Hlavné menu
Produkty v košíku

Masážny prístroj na nohy

Masážna vanička na nohy s časovačom Masážny prístroj nôh priaznivo ovplyvňuje zdravie, zvyšuje krvný obeh okolo lýtok a zároveň zlepšuje kvalitu spánku. Blahodarne pôsobí aj na nervový systém. Dokonale tiež stimuluje akupunktúrne body chodidiel, pozitívne ovplyvňuje pokožku a účinne zmierňuje poc..
70,60€
Cena bez DPH:58,83€
Masážny prístroj shiatsu na chodidlá s infračerveným zahrievaním Infračervený masážny prístroj na vaše boľavé chodidlá bol navrhnutý tak, aby poskytoval užívateľovi možnosť využiť profesionálnu masáž chodidiel doma. Masážny prístroj je spôsob, ako zrelaxovať, upokojiť sa a zlepšiť svoju pohodu, n..
67,80€
Cena bez DPH:56,50€
Masážny prístroj na nohy EMS Elektrická stimulácia svalov (EMS) sa využíva okrem iného pri svalovej posilňovacej terapii po úrazoch, pri rehabilitácii a ako metóda na zlepšenie efektivity tradičného silového tréningu. Masážny prístroj zlepšuje krvný obeh a zvyšuje počet spálených kalórií počas cv..
14,30€
Cena bez DPH:11,92€
Masážny prístroj na nohy, elektrostimulátor, svalová stimulácia Zariadenie by nemali používať osoby s kardiostimulátorom, inzulínovými pumpami, zhubnými nádormi, tehotné a menštruujúce ženy. Sada obsahuje aj dve diódy na masáž ostatných častí tela. Pred určením miesta, kde sa majú elektródy po..
44,60€
Cena bez DPH:37,17€
Rehabilitačná masážna podložka na nohy Trápia Vás unavené a boľavé nohy? Vyskúšajte masážnevalčeky na nohy! Masážna podložka  má 10 samostatne rotujúcich valčekov, ktoré sú opatrené masážnymi výčnelkami. Masírovanie chodidiel pomocou masážnych valčekov Vám uľaví od napätia a bolesti nôh a prine..
6,30€
Cena bez DPH:5,25€
Drevená podložka - masážne valčeky na nohy Trápia Vás unavené a boľavé nohy? Vyskúšajte masážne drevené valčeky na nohy! Drevená masážna podložka  má 10 samostatne rotujúcich valčekov, ktoré sú opatrené masážnymi výčnelkami. Masírovanie chodidiel pomocou masážnych valčekov Vám uľaví od napätia a..
2,40€
Cena bez DPH:2,00€
Shiatsu masážny prístroj na nohy - footmassager s diaľkovým ovládaním Nohy nás nesú po celý život. Každý deň sú namáhané a zaťažované. Výsledkom sú bolesti, opuchy a únava. Preto si naše nohy každý deň zaslúžia poriadnu odmenu. A to v podobe masáže s prístrojom FootMassager.Čo je masážny prístroj ..
118,70€
Cena bez DPH:98,92€