Hlavné menu
Your Cart

Púzdra na okuliare, okuliare

Big vision - univerzálne okuliare so zvačšovacím sklom, lupou Big vision - univerzálne okuliare so zvačšovacím sklom, lupou
-23 %
Big vision - univerzálne okuliare so zvačšovacím sklom, lupou s puydrom S okuliarmi s lupou BIG VISION uvidíte veci a predmety veľké, čisté a zaostrené. Sú praktickým pomocníkom na prácu s drobnými predmetmi, alebo na čítanie drobného písma. Okuliare zväčšia objekty bez skreslenia, a to až o 160%. ..
6,90€ 9,00€
Cena bez DPH:5,75€
Čistič okuliarov - mix farieb Čistič okuliarov - mix farieb
-22 %
Čistič okuliarov Aj Vaše okuliare sú večne špinavé alebo zacapkané? Máme pre vás riešenie! S čističom na dioptrické aj slnečné okuliare vyčistite Vaše okuliare rýchlo a jednoducho.  Navyše vďaka jeho malým rozmerom ho môžete mať vždy pri sebe ako prívesok na kľúčoch alebo v púzdre na okuliare. ..
0,70€ 0,90€
Cena bez DPH:0,58€
Handrička z mikrovlákna na čistenie okuliarov - 2 ks Handrička z mikrovlákna na čistenie okuliarov - 2 ks
-24 %
Handrička z mikrovlákna na čistenie okuliarov - 2 ks Fľakaté slnečné okuliare sú ako špinavé topánky – nevyzerá to pekne a okuliarom (ani topánkam) to dlhodobo nerobí dobre. Handrička z mikrovlákna je skvelý pomocník na čistenie okuliarov. Látka vyrobená z vysoko kvalitného mikrovlákna a má veľ..
0,99€ 1,30€
Cena bez DPH:0,83€
Kazeta, úložný box na okuliare - 8 ks Kazeta, úložný box na okuliare - 8 ks
-23 %
Kazeta, úložný box na okuliare - pre 8 ks Zhromaždite si všetky okuliare na jednom mieste. Vďaka elegantnej kazete na okuliare môžete nielen usporiadať, ale aj zobraziť svoju zbierku okuliarov! Veľkosť priehradiek umožňuje v nich uložiť aj veľké slnečné okuliare. Vďaka estetickému spracovaniu, dô..
11,90€ 15,50€
Cena bez DPH:9,92€
Magnetické okuliare pre vodičov 3v1 Magnetické okuliare pre vodičov 3v1
-23 %
Magnetické okuliare pre vodičov 3v1 Magnetické okuliare 3 v 1 sú dokonalým riešením, keď nechcete nosiť tri páry okuliarov. Vďaka inovatívnemu spôsobu spojenia okuliarov s magnetmi sa okuliare veľmi ľahko a pohodlne používajú. Sú veľmi ľahké a magnety perfektne držia okuliare na ráme. Sada obsah..
7,90€ 10,30€
Cena bez DPH:6,58€
Okuliare so skrytou HD kamerou s puzdrom Okuliare so skrytou HD kamerou s puzdrom
-23 %
Okuliare so skrytou HD kamerou s puzdrom Nahrávajte to čo práve vidíte vlastnými očami a to vo vysokom rozlíšení so zvukom špičkovej kvality. Úplne všetko je zabudované vo vnútri okuliarov a pritom nie sú nijako výrazne väčšie ako obyčajné okuliare. Kamera je pritom taká malá, že pri bežnom pohľ..
39,90€ 51,90€
Cena bez DPH:33,25€
Polarizované okuliare pre vodičov + puzdro Polarizované okuliare pre vodičov + puzdro
-23 %
Polarizované okuliare pre vodičov + puzdro Ideálna pomôcka pre každého, kto potrebuje jasne vidieť - pre profesionálnych vodičov, trénujúcich športovcov,vonkajšiu SBS a pod. Jednoducho ich nasadíte na oči a hneď zbadáte ten obrovský rozdiel. Znižujú silu odlesku od snehu, vody, alebo silu sveti..
5,90€ 7,70€
Cena bez DPH:4,92€
Praktické a pevné puzdro na okuliare Praktické a pevné puzdro na okuliare
-22 %
Praktické a pevné puzdro na okuliare Vysoko kvalitné puzdro väčšinu veľkostí slnečných okuliarov. Vďaka ochrannému vnútornému materiálu sa okuliare vnútri nepoškriabu a vzhľadom na pevné a odolné materiály, ktoré boli na výrobu puzdra použité, im nehrozí ani iná ujma. Puzdro má elegantný dizajn..
2,10€ 2,70€
Cena bez DPH:1,75€
Praktické a pevné puzdro na okuliare + karabína Praktické a pevné puzdro na okuliare + karabína
-24 %
Praktické a pevné puzdro na okuliare + karabína Vysoko kvalitné puzdro väčšinu veľkostí slnečných okuliarov. Vďaka ochrannému vnútornému materiálu sa okuliare vnútri nepoškriabu a vzhľadom na pevné a odolné materiály, ktoré boli na výrobu puzdra použité, im nehrozí ani iná ujma. Puzdro má elega..
2,50€ 3,30€
Cena bez DPH:2,08€
Puzdro na okuliare
-24 %
Puzdro na okuliare na zips Puzdro je určené pre ochranu okuliarov proti poškriabaniu, zlomeniu a nárazom. Má elegantný dizajn, tvarované tvrdé puzdro, s textilným povrchom a zatváranie na zips.   Funkcie: tvrdé puzdro na okuliare so zipsom elegantný dizajn chráni okuliare zabraňuje zlomeniu a p..
2,50€ 3,30€
Cena bez DPH:2,08€
Red shift xt - univerzálne taktické okuliare s vysokým kontrastným rozlíšením Red shift xt - univerzálne taktické okuliare s vysokým kontrastným rozlíšením
-23 %
REDSHIFT XT - okuliare s vysokým rozlíšením a kantrastom Ideálna pomôcka pre každého, kto potrebuje jasne vidieť - pre profesionálnych vojakov, vodičov, trénujúcich športovcov, vonkajšiu SBS a pod. Jednoducho ich nasadíte na oči a hneď zbadáte ten obrovský rozdiel.       Znižujú silu odlesku od ..
4,90€ 6,40€
Cena bez DPH:4,08€
Smart View - univerzálne okuliare s vysokým rozlíšením Smart View - univerzálne okuliare s vysokým rozlíšením
-24 %
SMART VIEW elite - okuliare s vysokým rozlíšením a moderným dizajnom Ideálna pomôcka pre každého, kto potrebuje jasne vidieť - pre profesionálnych vodičov, trénujúcich športovcov, vonkajšiu SBS a pod. Jednoducho ich nasadíte na oči a hneď zbadáte ten obrovský rozdiel.      Znižujú silu odlesku od ..
4,50€ 5,90€
Cena bez DPH:3,75€
Zobrazé 1 do 12 z 13 (2 strán)