Hlavné menu
Produkty v košíku

Čistiace prostriedky

Odstráňte nečistoty, vyriešte upchaté odtoky, a zachovajte svoj domov čistý, voňavý a hygienický s našimi produktami. Zabezpečte bezpečné a hygienické prostredie pre vás a vašu rodinu. Dezinfikujte matrace s účinným čističom,... Pokračovať
Universal leder balsam - Biologický univerzálny balzám na kožu so včelým voskom 500 ml Univerzálny balzam na kožu s obsahom originálneho včelieho vosku. Univerzálny balzám na kožu, je zložený z čisto prírodných materiálov bez chemickej úpravy, je zdraviu neškodný a obsahuje včelí vosk, prírodné tuky..
8,90€
Cena bez DPH:7,42€
Lanolínový šampón s aloe vera, 1 L Lanolínový šampón s aloe vera, 1 L
Top
Lanolínový prací prostriedok, šampón s aloe vera Wollsan s lanolínom a aloe vera je skvelý prostriedok-šampón, ktorým môžete prať nielen vlnu a vlnené produkty, ale bez najmenších problémov si s ním môžete umývať vlasy. S týmto rýdzo nemeckým produktom budú vaše vlnené produkty stále ako nové. St..
3,90€
Cena bez DPH:3,25€
Silver Freshness koncentrát prémiového pracieho prostriedku pre funkčné prádlo a doplnky, 20g Koncentrát pracieho prostriedku na okamžité osvieženie termo oblečenia, športovej spodnej bielizne, obuvi a doplnkov. Zaručený účinok čerstvosti a hygieny. Obsahuje nanostriebro, ktoré bráni rastu baktér..
1,20€
Cena bez DPH:1,00€
Helmet Clean & Fresh prémiový osviežovač športových heliem a doplnkov, 100ml Účinný prípravok, ktorý dokonale osvieži všetky druhy prilieb, klobúkov, rukavíc a obuvi. Jeho systematické používanie zaručuje elimináciu nepríjemných pachov a zaručuje trvanlivosť príjemnej vône. Obsahuje nanočastice s..
5,70€
Cena bez DPH:4,75€
Wool Wash prémiový prací prostriedok na pranie merino oblečenia a vlny, 300ml Prémiový prací prostriedok na pranie je nízko penivý prací prostriedok na oblečenie z merino vlny, vlny, kašmíru, angory a mohéru. Ideálne na pranie termoaktívneho oblečenia, vrátane teplej spodnej bielizne: tričká, leg..
5,90€
Cena bez DPH:4,92€
Mountval Wash & Care prémiový prací prostriedok na nepremokavé textílie s membránou, 315ml Prémiový prací prostriedok na nepremokavé textílie s membránou. Čistí a udržiava vode odpudivé vlastnosti v praných tkaninách. Výrobok sa odporúča na všetky druhy odevov a tkanín, najmä na nepremokavé a špe..
8,00€
Cena bez DPH:6,67€
Vlnené guličky do sušičky 3ks Guličky su vyrobené zo 100% prírodnej ovčej vlny, vďaka nim je bielizeň menej pokrčená a menej nadýchaná. Toto ekologické riešenie vám umožňuje eliminovať potrebu používania aviváže, vďaka ktorej sa staráte o životné prostredie. Vlnené guličky sú pri používaní úplne ..
12,70€
Cena bez DPH:10,58€
White Rock - čistiaci prostriedok White Rock - čistiaci prostriedok
Top
Čistiaci prostriedok White Rock Univerzálny čistiaci prostriedok, ktorý nielen čistí, ale navyše leští, konzervuje a chráni. Pre správne použitie aplikujte malé množstvo čistiaceho prostriedku White Rock na navlhčenú hubku. Niekoľkokrát hubku stlačte v dlani tak, aby sa vytvorila aktívna pena. Tú..
8,90€
Cena bez DPH:7,42€
Shampoo prémiová univerzálna pena na čistenie, 100ml Špeciálna pena na čistenie teľacej usne, nubuku, prírodnej usne, mastenej usne a textilu. Ideálne pre trekové oblečenie a High Tech tkaniny s klimatickou membránou. Pri použití na kožené výrobky zachováva ich jemnosť a priedušnosť. Obnovuje far..
8,00€
Cena bez DPH:6,67€
Balzám na kožu a drevo univerzálny, 250 ml Balzám na kožu a drevo univerzálny, 250 ml
Top
Universal leder balsam - Univerzálny balzám na kožu a drevo #obr1 Univerzálny balzam na kožu s obsahom originálneho včelieho vosku. Univerzálny balzám na kožu, je zložený z čisto prírodných materiálov bez chemickej úpravy, je zdraviu neškodný a obsahuje včelí vosk, prírodné tuky a oleje.  Čistí a oš..
6,90€
Cena bez DPH:5,75€
Loptičky na pranie bielizne 5 ks Sada 5 guličiek na zmäkčovanie bielizne zabraňuje žmolkovaniu oblečenia a vytváraniu charakteristických žmolkov. Umožňuje dôkladnejšie odstreďovanie oblečenia alebo posteľnej bielizne, vďaka čomu je bielizeň mäkšia a rýchlejšie schne. Gule na pranie majú magick..
1,60€
Cena bez DPH:1,33€
Universal leder balsam - Biologický univerzálny balzám na kožu so včelým voskom 250 ml Univerzálny balzam na kožu s obsahom originálneho včelieho vosku. Univerzálny balzám na kožu, je zložený z čisto prírodných materiálov bez chemickej úpravy, je zdraviu neškodný a obsahuje včelí vosk, prírodné tuky..
5,90€
Cena bez DPH:4,92€