Hlavné menu
Produkty v košíku

Kuchynské pomôcky

Naša široká ponuka praktických kuchynských pomôcok je tu pre vás, aby vám uľahčila každodenné úlohy v kuchyni. Vyberte si z týchto kvalitných pomocníkov, ktorí vám zjednodušia varenie a pečenie, či prípravu nápojov. Odmerajte... Pokračovať
Analógový teplomer vhodný pre pečenie - 50 - 300 °C Ukazovateľový teplomer pre plynové a elektrické rúry. Potrebný, ak rúra nemá zabudovaný ukazovateľ teploty. Umožňuje živé zobrazenie teploty vo vnútri rúry v rozsahu 50 až 300 stupňov Celzia. Veľký a čitateľný číselník zaručuje pohodlné čítanie. ..
1,80€
Cena bez DPH:1,50€
ANALÓGOVÝ TEPLOMER IDEÁLNY PRE PEČENIE A GRILOVANIE Meria teplotu vo vnútri mäsa v priebehu pečenia, vynikajúci pre kontrolu teploty nevyhnutnej pre zničenie zdraviu škodlivých baktérií. Vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a odolného skla, ideálny pre grily a udiarne a pece.  Funkcie teplomeru: Teplom..
2,40€
Cena bez DPH:2,00€
DIGITÁLNY KUCHYNSKÝ TEPLOMER Vyskúšajte praktického pomocníka na prípravu pokrmov.  Digitálny teplomer umožňuje pohodlné meranie teploty akéhokoľvek jedla. Tento elektronický teplomer okamžite a presne nameria vnútornú teplotu mäsa, rýb, ale aj nápojov, ako napríklad šampanského a šumivého vína. Vďa..
3,10€
Cena bez DPH:2,58€
Digitálny LCD kuchynský teplomer, do 300°C, čierny Digitálny LCD kuchynský teplomer slúži na meranie teploty mäsa, tekutín, koláčov, grilov a pod. Umožňuje pohodlne kontrolovať teplotu akéhokoľvek produktu. Je skvelým pomocníkom v kuchyni pri varení na kontrolovanie teploty pripravovaného jedla. ..
4,00€
Cena bez DPH:3,33€
Digitálny teplomer LCD so sondou - vodotesný Vynikajúci pomocník pre každú domácnosť a zároveň perfektný darček! Je ideálny na meranie teploty v pripravenom jedle. Zariadenie má jasný, podsvietený LCD displej, ktorý umožňuje jednoduché čítanie meraní. Počas niekoľkých sekúnd zmeriate vnútornú tepl..
10,20€
Cena bez DPH:8,50€
AG254H Digitálny teplomer so sondou, červený Elektronický vodotesný kolíkový teplomer s 11,6 cm žiaruvzdornou sondou. Je ideálny na meranie teploty vo vnútri pripravovaného jedla. Prístroj má čitateľný, podsvietený LCD displej, ktorý uľahčuje čítanie meraní. Dlhá, žiaruvzdorná sonda umožňuje jed..
9,60€
Cena bez DPH:8,00€
Elektrický ohrievač šálky 16 W biely Chcete, aby si vaša káva, čaj alebo iné nápoje udržali svoju teplotu dlhšie? Radi pijete nápoje pomaly, ale neznášate, keď vychladnú? Tento ohrievač je práve pre vás. Zariadenie malých rozmerov má špeciálny indukčný systém, ktorý udrží nápoj pri teplote 55°C. ..
3,60€
Cena bez DPH:3,00€
Forma na ľadové gule 4 ks Napadlo Vás niekedy podávať v drinku namiesto kociek ľadu napríklad ľadové gule? Nič nie je nemožné. Podávajte na párty svojim hosťom v nápojoch tieto originálne ľadové gule. K dispozícii máte 4 formy, ktoré stačí naplniť vodou alebo inou tekutinou. Do gule s tekutin..
1,30€
Cena bez DPH:1,08€
Indikátor alkoholu s indexom 0-96 ° Merač alkoholu sa používa na stanovenie hustoty etylalkoholu v nápojoch. Stupnica počtu pre alkoholmeter je od 0 do 96 stupňov. Pokiaľ ide o dizajn a vizuálne vlastnosti, je vo forme plaváka alebo obyčajného teplomeru. Spodná časť zariadenia je v porovnaní s ho..
1,20€
Cena bez DPH:1,00€
Kliešte na tvarovanie mäsových guliek Praktické kliešte na tvarovanie mäsových guliek. Dlhá rukoväť v podobe nožníc uľahčuje presné naberanie a tvarovanie mletého mäsa. Dva otvory vo forme umožňujú únik prebytočného mäsa počas krimpovania. Chutné fašírky pripravíte rýchlym a jednoduchým spôsobom...
1,90€
Cena bez DPH:1,58€
Kuchynský pohyblivý prevzdušňovač – perlátor Predĺženie batérie, pasuje na väčšinu batérií, ideálne sa hodí do kuchyne pri umývaní riadu, umývaní drezu alebo umývaní ovocia a zeleniny. Perlátor je ekologický - zabraňuje striekaniu vody okolo drezu a znižuje spotrebu vody. Veľmi ľahko sa inštaluje..
0,70€
Cena bez DPH:0,58€
Kuchynský teplomer so sondou Ruhhy Teplomer SAME +++ má veľký a dobre čitateľný LCD displej. Odteraz už nebudete mať problém s čítaním parametrov. Teplomer má navyše magnet, vďaka ktorému ho možno pripevniť na kovový povrch ako je chladnička, gril alebo rúra.Teplomer je vhodný na mnohé merania. ..
4,90€
Cena bez DPH:4,08€