Hlavné menu
Produkty v košíku

Púzdra na okuliare, okuliare

Big vision - univerzálne okuliare so zvačšovacím sklom, lupou Big vision - univerzálne okuliare so zvačšovacím sklom, lupou
-23 %
Big vision - univerzálne okuliare so zvačšovacím sklom, lupou s puydrom S okuliarmi s lupou BIG VISION uvidíte veci a predmety veľké, čisté a zaostrené. Sú praktickým pomocníkom na prácu s drobnými predmetmi, alebo na čítanie drobného písma. Okuliare zväčšia objekty bez skreslenia, a to až o 160%. ..
6,90€ 9,00€
Cena bez DPH:5,75€
Čistič okuliarov - mix farieb Čistič okuliarov - mix farieb
-22 %
Čistič okuliarov Aj Vaše okuliare sú večne špinavé alebo zacapkané? Máme pre vás riešenie! S čističom na dioptrické aj slnečné okuliare vyčistite Vaše okuliare rýchlo a jednoducho.  Navyše vďaka jeho malým rozmerom ho môžete mať vždy pri sebe ako prívesok na kľúčoch alebo v púzdre na okuliare. ..
0,70€ 0,90€
Cena bez DPH:0,58€
Handrička z mikrovlákna na čistenie okuliarov - 2 ks Handrička z mikrovlákna na čistenie okuliarov - 2 ks
-24 %
Handrička z mikrovlákna na čistenie okuliarov - 2 ks Fľakaté slnečné okuliare sú ako špinavé topánky – nevyzerá to pekne a okuliarom (ani topánkam) to dlhodobo nerobí dobre. Handrička z mikrovlákna je skvelý pomocník na čistenie okuliarov. Látka vyrobená z vysoko kvalitného mikrovlákna a má veľ..
0,99€ 1,30€
Cena bez DPH:0,83€
Magnetické okuliare pre vodičov 3v1 Magnetické okuliare pre vodičov 3v1
-23 %
Magnetické okuliare pre vodičov 3v1 Magnetické okuliare 3 v 1 sú dokonalým riešením, keď nechcete nosiť tri páry okuliarov. Vďaka inovatívnemu spôsobu spojenia okuliarov s magnetmi sa okuliare veľmi ľahko a pohodlne používajú. Sú veľmi ľahké a magnety perfektne držia okuliare na ráme. Sada obsah..
7,90€ 10,30€
Cena bez DPH:6,58€
Okuliare so skrytou HD kamerou s puzdrom Okuliare so skrytou HD kamerou s puzdrom
-23 %
Okuliare so skrytou HD kamerou s puzdrom Nahrávajte to čo práve vidíte vlastnými očami a to vo vysokom rozlíšení so zvukom špičkovej kvality. Úplne všetko je zabudované vo vnútri okuliarov a pritom nie sú nijako výrazne väčšie ako obyčajné okuliare. Kamera je pritom taká malá, že pri bežnom pohľ..
34,90€ 45,40€
Cena bez DPH:29,08€
Polarizačné okuliare pre vodičov s púzdrom, čierne Polarizačné okuliare pre vodičov s púzdrom, čierne
-23 %
Polarizačné okuliare pre vodičov s púzdrom, čierne Polarizačné okuliare sú nenahraditeľnou pomôckou pre vodičov, nadšencov vodných športov, lyžiarov, cyklistov a všetkých ľudí, ktorí trávia svoj čas na slnku. Sú ideálnou voľbou aj pre ľudí, ktorí trpia precitlivenosťou na slnko. Znižujú silu od..
7,90€ 10,30€
Cena bez DPH:6,58€
Polarizované okuliare pre vodičov + puzdro Polarizované okuliare pre vodičov + puzdro
-23 %
Polarizované okuliare pre vodičov + puzdro Ideálna pomôcka pre každého, kto potrebuje jasne vidieť - pre profesionálnych vodičov, trénujúcich športovcov,vonkajšiu SBS a pod. Jednoducho ich nasadíte na oči a hneď zbadáte ten obrovský rozdiel. Znižujú silu odlesku od snehu, vody, alebo silu sveti..
5,90€ 7,70€
Cena bez DPH:4,92€
Praktické a pevné puzdro na okuliare + karabína Praktické a pevné puzdro na okuliare + karabína
-24 %
Praktické a pevné puzdro na okuliare + karabína Vysoko kvalitné puzdro väčšinu veľkostí slnečných okuliarov. Vďaka ochrannému vnútornému materiálu sa okuliare vnútri nepoškriabu a vzhľadom na pevné a odolné materiály, ktoré boli na výrobu puzdra použité, im nehrozí ani iná ujma. Puzdro má elega..
2,50€ 3,30€
Cena bez DPH:2,08€
Red shift xt - univerzálne taktické okuliare s vysokým kontrastným rozlíšením Red shift xt - univerzálne taktické okuliare s vysokým kontrastným rozlíšením
-23 %
REDSHIFT XT - okuliare s vysokým rozlíšením a kantrastom Ideálna pomôcka pre každého, kto potrebuje jasne vidieť - pre profesionálnych vojakov, vodičov, trénujúcich športovcov, vonkajšiu SBS a pod. Jednoducho ich nasadíte na oči a hneď zbadáte ten obrovský rozdiel.       Znižujú silu odlesku od ..
4,90€ 6,40€
Cena bez DPH:4,08€
Zväčšovacie okuliare 160% Zoom Zväčšovacie okuliare 160% Zoom
-23 %
Zväčšovacie okuliare 160% Zoom Váš zrak už nie je to, čo býval, ale stále máte veľa energie do práce a zábavy? Potom vieme, čo vám pomôže vyriešiť každodennú strasti. Ich hlavným plusom a odlišností od klasickej lupy je fakt, že pri ich používaní môžete využiť obe ruky. Či už chcete navliecť niť..
5,90€ 7,70€
Cena bez DPH:4,92€