Hlavné menu
Produkty v košíku

Krémy

Hladká a hydratujúca textúra masážnych krémov ktorá sa ľahko rozotiera a poskytuje dostatočný sklz počas masáže, je vhodná na uvoľnenie napätie a zmiernenie bolesti. Krémy majú bohatšiu a mastnejšiu textúru, ktorá umožňuje... Pokračovať
Alpenkräuter bylinný krém s konopným olejom - 200ml Alpenkräuter bylinný krém s konopným olejom - 200ml
Top
Alpský bylinkový krém 200 ml – s kanabisovým olejom a diablovým pazúrom Alpský bylinkový krém 200 ml – s kanabisovým olejom (konopný olej) a Harpagophytum procumbens slovensky diablov pazúr, sú optimálnou zmesou starostlivo vybraných tradičných bylín z Álp. Môžu mať osviežujúci a relaxačný účin..
4,50€
Cena bez DPH:3,75€
MUAY Active krém – thajský regeneračný krém 100g V kombinácii s masážou blahodarne pôsobí na pokožku a pohybový aparát (svaly, šľachy, kĺby). Rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva pocit mastnoty. Vhodný pre športovcov, dospelých aj seniorov.   Použitie: aplikujte maximálne 2 krát denne na postihnu..
13,90€
Cena bez DPH:11,58€
Tiger krém - upokojujúci krém na bolesť svalov - 50 ml Tradičný a osvedčený recept - používa sa stovky rokov na starostlivosť o pokožku. Tiger krém je ideálny pre upokojujúce účinky, svalové bolesti, bolesti a bodnutia hmyzom. Zloženie: mäta pieporná, niaoula, gáfor, mentol, klinček #obr2 Účinky:..
2,80€
Cena bez DPH:2,33€