Hlavné menu
Produkty v košíku

Gélové

Získajte maximálny komfort pri chôdzi s našimi gélovými vložkami. . Tieto vložky sú vyrobené z mäkkého a pružného gélového materiálu, ktorý dokonale absorbuje nárazy a zamedzuje nepohodliu pri chôdzi. Naviac vložky zabezpečujú... Pokračovať
Gélové vložky do topánok s výstužou - veľkosť 42-47  Ortopedické vložky do topánok vďaka špeciálnej konštrukcii stieliek perfektne absorbujú nohu pri chôdzi a zabraňujú únave nôh. Vložky ssú vhodné na samorezné rezanie pomocou naznačených pásikov. Použitie voštinovej štruktúry v prednej časti vl..
4,70€
Cena bez DPH:3,92€
Velvet Gel gélové pohodlné anatomické vložky do topánok 44-45 Pohodlné gélové anatomické, extrémne tenké a flexibilné stielky do obuvi vyrobené z jemnej hodvábnej tkaniny a elastického gélu. Použitie gélovej stielky absorbuje náraz a mikrošoky, znižuje tlak a minimalizuje zaťaženie päty počas chô..
6,20€
Cena bez DPH:5,17€
Silikónové vložky do topánok Dvojica gélu (s vrstvou materiálu pre príjemné nohy) vložky pre zvýšenie komfortu chôdze. Charakteristika produktu: Úplne nové, vysoko kvalitné. Sú vyrobené z mäkkého priesvitného gélu vhodné pre všetky typy obuvi. Vložky výborne absorbujú nárazy pri chôdzi, prinášajú..
4,60€
Cena bez DPH:3,83€
Medalist Plus gélové pohodlné anatomické vložky do topánok 41-42 Pohodlné gélové anatomické stielky do obuvi absorbujúce mikrošoky, znižujú tlak a prinášajú úľavu unaveným a boľavým chodidlám. Ideálne pri bolesti v prednej časti chodidla, päty, svaloch na kĺboch a šliach chodidiel. Vďaka povrchov..
22,90€
Cena bez DPH:19,08€
Active Gel gélové pohodlné anatomické vložky do topánok 35-36 Pohodlné gélové anatomické stielky do obuvi pre ľudí s bolesťami nôh, deformáciami a ochoreniami, ako je nízka priečna a pozdĺžna klenba a bolestivé zápaly na spodnej strane chodidla. Sú tiež odporúčané pre tehotné ženy, ľudí, ktorí pr..
12,50€
Cena bez DPH:10,42€
Gélové vložky do pracovnej obuvi - strihacie, mäkké a komfortné Gélové tlmiace stielky do obuvi sú ideálnym riešením pre každého, kto trávi dlhé dni v práci alebo vedie aktívny životný štýl. Naše nohy sú denne vystavené značnej záťaži, a práve tieto vložky prichádzajú s riešením. Sú vyrobené z kvali..
11,40€
Cena bez DPH:9,50€
Gélové Vložky do Topánok so Super Tlmením - Sport Ponúkame vám vysoko kvalitné gélové vložky určené pre športovú obuv, ktoré poskytujú excelentné tlmenie a ochranu pre vaše nohy. Ideálne pre aktívne osoby, ktoré trávia veľa času na nohách, či už počas športu alebo dlhej pracovnej doby. Výhody pro..
7,80€
Cena bez DPH:6,50€
Gélové vložky do topánok na päty - 1 pár  Gélové vložky do topánok pomáhajú zbaviť sa bolesti chodidiel. Vďaka gélovým vložkám do topánok sa chôdza stane Vašou obľúbenou činnosťou bez ohľadu na typ topánok! Odteraz si budete obúvať len pohodlie - a je jedno, či budete mať na nohe tenisku alebo..
2,30€
Cena bez DPH:1,92€
Relaxus Plus gélové pohodlné anatomické vložky do topánok strihacie 35-41 Pohodlné gélové anatomické stielky do obuvi eliminujú mikrošoky spôsobené chôdzou po tvrdých povrchoch, zabraňujú bolesti chodidiel a dolnej časti chrbtice. Stielky sú pokryté textíliou príjemnou na dotyk, čo zvyšuje komfor..
7,30€
Cena bez DPH:6,08€
Solveo Gel gélové pohodlné anatomické vložky do topánok 40-41 Pohodlné gélové anatomické flexibilné stielky do obuvi vyrobené z jemnej pot absorbujúcej tkaniny a pružného, extrémne mäkkého gélu. Použitie gelovej stielky efektívne mení rozloženie tlaku na spodnej strane prednej časti chodidla a tv..
8,40€
Cena bez DPH:7,00€
Penové vložky pre aktívny pohyb - Active Move Komfortné penové vložky poskytujú maximálne odpruženie počas pohybu. Ideálne pre ľudí, ktorí aktívne športujú či fyzicky pracujú. Polstrované a navrhnuté pre každodenné použitie. Výhody: Pohodlie a podpora: Zabezpečujú komfort a podporu počas celé..
11,40€
Cena bez DPH:9,50€
Pohodlné športové anatomické gélové vložky do topánok Comfort Sport Gel 36-40 Pohodlné anatomické gélové stielky do športovej, pracovnej a celoročnej obuvi, ktoré zaručujú výnimočnú pohodu pri chôdzi. Gélové stielky v priehlavkovej a pätnej časti pomáhajú rovnomerne rozložiť tlak na chodidlo a anato..
10,40€
Cena bez DPH:8,67€