Hlavné menu
Produkty v košíku

Púzdra na okuliare, okuliare

V našom e-shope nájdete praktické alebo elegantné púzdra, ktoré dokonale ochránia vaše okuliare.
Big vision - univerzálne okuliare so zvačšovacím sklom, lupou Big vision - univerzálne okuliare so zvačšovacím sklom, lupou
-23 %
Big vision - univerzálne okuliare so zvačšovacím sklom, lupou s puydrom S okuliarmi s lupou BIG VISION uvidíte veci a predmety veľké, čisté a zaostrené. Sú praktickým pomocníkom na prácu s drobnými predmetmi, alebo na čítanie drobného písma. Okuliare zväčšia objekty bez skreslenia, a to až o 160%. ..
6,90€ 9,00€
Cena bez DPH:5,75€
Čistič okuliarov - mix farieb Čistič okuliarov - mix farieb
-24 %
Čistič okuliarov Aj Vaše okuliare sú večne špinavé alebo zacapkané? Máme pre vás riešenie! S čističom na dioptrické aj slnečné okuliare vyčistite Vaše okuliare rýchlo a jednoducho.  Navyše vďaka jeho malým rozmerom ho môžete mať vždy pri sebe ako prívesok na kľúčoch alebo v púzdre na okuliare. ..
0,99€ 1,30€
Cena bez DPH:0,83€
Polarizované okuliare pre vodičov + puzdro Polarizované okuliare pre vodičov + puzdro
-23 %
Polarizované okuliare pre vodičov + puzdro Ideálna pomôcka pre každého, kto potrebuje jasne vidieť - pre profesionálnych vodičov, trénujúcich športovcov,vonkajšiu SBS a pod. Jednoducho ich nasadíte na oči a hneď zbadáte ten obrovský rozdiel. Znižujú silu odlesku od snehu, vody, alebo silu sveti..
8,80€ 11,40€
Cena bez DPH:7,33€
Zväčšovacie okuliare 160% Zoom Zväčšovacie okuliare 160% Zoom
-23 %
Zväčšovacie okuliare 160% Zoom Váš zrak už nie je to, čo býval, ale stále máte veľa energie do práce a zábavy? Potom vieme, čo vám pomôže vyriešiť každodennú strasti. Ich hlavným plusom a odlišností od klasickej lupy je fakt, že pri ich používaní môžete využiť obe ruky. Či už chcete navliecť niť..
4,60€ 6,00€
Cena bez DPH:3,83€