Hlavné menu
Produkty v košíku

Hubky na make-up

Hubka na make up 2 ks, béžová Praktická hubka pre rovnomernú aplikáciu make-upu. Materiál polymér s vysokou hustotou zabraňuje prenikaniu produkov do špongie a umožňuje ľahké čistenie jemným čistiacim prostriedkom. Špongia je príjemná na dotyk a umožňuje jej používanie v suchu i s aplikačným pros..
1,40€
Cena bez DPH:1,17€
Hubka na make up 2 ks, ružová  Praktická hubka pre rovnomernú aplikáciu make-upu. Materiál polymér s vysokou hustotou zabraňuje prenikaniu produkov do špongie a umožňuje ľahké čistenie jemným čistiacim prostriedkom. Špongia je príjemná na dotyk a umožňuje jej používanie v suchu i s aplikačným pro..
1,40€
Cena bez DPH:1,17€
Hubka na make up 2 ks, tyrkysová Praktická hubka pre rovnomernú aplikáciu make-upu. Materiál polymér s vysokou hustotou zabraňuje prenikaniu produkov do špongie a umožňuje ľahké čistenie jemným čistiacim prostriedkom. Špongia je príjemná na dotyk a umožňuje jej používanie v suchu i s aplikačným p..
1,40€
Cena bez DPH:1,17€
Silikónové vajíčko na čistenie štetcov Vďaka tomuto malému vajíčku vám čistenie štetcov na make-up zaberie oveľa menej času. Veľmi funkčné, vhodné na čistenie menších aj väčších kozmetických štetcov. Celý proces umývania je veľmi jednoduchý. Stačí vložiť ukazovák a prostredník do otvoru, nalia..
0,70€
Cena bez DPH:0,58€
Silikónový čistič štetcov v tvare srdca Aby vaše obľúbené štetce zostali dlho v perfektnej kondícii a vyzerali vždy ako nové, je potrebné sa o ne patrične starať. Na to tu máme tento silikónový čistič v tvare srdiečka :)   Jednoducho nasuňte na prsty pomocou otvoru a použitím rôznych drážok jemn..
1,30€
Cena bez DPH:1,08€