Hlavné menu
Produkty v košíku

Gélové

Získajte maximálny komfort pri chôdzi s našimi gélovými vložkami. . Tieto vložky sú vyrobené z mäkkého a pružného gélového materiálu, ktorý dokonale absorbuje nárazy a zamedzuje nepohodliu pri chôdzi. Naviac vložky zabezpečujú... Pokračovať
Penové vložky pre aktívny pohyb - Active Move Komfortné penové vložky poskytujú maximálne odpruženie počas pohybu. Ideálne pre ľudí, ktorí aktívne športujú či fyzicky pracujú. Polstrované a navrhnuté pre každodenné použitie. Výhody: Pohodlie a podpora: Zabezpečujú komfort a podporu počas celé..
11,30€
Cena bez DPH:9,42€
Gélové Vložky do Topánok so Super Tlmením - Sport Ponúkame vám vysoko kvalitné gélové vložky určené pre športovú obuv, ktoré poskytujú excelentné tlmenie a ochranu pre vaše nohy. Ideálne pre aktívne osoby, ktoré trávia veľa času na nohách, či už počas športu alebo dlhej pracovnej doby. Výhody pro..
7,80€
Cena bez DPH:6,50€
Gélové vložky do topánok s gélovým výrezom Ponúkame revolučné riešenie pre každodenné nosenie topánok - gélové vložky s gélovým výrezom. Tieto vložky sú navrhnuté tak, aby zabezpečili maximálne pohodlie a odpruženie pri každom kroku. Ideálne pre ľudí, ktorí trávia väčšinu dňa na nohách, tieto st..
10,70€
Cena bez DPH:8,92€
ActivGel Gélové Vložky do Topánok – pre váš maximálny komfort každý deň! Predstavujeme vám inovatívne gélové vložky ActivGel, ktoré sú špeciálne navrhnuté tak, aby poskytovali nezameniteľný komfort a podporu počas športových aktivít, v práci, či počas vášho voľného času. Vyspelá gélová technológi..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
Medalist Plus gélové pohodlné anatomické vložky do topánok 41-42 Pohodlné gélové anatomické stielky do obuvi absorbujúce mikrošoky, znižujú tlak a prinášajú úľavu unaveným a boľavým chodidlám. Ideálne pri bolesti v prednej časti chodidla, päty, svaloch na kĺboch a šliach chodidiel. Vďaka povrchov..
21,80€
Cena bez DPH:18,17€
Velvet Gel gélové pohodlné anatomické vložky do topánok 44-45 Pohodlné gélové anatomické, extrémne tenké a flexibilné stielky do obuvi vyrobené z jemnej hodvábnej tkaniny a elastického gélu. Použitie gélovej stielky absorbuje náraz a mikrošoky, znižuje tlak a minimalizuje zaťaženie päty počas chô..
5,90€
Cena bez DPH:4,92€
Gélové korekčné podpätenky do obuvi na zvýšenie postavy Heels, EU (36-40) Korekčné podpätenky sú určené pre ľudí, ktorí bojujú s problémom asymetrie dolných končatín. Sú tiež jednoduchým a diskrétnym spôsobom, ako zvýšiť svoju výšku o niekoľko centimetrov. Dokonale tlmia otrasy a chránia pätu a sú ľ..
6,40€
Cena bez DPH:5,33€
Active Gel gélové pohodlné anatomické vložky do topánok 35-36 Pohodlné gélové anatomické stielky do obuvi pre ľudí s bolesťami nôh, deformáciami a ochoreniami, ako je nízka priečna a pozdĺžna klenba a bolestivé zápaly na spodnej strane chodidla. Sú tiež odporúčané pre tehotné ženy, ľudí, ktorí pr..
11,90€
Cena bez DPH:9,92€
Gélové vložky do topánok HexaGO, 36-37 Hľadáte univerzálne gélové vložky, ktoré budú ohľaduplné k Vaším citlivým pätám? Predstavujeme Vám vložky HexaGO, ktoré sú mäkké, tenké a na pätách výborne odpružené. Ak pri chôdzi alebo dlhodobom státi v tvrdej obuvi pociťujete bolesť päty vyskúšajte - gélové ..
12,10€
Cena bez DPH:10,08€
Relaxus Plus gélové pohodlné anatomické vložky do topánok strihacie 35-41 Pohodlné gélové anatomické stielky do obuvi eliminujú mikrošoky spôsobené chôdzou po tvrdých povrchoch, zabraňujú bolesti chodidiel a dolnej časti chrbtice. Stielky sú pokryté textíliou príjemnou na dotyk, čo zvyšuje komfor..
7,10€
Cena bez DPH:5,92€
Silikónové vložky do topánok Dvojica gélu (s vrstvou materiálu pre príjemné nohy) vložky pre zvýšenie komfortu chôdze. Charakteristika produktu: Úplne nové, vysoko kvalitné. Sú vyrobené z mäkkého priesvitného gélu vhodné pre všetky typy obuvi. Vložky výborne absorbujú nárazy pri chôdzi, prinášajú..
4,60€
Cena bez DPH:3,83€
Gélové vložky do pracovnej a športovej obuvi Works, EU (38-43) Vložky pre pracovnú a športovú obuv Ľahké gélové vložky sú ideálne do pracovnej a športovej obuvi. Mäkká tkanina zaisťuje pohodlie po celý deň. Jedinečné výstupky na vložkách poskytujú jemnú masáž chodidiel, zlepšujú krvný obeh a uvoľňuj..
9,40€
Cena bez DPH:7,83€