Hlavné menu
Produkty v košíku

Gélové vložky do topánok

Gélové silikónové vložky - vhodné do vysokých topánok Gélové silikónové vložky - vhodné do vysokých topánok
-23 %
Gélové silikónové vložky - vhodné do vysokých topánok - univerzálne Silikónové vložky s gélom sú určené pre komfortné celodenné používanie. Sú vhodné pre každého kto sa chystá počas dňa dlhšie chodiť, stáť. Pri došľape znižujú únavu a bolesť nôh. Pri fyzickej námahe účinne znižujú pocit únavy. Vh..
4,30€ 5,60€
Cena bez DPH:3,58€
Gélové vložky do topánok Gélové vložky do topánok
-23 %
Gélové vložky do topánok Gélové vložky do topánok uľavia od úpornej bolesti nôh. Prepracovaná technológia veľmi účinne tlmí nárazy a vibrácie a znižuje nadmerný tlak pôsobiaci na chodidlá. Vyrobené zo zmesi dvoch silikónov s rôznym stupňom hustoty, čo nám umožňuje zvýšiť odpruženie najváženejších..
8,70€ 11,30€
Cena bez DPH:7,25€
Gélové vložky do topánok ActivGel Gélové vložky do topánok ActivGel
-24 %
Gélové vložky do topánok ActivGel Gélové vložky do topánok sú vhodné na šport, bežné nosenie v práci či na voľný čas. Gélová technológia tlmí nárazy v oblasti kolien, päty, členkov a pomáha znižovať nadmerný tlak vyvíjaný na chodidlo počas celého dňa. Tvar ortopedickej vložky so silnou oporou ..
4,20€ 5,50€
Cena bez DPH:3,50€
Gélové vložky do topánok s výstužou Gélové vložky do topánok s výstužou
-24 %
Gélové vložky do topánok s výstužou - veľkosť 42-47  Ortopedické vložky do topánok vďaka špeciálnej konštrukcii stieliek perfektne absorbujú nohu pri chôdzi a zabraňujú únave nôh. Vložky ssú vhodné na samorezné rezanie pomocou naznačených pásikov. Použitie voštinovej štruktúry v prednej časti vl..
4,20€ 5,50€
Cena bez DPH:3,50€
Komfortné silikónové vložky do lodičiek, na vysoké podpätky - priesvitné Komfortné silikónové vložky do lodičiek, na vysoké podpätky - priesvitné
-24 %
Silikónové vložky do lodičiek - priesvitné Vnútorné vložky do topánok na vysokom podpätku (lodičiek) sú vyrobené z najkvalitnejšieho gélu. Produkt zlepšuje pohodlie chodidiel počas dlhej chôdze v topánkach s vysokým podpätkom. Chráni pokožku, tlmí nárazy, zabraňuje šmýkaniu sa nohy v lodičke, čím..
2,90€ 3,80€
Cena bez DPH:2,42€
Magnetické gélové vložky do topánok Magnetické gélové vložky do topánok
-24 %
GELSOHLEN sú gélové magnetické vložky do topánok s chladivým gélom - modréTerramagon sú gélové magnetické vložky do topánok, ktorý udrží vaše nohy v teple aj v treskúcich zimách. GELSOHLEN sú mimoriadne všestranné, hodia sa pre prácu i zábavu, a to najmä na tvrdých povrchoch. Univerzaĺna veľkosť. S ..
1,90€ 2,50€
Cena bez DPH:1,58€
Magnetické gélové vložky do topánok Magnetické gélové vložky do topánok
-24 %
GELSOHLEN sú gélové magnetické vložky do topánok s ukľudňujúcim masážnym gélom - zelenéVložky do topánok s magnetom boli vyvinuté v spolupráci s ortopédmi a nie sú používané len na účel masáže, ale aj na liečbu pomocou magnetu.GELSOHLEN vložka do topánok s magnetomPodľa ortopedických a lekárskych od..
1,90€ 2,50€
Cena bez DPH:1,58€
Magnetické gélové vložky do topánok Magnetické gélové vložky do topánok
-23 %
GELSOHLEN sú gélové magnetické vložky do topánok s hrejivým gélom - červenéVložky do topánok s magnetom boli vyvinuté v spolupráci s ortopédmi a nie sú používané len na účel masáže, ale aj na liečbu pomocou magnetu.GELSOHLEN vložka do topánok s magnetomPodľa ortopedických a lekárskych odporúčaní, GE..
1,99€ 2,60€
Cena bez DPH:1,66€
Magnetické gélové vložky do topánok - transparentné Magnetické gélové vložky do topánok - transparentné
-24 %
GELSOHLEN sú gélové magnetické vložky do topánok s masážnym gélom - transparentné / bezfarebné Vložky do topánok s magnetom boli vyvinuté v spolupráci s ortopédmi a nie sú používané len na účel masáže, ale aj na liečbu pomocou magnetu.GELSOHLEN vložka do topánok s magnetomPodľa ortopedických a lekár..
1,90€ 2,50€
Cena bez DPH:1,58€
Silikónové vložky do topánok - unisex
-24 %
Silikónové vložky do topánok Dvojica gélu (s vrstvou materiálu pre príjemné nohy) vložky pre zvýšenie komfortu chôdze. Charakteristika produktu: Úplne nové, vysoko kvalitné. Sú vyrobené z mäkkého priesvitného gélu vhodné pre všetky typy obuvi. Vložky výborne absorbujú nárazy pri chôdzi, prinášajú..
4,50€ 5,90€
Cena bez DPH:3,75€
Transparentné silikónové vložky - vhodné do vysokých topánok - 18,5 x 6,5 cm Transparentné silikónové vložky - vhodné do vysokých topánok - 18,5 x 6,5 cm
-22 %
Transparentné silikónové vložky - vhodné do vysokých topánok Silikónové vložky pri došľape znižujú únavu a bolesť nôh. Pri fyzickej námahe zasa účinne znižujú pocit únavy. Vhodné na celodenné nosenie pre všetky druhy obuvi s vyberateľnou vložkou. Vložky zabraňujú šmýkaniu sa nôh v obuvi, čím dodá..
1,80€ 2,30€
Cena bez DPH:1,50€
Univerzálne gélové vložky do lodičiek Univerzálne gélové vložky do lodičiek
-23 %
Univerzálne gélové vložky do lodičiek Vnútorné vložky do lodičiek sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu. Produkt zlepšuje pohodlie chodidiel počas dlhej chôdze v topánkach s vysokým podpätkom. Chráni pokožku, tlmí nárazy, zabraňuje šmýkaniu sa nohy v lodičke, čím dodáva výraznejší komfort pre..
3,40€ 4,40€
Cena bez DPH:2,83€