Hlavné menu
Produkty v košíku

Kuchynské pomôcky

Naša široká ponuka praktických kuchynských pomôcok je tu pre vás, aby vám uľahčila každodenné úlohy v kuchyni. Vyberte si z týchto kvalitných pomocníkov, ktorí vám zjednodušia varenie a pečenie, či prípravu nápojov. Odmerajte... Pokračovať
Silikónová nádoba na výrobu ľadu Silikónová nádoba, stroj na kocky ľadu je vybavený až 40 formami na výrobu kociek ľadu. Domáca príprava studených nápojov bude oveľa jednoduchšia a rýchlejšia. Dvojkomorová konštrukcia zvyšuje počet kociek a ďalšie vedro chráni obsah vedra. Výrobok je vhodný ..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
Filtračná kanvica / veža na domáce použitie s kapacitou až 11,5 l prefiltrovanej vody.Nestačia vám kapacitne klasické filtračné kanvice?! Ste viacčlenná rodina a chcete mat dostatok prefiltrovanej vody vždy po ruke?! Máme pre vás riešenie !Revolúcia v úprave vody z vodovodu, ktorá je omnoho čistejši..
37,90€
Cena bez DPH:31,58€
Výkonný kuchynský robot First Cuisine, 1 500W, fialový Kuchynský robot First Cuisine 1500W posunie vaše varenie na vyššiu úroveň. Planetárny pohon pokryje celú misu a dosiahnete s ním vynikajúce výsledky. 6 stupňov rýchlosti, odolnejšia konštrukcia, výkon až 1500 W, miska z nehrdzavejúcej ocele (6 l..
79,90€
Cena bez DPH:66,58€
Tĺčik na mäso bez rukoväte Hammer, 11 cm Predstavujeme vám inovatívny tĺčik na mäso, majstrovský kúsok dizajnu a funkčnosti, ktorý by mal nájsť svoje miesto v každej kuchyni. Svojou unikátnou konštrukciou bez rukoväte a kompaktnými rozmermi sa stane nielen vaším neoceniteľným spoločníkom pri príprav..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
Drevená lyžica z bukového dreva – 20 cm Vitajte vo svete, kde aj najjednoduchšie jedlo sa mení na pôsobivý rituál. Predstavujeme vám očarujúcu drevenú lyžicu, majstrovský kúsok remeselnej zručnosti, ktorá vám prinesie dotyk prírody priamo k vašej stolovacej súprave. Táto lyžica, vyrobená z vyberanéh..
1,60€
Cena bez DPH:1,33€
Mažiar drevený - 12 x 11 cm Mažiar s tĺčikom je perfektné príslušenstvo na ľahké rozdrvenie, mletie a roztlačenie. Či už mletie kávových zŕn, drvenie obilia a korenín alebo príprava pást, práškov alebo omáčok. S touto súpravou mažiara a tĺčika z dreva môžeš vytvoriť silný tlak. Ergonomický tĺčik ..
5,30€
Cena bez DPH:4,42€
Drevená obracačka skosená, 30 x 5,5 cm   Začnite každý svoj kulinársky zážitok s nádychom tradície a elegancie, ktorú prináša naša elegantná drevená obracačka skosená. Tento klenot medzi kuchynskými nástrojmi, vyrobený z kvalitného bukového dreva, predstavuje vrchol remeselnej zručnosti a zároveň ..
0,70€
Cena bez DPH:0,58€
Drevená obracačka oblá, 32 cm Zažite kulinársku harmóniu s našou majstrovskou drevenou obracačkou, ktorá je skutočnou esenciou tradičnej kuchyne a precízneho dizajnu. Vyrobená z čistého bukového dreva, táto obracačka je nielen krásna na pohľad, ale aj mimoriadne praktická. Jej účelový dizajn je špec..
0,80€
Cena bez DPH:0,67€
Drevený luskáčik na orechy Dubák, 10 x 6 cm Predstavujeme vám "Dubák", najnovší prírastok do rodiny kuchynských pomocníkov, ktorá prináša rovnako veľa štýlu, ako aj praktickosti do vašej kuchyne. Tento drevený luskáčik na orechy nie je len obyčajným nástrojom; je to majstrovské dielo, ktoré zjedn..
3,30€
Cena bez DPH:2,75€
Drevená kuchynská doska na krájanie Cutting Board, 40 x 20 cm Predstavujeme vám drevenú drevenú kuchynskú dosku na krájanie, majstrovské dielo dizajnu a funkčnosti, ktoré sa stane neodmysliteľným spoločníkom vo vašej kuchyni. Táto kvalitná doska, vyrobená z prvotriedneho buku, je synonymom spoľahliv..
5,90€
Cena bez DPH:4,92€
Drevená maselnica na výrobu masla, Butter Churn 3L Oživte tradíciu a vneste do svojej kuchyne kúsok dedičstva. Tento unikátny kúsok nie je len praktickým nástrojom na výrobu čerstvého masla, ale aj štýlovým doplnkom, ktorý pridá osobitú atmosféru do každého interiéru, či už máte doma štýl vidieck..
79,90€
Cena bez DPH:66,58€
Strúhadlo na kapustu s trojitými čepeľami Predstavujeme vám strúhadlo na kapustu s rozmermi 40 x 15,5 cm, vybavené dvojitými čepeľami, ktoré zásadne zmení váš pohľad na prípravu domácej kapusty a iných zeleninových pokrmov. Tento šikovný kuchynský nástroj, vyrobený z kvalitného bukového dreva, je pr..
11,50€
Cena bez DPH:9,58€