Hlavné menu
Produkty v košíku

Prvá pomoc pri zraneniach

Chladivý sprej so syntetickým ľadom Ice Mix, 400 ml Chladivý sprej so syntetickým ľadom v objeme 400 ml je účinným prostriedkom na rýchle zmiernenie bolesti, opuchov a zápalov. Jeho formulácia obsahuje syntetický ľad, ktorý poskytuje intenzívne chladenie bez potreby použitia skutočného ľadu. Sprej m..
4,50€
Cena bez DPH:3,75€
Ohrievací alebo chladiaci termoobklad, ohrievač tela, Vithermo Hot-Pack Ohrievací alebo chladiaci termoobklad, ohrievač tela, Vithermo Hot-Pack
Top
Ohrievací alebo chladiaci termoobklad na krk, šiju, telo Vithermo hot-pack - nevyčerpateľný zdroj tepla a úľavy pre vaše telo Objavte spoľahlivého spoločníka teplom Objavte spoľahlivého spoločníka pre momenty, keď potrebujete zahriať alebo uvoľniť vaše unavené telo. Vithermo hot-pack je inovatívny t..
12,90€
Cena bez DPH:10,75€
Suchý ľad studený zábal, okamžité chladenie 100g Ako rýchlo a účinne znížiť bolesť a opuch? Suchý ľad je skvelým pomocníkom, ktorý vyrieši tieto problémy a navyše ho vďaka jeho malým rozmerom môžete mať so sebou vždy, nech idete kamkoľvek. Suchý ľad sa používa na zníženie bolesti a opuchu spôsobené..
3,60€
Cena bez DPH:3,00€
Krém / gél s pumpičkou na poranenia svalov StadioGel, 100ml Krémový / gélový prípravok s pumpičkou na poranenia o objeme 100 ml je spoľahlivým pomocníkom pri starostlivosti o pokožku po rôznych typoch poranení. Jeho inovatívna pumpička umožňuje ľahké a presné dávkovanie prípravku, čo z neho robí pra..
19,90€
Cena bez DPH:16,58€
Teplý a studený obklad Compres, 38 cm x 21 cm Teplý a studený obklad s rozmermi 38 cm x 21 cm je skvelým pomocníkom pri liečbe rôznych druhov bolestí a zranení. Jeho veľké rozmery umožňujú pokrytie väčších oblastí tela, čo ho robí všestranným nástrojom vo vašej domácej lekárni alebo v zdravotníckom ..
11,80€
Cena bez DPH:9,83€
Prémiová penová páska proti oderu YellowFOAM Ochrana vašej pokožky nebola nikdy jednoduchšia a účinnejšia s prémiovou penovou páskou proti oderu, ktorá je navrhnutá tak, aby poskytovala komplexnú ochranu miest obzvlášť náchylných na odreniny. S penovou náplasťou proti oderu si môžete užívať úplnú..
5,20€
Cena bez DPH:4,33€
Penová náplasť proti oderu Foam, telová farba, 5 cm x 5 m Ochrana vašej pokožky nebola nikdy jednoduchšia a účinnejšia ako s penovou náplasťou proti oderu, ktorá je navrhnutá tak, aby poskytovala komplexnú ochranu miest obzvlášť náchylných na odreniny. S penovou náplasťou proti oderu si môžete užíva..
5,20€
Cena bez DPH:4,33€
Chladiace vrecko na bolesť hlavy - 15 cm Slúži pri úrazoch ako sú opuchnuté členky, kolená či rôzne natiahnuté časti tela. Chlad priaznivo tlmí opuch i bolesť. Veľmi dobre sa prispôsobí každej časti tela. Určený na opakované použitie, plniteľný ľadom, má nepriepustnú vnútornú vrstvu, dobre uzatvárat..
4,40€
Cena bez DPH:3,67€
Chladiace vrecko na ľad Slúži pri úrazoch ako sú opuchnuté členky, kolená či rôzne natiahnuté časti tela. Chlad priaznivo tlmí opuch i bolesť. Veľmi dobre sa prispôsobí každej časti tela. Určený na opakované použitie, plniteľný ľadom, má nepriepustnú vnútornú vrstvu, dobre uzatvárateľné a tesniace ..
4,10€
Cena bez DPH:3,42€