Hlavné menu
Produkty v košíku

Pomôcky na vybočený palec

Vybočený palec na nohe, lekárske názvaný "hallux valgus", je bežným ortopedickým problémom. Jeho hlavným príznakom je vybočenie palca nohy smerom k ostatným prstom, čo môže spôsobiť bolesť a nepohodlie. Na trhu existuje mnoho... Pokračovať
Gélový medziprstový klin na Hallux Valgus - Váš veviditeľný spojenec proti bolesti Predstavujeme Vám gélový medziprstový klin, revolučný produkt navrhnutý špeciálne pre ľudí trpiacich nepohodlím spojeným s hallux valgus. Tento klin je vytvorený tak, aby poskytoval úľavu, zlepšoval vyrovnávanie prsto..
2,70€
Cena bez DPH:2,25€
Gélový medziprstový klin na Hallux Valgus - Váš veviditeľný spojenec proti bolesti Predstavujeme Vám gélový medziprstový klin, revolučný produkt navrhnutý špeciálne pre ľudí trpiacich nepohodlím spojeným s hallux valgus. Tento klin je vytvorený tak, aby poskytoval úľavu, zlepšoval vyrovnávanie prsto..
2,70€
Cena bez DPH:2,25€
Gélový medziprstový separátor, Ringi pre Hallux Valgus: Riešenie pre Vaše nohy Objavte úľavu a komfort, ktorý prináša náš gélový medziprstový separátor určený špeciálne pre ľudí trpiacich stavom zvaným hallux valgus. Tento inovatívny výrobok je navrhnutý tak, aby efektívne zmierňoval nepohodlie a bo..
3,10€
Cena bez DPH:2,58€
Klin s krytom Hallux Valgus - 2 v 1 Oddeľovač veľkých prstov v telovej Farbe (2ks) Výnimočná ochrana a komfort pre vaše nohy Zabudnite na bolesti a nepohodlie spôsobené hallux valgus. S našim Klinom s Krytom Hallux Valgus, ktorý je špeciálne navrhnutý pre osoby trpiace touto často nepríjemnou a bole..
3,10€
Cena bez DPH:2,58€
Interdigitálny oddeľovací klin pre prekrývajúce sa prsty, palce - hallux valgus Hľadáte efektívne riešenie na problémy s prekrývajúcimi sa prstami na nohách? Naša novinka, interdigitálny oddeľovací klin, je inovatívna pomôcka, ktorá ponúka rýchlu úľavu a podporu pri problémoch s hallux valgus. Vďaka..
4,00€
Cena bez DPH:3,33€
Fixačná bandáž na haluxy/deformáciu kĺbu palca - univerzálna Fixačná bandáž na haluxy/deformáciu kĺbu palca - univerzálna
Top
Fixačná bandáž na haluxy/ defomáciu kĺbu palca 1pár (2ks) Máte problémy s vytŕčajúcim kĺbom palca a bolesťou v prednej časti chodidiel? Vyskúšajte podpornú bandáž na haluxy, ktorá koriguje a napráva vybočený palec, zabraňuje vzniku bolestí a chráni bočné kĺby pred poškodením ! Deformácia kĺb..
6,90€
Cena bez DPH:5,75€
Fixačná dlaha na haluxy/deformácia kĺba palca Máte problémy s vytŕčajúcim kĺbom palca a bolesťou v prednej časti chodidiel? Vyskúšajte podpornú bandáž na haluxy, ktorá koriguje a napráva vybočený palec, zabraňuje vzniku bolestí a chráni bočné kĺby pred poškodením ! Deformácia kĺba palca noh..
8,20€
Cena bez DPH:6,83€
Separátor, oddeľovač prstov s krytom na haluxy 3 v 1 Máte problémy s vytŕčajúcim kĺbom palca a bolesťou v prednej časti chodidiel? Vyskúšajte silikónovú podpornú bandáž na haluxy, ktorá koriguje a napráva vybočený palec, zabraňuje vzniku bolestí a chráni bočné kĺby pred poškodením ! Deformác..
1,70€
Cena bez DPH:1,42€
Elastická badnáž na haluxy/deformáciu kĺbu palca - ochrana proti odieraniuBandáže sú vyrobené z mäkkej a elastickej polyesterovej textílie. Vnútro obsahuje gélový vankúš, ktorý absorbuje tlak na bolestivé miesto a chráni kosť pred abráziou. Technické špecifikácie Univerzálna veľkosť Materiál:..
10,00€
Cena bez DPH:8,33€
Active Hallux Corectus zdravotný textilný korekčný pásik na chodidlo s hallux valgus Táto zdravotnícka pomôcka pre chodidlá s hallux valgus, pre použitie počas dňa, pri odpočinku a chôdzi. Je určená na profylaxiu a terapiu hallux valgus a ako významná podpora rehabilitácie po chirurgickom zákroku..
23,70€
Cena bez DPH:19,75€
Silikónový fixačný korektor na haluxy/deformáciu kĺbu palca na nohe Máte problémy s vytŕčajúcim kĺbom palca a odreninami v jeho oblasti? Vyskúšajte silikónový fixačný korektor na haluxy, ktorý chráni a koriguje vybočený palec, zabraňuje vzniku bolestí a chráni bočné kĺby pred poškodením ! Defo..
1,70€
Cena bez DPH:1,42€
Silikónové oddeľovače prstov na Halluxy s klinom Navrhnuté na zakrytie a ochranu halluxov počas každodenných aktivít a športov. Priložený malý klin môžete použiť na zväčšenie priestoru medzi prstami. Popis: Súprava oddeľovačov prstov hallux valgus je vyrobená z mäkkého a pružného silikónu, ktorý ..
11,80€
Cena bez DPH:9,83€