Hlavné menu
Produkty v košíku

Bytový textil

Vitajte vo svete mäkkosti, a domácej pohody! Vylepšite pohodlie a štýl vášho interiéru s naším kvalitným bytovým textilom. Od mäkkých a príjemných podsedákov, rohožiek, cez turbany na vlasy, extrémne pohodlné televízne deky,... Pokračovať
Mäkká teplá deka s obliečkami na vankúš so zimným motívom Výhody: Pohodlie a štýl: Súprava kombinuje pohodlie mäkkej deky a elegantného vzhľadu, ideálneho pre zimnú sezónu Všestranné použitie: Ideálna na odpočinok doma, ako doplnok k vianočnej dekorácii, alebo ako praktický spoločník na cesty ..
9,80€
Cena bez DPH:8,17€
Okrúhly podsedák na stoličku 50cm, béžový Kvalitne spracovaný a okrúhly podsedák je mäkučký a pohodlný. Podsedák Vám zaručuje komfortný odpočinok a pohodlné sedenie. Posaďte sa na teplý a mäkký okrúhly sedák v čierne farbe. Štýlový sedák zároveň chráni sedadlo pred opotrebovaním. Špecifikácie..
7,10€
Cena bez DPH:5,92€
Okrúhly podsedák na stoličku 50cm, čierny Kvalitne spracovaný a okrúhly podsedák je mäkučký a pohodlný. Podsedák Vám zaručuje komfortný odpočinok a pohodlné sedenie. Posaďte sa na teplý a mäkký okrúhly sedák v čierne farbe. Štýlový sedák zároveň chráni sedadlo pred opotrebovaním. Špecifikácie..
7,10€
Cena bez DPH:5,92€
Rýchloschnúci uterák na vlasy, čiapka, 24x19cm, modrý Super savý a rýchloschnúci uterák na vlasy. Tvar čiapky uľahčuje nasadenie na hlavu a urýchľuje sušenie vlasov. Ideálne pri bazén na kúpalisko, do sauny a solárium, ako aj pre každodennú starostlivosť o vlasy. Elastický pás v spodnej časti uľa..
1,30€
Cena bez DPH:1,08€
Rýchloschnúci uterák na vlasy, čiapka, 24x19cm, ružový Super savý a rýchloschnúci uterák na vlasy. Tvar čiapky uľahčuje nasadenie na hlavu a urýchľuje sušenie vlasov. Ideálne pri bazén na kúpalisko, do sauny a solára, ako aj pre každodennú starostlivosť o vlasy. Elastický pás v spodnej časti uľah..
1,30€
Cena bez DPH:1,08€
Svietiaca mäkká deka fialová, 150 x 180 cm Mäkká a príjemná deka je dokonalým riešením na dlhé jesenné večery pri krbe. Vďaka mimoriadne peknej a útulnej štruktúre sa v nej budete cítiť úžasne. Jemné farby sa budú hodiť do každej spálne. Deka je skvelá ako darček. Vyzerá veľmi zaujímavo a určite ..
5,90€
Cena bez DPH:4,92€
Svietiaca mäkká deka fialová, 170 x 190 cm Mäkká a príjemná deka je dokonalým riešením na dlhé jesenné večery pri krbe. Vďaka mimoriadne peknej a útulnej štruktúre sa v nej budete cítiť úžasne. Jemné farby sa budú hodiť do každej spálne. Deka je skvelá ako darček. Vyzerá veľmi zaujímavo a určite ..
14,90€
Cena bez DPH:12,42€
Svietiaca mäkká deka sivá, 150 x 180 cm Mäkká a príjemná deka je dokonalým riešením na dlhé jesenné večery pri krbe. Vďaka mimoriadne peknej a útulnej štruktúre sa v nej budete cítiť úžasne. Jemné farby sa budú hodiť do každej spálne. Deka je skvelá ako darček. Vyzerá veľmi zaujímavo a určite pot..
9,80€
Cena bez DPH:8,17€
Svietiaca mäkká deka sivá, 170 x 190 cm Mäkká a príjemná deka je dokonalým riešením na dlhé jesenné večery pri krbe. Vďaka mimoriadne peknej a útulnej štruktúre sa v nej budete cítiť úžasne. Jemné farby sa budú hodiť do každej spálne. Deka je skvelá ako darček. Vyzerá veľmi zaujímavo a určite pot..
10,30€
Cena bez DPH:8,58€
Svietiaca televízna deka, fialová Deka s rukávmi je ideálna pre ľudí, ktorí si chcú po náročnom pracovnom dni oddýchnuť v teple. Skvele sa hodí do chladných zimných večerov, pretože poskytuje teplo a pohodlie pri sledovaní televízie, práci na počítači alebo čítaní obľúbenej knihy. Vďaka rukávom s..
9,60€
Cena bez DPH:8,00€
Svietiaca televízna deka, ružová Deka s rukávmi je ideálna pre ľudí, ktorí si chcú po náročnom pracovnom dni oddýchnuť v teple. Skvele sa hodí do chladných zimných večerov, pretože poskytuje teplo a pohodlie pri sledovaní televízie, práci na počítači alebo čítaní obľúbenej knihy. Vďaka rukávom sa..
9,60€
Cena bez DPH:8,00€
Svietiaca televízna deka s rukávmi 200 x 150 cm, fialová Deka s rukávmi je ideálna pre ľudí, ktorí si chcú po náročnom pracovnom dni oddýchnuť v teple. Skvele sa hodí do chladných zimných večerov, pretože poskytuje teplo a pohodlie pri sledovaní televízie, práci na počítači alebo čítaní obľúbenej..
13,10€
Cena bez DPH:10,92€