dreva sú osvedčeným spôsobom, ako udržať topánky vo výbornom stave. Vďaka ich použitiu si topánky zachovávajú svoj prirodzený tvar. Okrem toho drážkované otvor..
17,10€
Cena bez DPH:14,25€