Hlavné menu
Produkty v košíku

Bytový textil

Zobraziť podkategórie
Magická rohožka čiernobiela 75 x 45 cm Zaobstarajte si aj vy túto magickú rohožku, ktorá bude skvelým pomocníkom v každej domácnosti. Rohožka je vysoko absorpčná a pomáha tak zachytiť všetku vodu i nečistoty bez otierania nôh pred vstupom do vášho domova. Ľahko tak očistíte topánky či prezuvky. R..
9,00€
Cena bez DPH:7,50€
Rohožka z kokosového vlákna 39 x 59 cm Rohožka z kokosového vlákna rôznych vzorov skrášli každý príbytok pred vstupom do vášho domova. Vzory: Hello, Home a odtlačok obuvy. Rohož je vyrobená z kokosových vlákien, spodná strana z PVC materiálu. Kokosové vlákna veľmi dobre zachytávajú nečistoty a vl..
15,20€
Cena bez DPH:12,67€
Rýchloschnúci uterák na vlasy, čiapka, 24x19cm, modrý Super savý a rýchloschnúci uterák na vlasy. Tvar čiapky uľahčuje nasadenie na hlavu a urýchľuje sušenie vlasov. Ideálne pri bazén na kúpalisko, do sauny a solárium, ako aj pre každodennú starostlivosť o vlasy. Elastický pás v spodnej časti uľa..
2,50€
Cena bez DPH:2,08€
Svietiaca mäkká deka sivá, 150 x 180 cm Mäkká a príjemná deka je dokonalým riešením na dlhé jesenné večery pri krbe. Vďaka mimoriadne peknej a útulnej štruktúre sa v nej budete cítiť úžasne. Jemné farby sa budú hodiť do každej spálne. Deka je skvelá ako darček. Vyzerá veľmi zaujímavo a určite pot..
11,80€
Cena bez DPH:9,83€
Svietiaca mäkká deka sivá, 150 x 200 cm Mäkká a príjemná deka je dokonalým riešením na dlhé jesenné večery pri krbe. Vďaka mimoriadne peknej a útulnej štruktúre sa v nej budete cítiť úžasne. Jemné farby sa budú hodiť do každej spálne. Deka je skvelá ako darček. Vyzerá veľmi zaujímavo a určite pot..
12,30€
Cena bez DPH:10,25€
Svietiaca televízna deka, ružová Deka s rukávmi je ideálna pre ľudí, ktorí si chcú po náročnom pracovnom dni oddýchnuť v teple. Skvele sa hodí do chladných zimných večerov, pretože poskytuje teplo a pohodlie pri sledovaní televízie, práci na počítači alebo čítaní obľúbenej knihy. Vďaka rukávom sa..
15,80€
Cena bez DPH:13,17€
Televízna deka s rukávmi 140 x 200 cm béžová Zateplená deka s rukávmi béžovej farby. Deka s rukávmi je ideálna pre ľudí, ktorí si chcú po náročnom pracovnom dni oddýchnuť v teple. Je ideálna pre všetkých ľudí s nachladnutím, pretože poskytuje teplo a pohodlie pri sledovaní televízie, práci na poč..
15,40€
Cena bez DPH:12,83€
Televízna deka s rukávmi 180 x 138 cm čierna Zateplená deka s rukávmi čiernej farby. Deka s rukávmi je ideálna pre ľudí, ktorí si chcú po náročnom pracovnom dni oddýchnuť v teple. Je ideálna pre všetkých ľudí s nachladnutím, pretože poskytuje teplo a pohodlie pri sledovaní televízie, práci na poč..
9,20€
Cena bez DPH:7,67€
Televízna deka s rukávmi a kapucňou – Ruhhy, svetlosivá Silný dekový župan vyrobený z mäkkého polyesteru vám poskytne maximálne teplo a pohodlie. Je to výborný produkt pre každého, koho trápi mráz. Deka s rukávmi vás zahreje ako počas jesenných a zimných večerov pri filme, tak počas chladných več..
30,40€
Cena bez DPH:25,33€
Televízna mikina - deka s kapucňou pre deti Počuli ste už o najjemnejšej deke - prikrývke, ako stvorenej na „chillout“ počas chladných mesiacov? Neodolateľná kombinácia teplej deky a jemnosti ako na obláčiku v univerzálnej veľkosti! Nastal čas opäť začať relaxovať pod teplou dekou, pozerať obľúbe..
18,20€
Cena bez DPH:15,17€
Televízna mikina - deka s kapucňou XXL čierna Ruhhy Neviete si predstaviť sledovanie televízie, čítanie knihy alebo pletenie bez vašej obľúbenej prikrývky? Naša mikina ju nahradí na 100%. A čo je lepšie, je praktickejšia, pretože sa v nej môžete bežne pohybovať. Najpohodlnejšia mikina, akú ste..
24,40€
Cena bez DPH:20,33€
Televízna mikina - deka s kapucňou XXL, modrá Neviete si predstaviť sledovanie televízie, čítanie knihy alebo pletenie bez vašej obľúbenej prikrývky? Naša mikina ju nahradí na 100%. A čo je lepšie, je praktickejšia, pretože sa v nej môžete bežne pohybovať. Najpohodlnejšia mikina, akú ste kedy ..
18,50€
Cena bez DPH:15,42€