Hlavné menu
Produkty v košíku

Nohy

Pre úľavu od únavy a bolesti v nohách odporúčame naše prístroje na masáž nôh. Tieto zariadenia poskytujú intenzívnu masáž chodidiel, stimulujú krvný obeh a uvoľňujú unavené svaly. Vyskúšajte masážne vaničky, alebo... Pokračovať
Elektrický masážny vankúš na chodidlá 40 x 30 x 11 cm, čierny Tento masážny prístroj má jedinečný tvar, ktorý pohodlným spôsobom upokojuje boľavé chodidlá, členky a lýtka. Zvyšuje prekrvenie chodidiel, uvoľnenie a pohodlie pre celé telo. K dispozícii sú 2 smery masáže, 3 stupne nastavenia sily. F..
25,90€
Cena bez DPH:21,58€
Elektrostimulátor lýtkového svalu EMS Elektrostimulátor lýtkového svalu je terapeutický prístroj určený na domáce použitie. Je možné využiť ho pri športe, rehabilitácii, starostlivosti o telo alebo na skrášlenie. Zapnite masážny prístroj stlačením tlačidla napájania na 2 sekundy. Rozsvieti sa mod..
11,90€
Cena bez DPH:9,92€
Kompresný masážny prístroj na lýtka na obnovu krvného obehu Tento produkt masíruje lýtkové svaly stláčaním. Stimuluje techniku masáže ľudského tkaniva, čo znamená zmiernenie bolesti svalov a zvýšenie cirkulácie v masírovaných oblastiach. Funkcia vyhrievania pomáha zmierniť opuchy lýtok, zmierniť ..
19,90€
Cena bez DPH:16,58€
Masážna vanička na nohy s časovačom Masážny prístroj nôh priaznivo ovplyvňuje zdravie, zvyšuje krvný obeh okolo lýtok a zároveň zlepšuje kvalitu spánku. Blahodarne pôsobí aj na nervový systém. Dokonale tiež stimuluje akupunktúrne body chodidiel, pozitívne ovplyvňuje pokožku a účinne zmierňuje poc..
59,00€
Cena bez DPH:49,17€
Masážny prístroj shiatsu na chodidlá s infračerveným zahrievaním Infračervený masážny prístroj na vaše boľavé chodidlá bol navrhnutý tak, aby poskytoval užívateľovi možnosť využiť profesionálnu masáž chodidiel doma. Masážny prístroj je spôsob, ako zrelaxovať, upokojiť sa a zlepšiť svoju pohodu, n..
59,90€
Cena bez DPH:49,92€
Masážny prístroj na nohy, elektrostimulátor, svalová stimulácia Zariadenie by nemali používať osoby s kardiostimulátorom, inzulínovými pumpami, zhubnými nádormi, tehotné a menštruujúce ženy. Sada obsahuje aj dve diódy na masáž ostatných častí tela. Pred určením miesta, kde sa majú elektródy po..
38,00€
Cena bez DPH:31,67€
Multifunkčný masážny prístroj na chodidlá Tento masážny prístroj je nevyhnutný, ak na konci dňa pociťujete bolesť v nohách, trávite veľa času na nohách, veľa chodíte, športujete alebo nosíte topánky s podpätkami. Masážny prístroj účinne odstraňuje únavu nôh. Po masážnych procedúrach sa zlepšuje k..
27,90€
Cena bez DPH:23,25€
Nízkofrekvenčná masážna magnetická podložka na bolesť krížov s diaľkovým ovládaním Základné vlastnosti: ergonomický tvar a dizajn hlasový sprievodca - v anglickom jazyku funkcia hudby - prístroj ponúka upokojujúcu hudbu vďaka svojim vstavaným magnetom sa dá použiť s magnetickou terapiou tro..
69,00€
Cena bez DPH:57,50€