Hlavné menu
Produkty v košíku

Gélové vložky do topánok

V tejto kategórii nájdete rôzne praktické pomôcky ako napŕiklad elektronickú sušičku topánok ktorá poskytne rýchle riešenie v sušení vlhkej obuvi, hlavne počas zimných mesiacov. Na sušenie 4 párov obuvi naraz.
Gélové silikónové vložky - vhodné do vysokých topánok Gélové silikónové vložky - vhodné do vysokých topánok
-24 %
Gélové silikónové vložky - vhodné do vysokých topánok - univerzálne Silikónové vložky s gélom sú určené pre komfortné celodenné používanie. Sú vhodné pre každého kto sa chystá počas dňa dlhšie chodiť, stáť. Pri došľape znižujú únavu a bolesť nôh. Pri fyzickej námahe účinne znižujú pocit únavy. Vh..
4,20€ 5,50€
Cena bez DPH:3,50€
Gélové vložky do topánok Gélové vložky do topánok
-23 %
Gélové vložky do topánok Gélové vložky do topánok uľavia od úpornej bolesti nôh. Prepracovaná technológia veľmi účinne tlmí nárazy a vibrácie a znižuje nadmerný tlak pôsobiaci na chodidlá. Vyrobené zo zmesi dvoch silikónov s rôznym stupňom hustoty, čo nám umožňuje zvýšiť odpruženie najváženejších..
8,00€ 10,40€
Cena bez DPH:6,67€
Gélové vložky do topánok ActivGel Gélové vložky do topánok ActivGel
-23 %
Gélové vložky do topánok ActivGel Gélové vložky do topánok sú vhodné na šport, bežné nosenie v práci či na voľný čas. Gélová technológia tlmí nárazy v oblasti kolien, päty, členkov a pomáha znižovať nadmerný tlak vyvíjaný na chodidlo počas celého dňa. Tvar ortopedickej vložky so silnou oporou ..
10,80€ 14,00€
Cena bez DPH:9,00€
Gélové vložky do topánok na päty, 1 pár Gélové vložky do topánok na päty, 1 pár
-23 %
Gélové vložky do topánok na päty - 1 pár  Gélové vložky do topánok pomáhajú zbaviť sa bolesti chodidiel. Vďaka gélovým vložkám do topánok sa chôdza stane Vašou obľúbenou činnosťou bez ohľadu na typ topánok! Odteraz si budete obúvať len pohodlie - a je jedno, či budete mať na nohe tenisku alebo podp..
2,30€ 3,00€
Cena bez DPH:1,92€
Gélové vložky do topánok s výstužou Gélové vložky do topánok s výstužou
-23 %
Gélové vložky do topánok s výstužou - veľkosť 42-47  Ortopedické vložky do topánok vďaka špeciálnej konštrukcii stieliek perfektne absorbujú nohu pri chôdzi a zabraňujú únave nôh. Vložky ssú vhodné na samorezné rezanie pomocou naznačených pásikov. Použitie voštinovej štruktúry v prednej časti vl..
4,30€ 5,60€
Cena bez DPH:3,58€
Mäkké penové vložky, ktoré tlmia chodidlo – vetrané M (38-41) Mäkké penové vložky, ktoré tlmia chodidlo – vetrané M (38-41)
-23 %
Mäkké penové vložky, ktoré tlmia chodidlo – vetrané M (38-41) Vložky do topánok vyrobené z mäkkej a pružnej peny veľmi dobre priliehajú k tvaru chodidla. Najviac namáhané časti chodidla sú opatrené dodatočným odpružením vďaka použitiu špeciálnych vložiek pod pätou a metatarzom. Správne profilova..
13,10€ 17,00€
Cena bez DPH:10,92€
Náplaste proti oderu - penové, čierne Náplaste proti oderu - penové, čierne
-23 %
Náplaste proti oderu - penové, čierne Penové vložky pomáhajú zmenšiť veľkosť obuvi, eliminujú vôle v topánke. Zabraňujú odieraniu päty. Pri chôdzi sa v topánke neposúvajú, stačí odlepiť ochrannú fóliu a priložiť lepiacu stranu na zadnú časť topánky. Pred vložením podpätku do topánky utrite pod..
1,00€ 1,30€
Cena bez DPH:0,83€
Sada polovičných vložiek do topánok Sada polovičných vložiek do topánok
-23 %
Sada polovičných vložiek do topánok Zvyšujú komfort pri chôdzi, znižujú pocit unavených nôh pri celodennej chôdzi v topánkach na vysokom opätku. Pri chôdzi sa neposúvajú, pevne držia na topánkach. Pred vložením vložky do topánky utrite podrážku vlhkou handričkou a nechajte ju uschnúť. Odlepte ..
9,10€ 11,80€
Cena bez DPH:7,58€
Silikónová vložka na ochranu päty 2ks Silikónová vložka na ochranu päty 2ks
-23 %
Silikónová vložka na ochranu päty 2ks - pätičky zabraňujú vzniku oderom a otlakom v zadnej časti päty. Silikónová vložka na ochranu päty 2ks Dajte zbohom otlačeným pätám vďaka týmto špeciálnym silikónovým vložkám do topánok. S nimi bude vaša chôdza príjemná a bez bolesti. Gélové vložky stačí len..
1,00€ 1,30€
Cena bez DPH:0,83€
Transparentné silikónové vložky - vhodné do vysokých topánok - 18,5 x 6,5 cm Transparentné silikónové vložky - vhodné do vysokých topánok - 18,5 x 6,5 cm
-24 %
Transparentné silikónové vložky - vhodné do vysokých topánok Silikónové vložky pri došľape znižujú únavu a bolesť nôh. Pri fyzickej námahe zasa účinne znižujú pocit únavy. Vhodné na celodenné nosenie pre všetky druhy obuvi s vyberateľnou vložkou. Vložky zabraňujú šmýkaniu sa nôh v obuvi, čím dodá..
1,90€ 2,50€
Cena bez DPH:1,58€
Univerzálne gélové vložky do lodičiek Univerzálne gélové vložky do lodičiek
-24 %
Univerzálne gélové vložky do lodičiek Vnútorné vložky do lodičiek sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu. Produkt zlepšuje pohodlie chodidiel počas dlhej chôdze v topánkach s vysokým podpätkom. Chráni pokožku, tlmí nárazy, zabraňuje šmýkaniu sa nohy v lodičke, čím dodáva výraznejší komfort pre..
3,20€ 4,20€
Cena bez DPH:2,67€