Hlavné menu
Produkty v košíku

Umývacie huby a žinky

Čistiaca kefka na tvár Čistiaca kefka na tvár
-23 %
Čistiaca kefka na tvár, ružová Čistiaca kefka na tvár je modernou a inteligentnou vychytávkou. Slúži na hĺbkové čistenie pleti, odstránenie mastnoty a nečistôt alebo na masírovanie tváre. Kefka na tvár vám zjednoduší každodennú starostlivosť o pleť a zastane aj niektoré funkcie, ktoré bežne po..
6,90€ 9,00€
Cena bez DPH:5,75€
Čistiaca sonická kefka na tvár - ružová Čistiaca sonická kefka na tvár - ružová
-100 %
Čistiaca sonická kefka na tvár Sonická čistiaca kefka je veľmi užitočné príslušenstvo, ktoré má veľa využití. Čistí pokožku a póry, zvlhčuje, odstraňuje sfarbenie a iné kožné problémy, a čistí od nečistôt, prachu, upchatých pórov, odumretej pokožky a zvyškov make-upu. Kefa na tvár je vyrobená z v..
6,00€ 0,00€
Cena bez DPH:5,00€
Kefka na peeling - čistenie pleti Kefka na peeling - čistenie pleti
-24 %
Kefka na peeling - čistenie pleti   Trápia Vás upchaté póry a nečistoty na tvári? Vyskúšajte revolučný systém čistenia tváre pre všetky typy pleti. Kefka na peeling a čistenie pleti odstraňuje nečistoty, mastnoty a zbytky make-upu, odumretú kožu, podporuje prekrvenie pokožky, Účinne čistí norm..
2,90€ 3,80€
Cena bez DPH:2,42€
Kefka na peeling - čistenie pleti + špachtla
-24 %
Kefka na peeling - čistenie pleti + špachtla Trápia Vás upchaté póry a nečistoty na tvári? Vyskúšajte revolučný systém čistenia tváre pre všetky typy pleti. Kefka na peeling a čistenie pleti odstraňuje nečistoty, mastnoty a zbytky make-upu, odumretú kožu, podporuje prekrvenie pokožky. Účinne či..
3,20€ 4,20€
Cena bez DPH:2,67€
Silikónová hubka na umývanie a masáž tela 1 ks Silikónová hubka na umývanie a masáž tela 1 ks
-23 %
Silikónová hubka na umývanie a masáž tela 1 ks  Hľadáte kefu do kúpeľa na domáce použitie? Naša silikónová hubka dokáže splniť všetky vaše požiadavky s odolným a spoľahlivým materiálom. S masážnymi štetinami a závesným dizajnom, ktorý vám môže poskytnúť pohodlný zážitok z kúpania. Špecifikáci..
4,90€ 6,40€
Cena bez DPH:4,08€
Silikónový čistič štetcov v tvare srdca Silikónový čistič štetcov v tvare srdca
-22 %
Silikónový čistič štetcov v tvare srdca Aby vaše obľúbené štetce zostali dlho v perfektnej kondícii a vyzerali vždy ako nové, je potrebné sa o ne patrične starať. Na to tu máme tento silikónový čistič v tvare srdiečka :)   Jednoducho nasuňte na prsty pomocou otvoru a použitím rôznych drážok jemn..
1,40€ 1,80€
Cena bez DPH:1,17€
Sonická čistiaca kefka na tvár a telo 4v1 CC-9049 Sonická čistiaca kefka na tvár a telo 4v1 CC-9049
-23 %
Sonická čistiaca kefka na tvár a telo 4v1 CC-9049 Kompletný systém starostlivosti o telo so suchou kefou, kefou na tvár, vlnovým masážnym prístrojom a brúskou na nohy. Rotačná hlava robí proces suchého čistenia rýchlejším a ľahším ako manuálna kefa. Tvárová kefa Kefa na čistenie hlbokých pórov..
14,90€ 19,40€
Cena bez DPH:12,42€
Sonická kefka na čistenie pleti s masážou - ružová Sonická kefka na čistenie pleti s masážou - ružová
-24 %
Sonická kefka na čistenie pleti s masážou - ružová Sonická kefka na pleť je fantastické zariadenie na umývanie a masáž, tváre krku a dekoltu. Kefka má vstavanú dobíjaciu batériu pomocou USB káblu. Vďaka, ktorému si môžete vziať kefku kamkoľvek bez nutnosti kupovania bateriek. Sonická kefa veľm..
4,50€ 5,90€
Cena bez DPH:3,75€
Sonická kefka na čistenie pleti s masážou v tvare labky Sonická kefka na čistenie pleti s masážou v tvare labky
-23 %
Sonická kefka na čistenie pleti s masážou v tvare labky Sonická kefka na pleť je fantastické zariadenie na umývanie a masáž, tváre krku a dekoltu. Kefka má vstavanú dobíjaciu batériu pomocou USB káblu. Vďaka ktorému si môžete vziať kefku kamkoľvek bez nutnosti kupovania bateriek. Inteligentné ..
6,90€ 9,00€
Cena bez DPH:5,75€
Sonická kefka na čistenie pleti tyrkysová, EBM003T Sonická kefka na čistenie pleti tyrkysová, EBM003T
-23 %
Sonická kefka Gioia na čistenie pleti, tyrkysová EBM003T   Sonická kefka Gioia ja pleť je fantastické zariadenie na umývanie a masáž, tváre krku a dekoltu. Kefka má vstavanú dobíjaciu batériu pomocou USB káblu. Vďaka ktorému si môžete vziať kefku kamkoľvek bez nutnosti kupovania bateriek. Revoluč..
8,90€ 11,60€
Cena bez DPH:7,42€