Hlavné menu
Produkty v košíku

Kone

Incapet Collagen - prémiový 100% čistý bio-aktívny kolagén pre zvieratá - 30 dňová kúra Incapet Collagen je kŕmna surovina, ktorý pozitívne ovplyvňuje bunkovú obnovu, regeneráciu a výživu kože, pazúrov, rohoviny a srsti. Telo zvieraťa kolagén prirodzene tvorí. Jeho produkcia sa ale s vekom dospeléh..
49,00€
Cena bez DPH:40,83€
Magnetoterapia pre kone, chrbát - prístroj určený na liečbu a stimuláciu organizmu koní pomocou pulzného magnetického poľa nízkej frekvencie + knižka ako používať magnetoterapiu ZADARMO ! Jeho prednosti sú hlavne účinky pôsobiace proti bolesti, uvoľňujúce svalové kŕče, hojivé, protizápalové úči..
490,00€
Cena bez DPH:408,33€
Magnetoterapia pre závodné kone - krk, hriva - prístroj určený na liečbu a stimuláciu organizmu koní pomocou pulzného magnetického poľa nízkej frekvencie + knižka ako používať magnetoterapiu ZADARMO ! Jeho prednosti sú hlavne účinky pôsobiace proti bolesti, uvoľňujúce svalové kŕče, hojivé, prot..
390,00€
Cena bez DPH:325,00€
Magnetoterapia pre závodné kone - predná noha - prístroj určený na liečbu a stimuláciu organizmu koní pomocou pulzného magnetického poľa nízkej frekvencie + knižka ako používať magnetoterapiu ZADARMO !   Jeho prednosti sú hlavne účinky pôsobiace proti bolesti, uvoľňujúce svalové kŕče, hojivé, pr..
390,00€
Cena bez DPH:325,00€
Magnetoterapia pre závodné kone - ramená - prístroj určený na liečbu a stimuláciu organizmu koní pomocou pulzného magnetického poľa nízkej frekvencie + knižka ako používať magnetoterapiu ZADARMO !   Jeho prednosti sú hlavne účinky pôsobiace proti bolesti, uvoľňujúce svalové kŕče, hojivé, protizá..
390,00€
Cena bez DPH:325,00€
Magnetoterapia pre závodné kone - zadná noha - prístroj určený na liečbu a stimuláciu organizmu koní pomocou pulzného magnetického poľa nízkej frekvencie + knižka ako používať magnetoterapiu ZADARMO !   Jeho prednosti sú hlavne účinky pôsobiace proti bolesti, uvoľňujúce svalové kŕče, hojivé, pro..
420,00€
Cena bez DPH:350,00€