Hlavné menu
Produkty v košíku

Čistenie

Dôležitou súčasťou starostlivosti o pleť je jej čistenie. Tu nájdete rôzne pomôcky, ako pinzety a profesionálne sady na čistenie, ktoré vám pomôžu udržať vašu pleť bez vyrážok. Pomáhajú odstrániť čierne bodky, vyrážky,... Pokračovať
AG554D Súprava na odstránenie čiernych bodiek 7 Sada 7 obojstranných lyžíc na bezpečné odstránenie čiernych bodiek a pupienkov. Profesionálne, slučkové lyžice sú určené na prácu s čiernymi bodkami a inými nečistotami na tvári. Ideálne na odstránenie pupienkov z ťažko dostupných miest. Súprava obs..
3,60€
Cena bez DPH:3,00€
Sada nástrojov na čistenie, vytláčanie a odstránenie akné v puzdre so zrkadlom 5kusov Nemáte čas isť do salónu a potrebuje sa rýchle zbaviť vyrážok a čiernych bodiek? Vyskúšajte profesionálne pomôcky na čistenie pleti v praktickom puzdre od firmy Skin apeel! Ľahké, odolné, vysoko kvalitné mate..
6,90€
Cena bez DPH:5,75€
BeautyRelax Súprava na odstránenie čiernych bodiek a akné, 10 ks Súprava na odstránenie čiernych bodiek a akné BeautyRelax. Profesionálne nástroje so slučkou sú určené na prácu s čiernymi bodkami a inými nečistotami tváre. Perfektné na odstránenie pupienkov a to aj na ťažko dostupných miestach. N..
4,20€
Cena bez DPH:3,50€
PROFESIONÁLNE NÁSTROJE NA ČISTENIE, VYTLÁČANIE A ODSTRÁNENIE PUPIENKOV Z PLETI Nemáte čas isť do salónu a potrebuje sa rýchle zbaviť vyrážok a čiernych bodiek? Vyskúšajte profesionálne pomôcky na čistenie pleti! Ľahké, odolné, vysoko kvalitné materiály, 5 rôznych kovových pomôcok, ktoré Vám pomôžu o..
3,20€
Cena bez DPH:2,67€
PROFESIONÁLNA PINZETA NA ČISTENIE, VYTLÁČANIE A ODSTRÁNENIE PUPIENKOV Z PLETI Nemáte čas isť do salónu a potrebuje sa rýchle zbaviť vyrážok a čiernych bodiek? Vyskúšajte profesionálne pomôcky na čistenie pleti! Pinzeta sa odporúča používať vo večerných hodinách, aby sa pleť mohla zregenerovať a ustú..
1,30€
Cena bez DPH:1,08€
Silikónové vajíčko na čistenie štetcov Vďaka tomuto malému vajíčku vám čistenie štetcov na make-up zaberie oveľa menej času. Veľmi funkčné, vhodné na čistenie menších aj väčších kozmetických štetcov. Celý proces umývania je veľmi jednoduchý. Stačí vložiť ukazovák a prostredník do otvoru, nalia..
0,70€
Cena bez DPH:0,58€
PROFESIONÁLNE NÁSTROJE NA ČISTENIE, VYTLÁČANIE A ODSTRÁNENIE PUPIENKOV Z PLETI Nemáte čas isť do salónu a potrebuje sa rýchle zbaviť vyrážok a čiernych bodiek? Vyskúšajte profesionálne pomôcky na čistenie pleti! Ľahké, odolné, vysoko kvalitné materiály, 7 rôznych kovových pomôcok, ktoré Vám pomôžu o..
6,40€
Cena bez DPH:5,33€
Kozmetická sada na odstraňovanie čiernych bodiek, 7ks Sada až 7 obojstranných lyžičiek na bezpečné odstránenie čiernych bodiek a pupienkov. Profesionálne slučkové lyžice sú určené na prácu s čiernymi bodkami a inými nečistotami na tvári. Perfektné na odstraňovanie pupienkov aj na ťažko dostupných..
3,50€
Cena bez DPH:2,92€
Profesionálne nástroje na čistenie, vytláčanie a odstránenie akné/pupienkov z pleti - 4ks Sada 4 nástrojov na bezpečné odstránenie čiernych bodiek a pupienkov! Profesionálne nástroje v tvare slučky sú určené na prácu s čiernymi bodkami a inými nečistotami na tvári. Ideálne na odstránenie pupienk..
2,00€
Cena bez DPH:1,67€
Kozmetický nástroj na odstraňovanie čiernych bodiek a akné Nemáte čas isť do salónu a potrebuje sa rýchle zbaviť vyrážok a čiernych bodiek? Vyskúšajte profesionálnu pomôcku na čistenie pleti! Jemný oceľový nástroj s protišmykovou úpravou je určený na hygienické a účinné čistenie pleti - čiernych ..
0,90€
Cena bez DPH:0,75€