Hlavné menu
Produkty v košíku

Bytový textil

Vitajte vo svete mäkkosti, a domácej pohody! Vylepšite pohodlie a štýl vášho interiéru s naším kvalitným bytovým textilom. Od mäkkých a príjemných podsedákov, rohožiek, cez turbany na vlasy, extrémne pohodlné televízne deky,... Pokračovať
Svietiaca televízna deka s rukávmi 200 x 150 cm, ružová Deka s rukávmi je ideálna pre ľudí, ktorí si chcú po náročnom pracovnom dni oddýchnuť v teple. Skvele sa hodí do chladných zimných večerov, pretože poskytuje teplo a pohodlie pri sledovaní televízie, práci na počítači alebo čítaní obľúbenej ..
12,50€
Cena bez DPH:10,42€
Mäkká teplá deka s obliečkami na vankúš so zimným motívom Výhody: Pohodlie a štýl: Súprava kombinuje pohodlie mäkkej deky a elegantného vzhľadu, ideálneho pre zimnú sezónu Všestranné použitie: Ideálna na odpočinok doma, ako doplnok k vianočnej dekorácii, alebo ako praktický spoločník na cesty ..
15,80€
Cena bez DPH:13,17€
Televízna mikina - deka s kapucňou XXL čierna Ruhhy Neviete si predstaviť sledovanie televízie, čítanie knihy alebo pletenie bez vašej obľúbenej prikrývky? Naša mikina ju nahradí na 100%. A čo je lepšie, je praktickejšia, pretože sa v nej môžete bežne pohybovať. Najpohodlnejšia mikina, akú ste..
14,70€
Cena bez DPH:12,25€