Hlavné menu
Produkty v košíku

Kuchynské pomôcky

AG254H Digitálny teplomer so sondou, červený Elektronický vodotesný kolíkový teplomer s 11,6 cm žiaruvzdornou sondou. Je ideálny na meranie teploty vo vnútri pripravovaného jedla. Prístroj má čitateľný, podsvietený LCD displej, ktorý uľahčuje čítanie meraní. Dlhá, žiaruvzdorná sonda umožňuje jed..
16,10€
Cena bez DPH:13,42€
Analógový teplomer vhodný pre pečenie - 50 - 300 °C Ukazovateľový teplomer pre plynové a elektrické rúry. Potrebný, ak rúra nemá zabudovaný ukazovateľ teploty. Umožňuje živé zobrazenie teploty vo vnútri rúry v rozsahu 50 až 300 stupňov Celzia. Veľký a čitateľný číselník zaručuje pohodlné čítanie. ..
3,10€
Cena bez DPH:2,58€
ANALÓGOVÝ TEPLOMER IDEÁLNY PRE PEČENIE A GRILOVANIE Meria teplotu vo vnútri mäsa v priebehu pečenia, vynikajúci pre kontrolu teploty nevyhnutnej pre zničenie zdraviu škodlivých baktérií. Vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a odolného skla, ideálny pre grily a udiarne a pece.  Funkcie teplomeru: Teplom..
4,00€
Cena bez DPH:3,33€
ANALÓGOVÝ TEPLOMER IDEÁLNY PRE PEČENIE A GRILOVANIE Meria teplotu vo vnútri mäsa v priebehu pečenia, vynikajúci pre kontrolu teploty nevyhnutnej pre zničenie zdraviu škodlivých baktérií. Vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a odolného skla, ideálny pre grily a udiarne a pece.  Funkcie teplomeru: Tep..
3,60€
Cena bez DPH:3,00€
Analógový teplomer s vlhkomerom Teplomer so vstavaným vlhkomerom je vhodný do domácnosti, do kuchyne, pre potravinárske účely, ale aj v archíve, knižniciach atď. Všade tam, kde je dôležité merať nielen teplotu, ale tiež vlhkosť. Prístroj reaguje rýchlo na zmeny teploty i vlhkosti a veľké čitateľn..
2,00€
Cena bez DPH:1,67€
Barmanská odmerka, jigger, 25-50 ml Organizujete spoločenskú udalosť a chcete prekvapiť svojich hostí? Radi si vychutnávate výraznú chuť Bloody Mary alebo osviežujúce Mojito? Predstavte si, aké by to bolo pekné nepreplatiť sa v baroch a dopriať si chvíle oddychu vo svojom vlastnom dome! Cíťte sa ..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
AG674A Digitálna kuchynská minútka – biela Digitálna kuchynská minútka výrazne uľahčuje prípravu pokrmov. Prístroj má na zadnej strane integrovaný magnet, vďaka tomu ho môžete pripevniť napríklad na chladničku.   Vlastnosti: veľký a prehľadný LCD displej upevnenie pomocou magnetu signalizácia..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
DIGITÁLNY KUCHYNSKÝ TEPLOMER Vyskúšajte praktického pomocníka na prípravu pokrmov.  Digitálny teplomer umožňuje pohodlné meranie teploty akéhokoľvek jedla. Tento elektronický teplomer okamžite a presne nameria vnútornú teplotu mäsa, rýb, ale aj nápojov, ako napríklad šampanského a šumivého vína. Vďa..
5,20€
Cena bez DPH:4,33€
Digitálny LCD kuchynský teplomer, do 300°C, čierny Digitálny LCD kuchynský teplomer slúži na meranie teploty mäsa, tekutín, koláčov, grilov a pod. Umožňuje pohodlne kontrolovať teplotu akéhokoľvek produktu. Je skvelým pomocníkom v kuchyni pri varení na kontrolovanie teploty pripravovaného jedla. ..
6,50€
Cena bez DPH:5,42€
Digitálny teplomer LCD so sondou - vodotesný Vynikajúci pomocník pre každú domácnosť a zároveň perfektný darček! Je ideálny na meranie teploty v pripravenom jedle. Zariadenie má jasný, podsvietený LCD displej, ktorý umožňuje jednoduché čítanie meraní. Počas niekoľkých sekúnd zmeriate vnútornú tepl..
16,10€
Cena bez DPH:13,42€
Elektrický ohrievač šálky 16 W biely Chcete, aby si vaša káva, čaj alebo iné nápoje udržali svoju teplotu dlhšie? Radi pijete nápoje pomaly, ale neznášate, keď vychladnú? Tento ohrievač je práve pre vás. Zariadenie malých rozmerov má špeciálny indukčný systém, ktorý udrží nápoj pri teplote 55°C. ..
6,00€
Cena bez DPH:5,00€
Forma na ľadové gule 4 ks Napadlo Vás niekedy podávať v drinku namiesto kociek ľadu napríklad ľadové gule? Nič nie je nemožné. Podávajte na párty svojim hosťom v nápojoch tieto originálne ľadové gule. K dispozícii máte 4 formy, ktoré stačí naplniť vodou alebo inou tekutinou. Do gule s tekutin..
2,20€
Cena bez DPH:1,83€