Hlavné menu
Produkty v košíku

Masážny prístroj na nohy

Doprajte svojim nohám uvoľnenie, na ktoré už dlho čakali. Nechajte sa rozmaznávať masážnymi prístrojmi na nohy. Uvoľňujúca masáž vám pomôže zbaviť sa pocitu ťažkých nôh, únavy a stresu. Tieto masážne prístroje sú taktiež ideálne pre zlepšenie prekrvenia pokožky a krvného obehu v oblasti chodidiel.
3D masážny prístroj na nohy s masážou nôh, lýtok a ohrevom - béžový DRS 7000A 3D masážny prístroj na nohy s masážou nôh, lýtok a ohrevom - béžový DRS 7000A
Doprava zdarma -23 %
3D Maxi shiatsu masážny prístroj na nohy so vzduchovou cirkuláciou a ohrevom na chodidlá, lýtka. Kombinácia najnovšej technológie a tradičných masážnych techník sa spojila do jedného prístroja. Tento produkt je vyvinutý profesionálnym tímom R&D. Jeho dizajn je elegantný a moderný s lakovaným porcho..
329,00€ 427,70€
Cena bez DPH:274,17€
Lymfodrenážny prístroj na presoterapiu Mirusens Lymfodrenážny prístroj na presoterapiu Mirusens
Doprava zdarma -23 %
Lymfodrenážny prístroj na presoterapiu Mirusens Lymfodrenážny prístroj na nohy a lýtka MIRUSENS je jednoduchý prístroj na zlepšenie krvného obehu a odstránenie opuchov, ktorý sa používa doma a v malých rehabilitačných, fyzioterapeutických alebo wellness centrách.   Výhody lymfodrenážneho prístr..
167,70€ 218,00€
Cena bez DPH:139,75€
Masážna vanička na nohy s digitálnym časovačom a ohrevom Masážna vanička na nohy s digitálnym časovačom a ohrevom
-23 %
Masážna vanička na nohy s časovačom Masážny prístroj nôh priaznivo ovplyvňuje zdravie, zvyšuje krvný obeh okolo lýtok a zároveň zlepšuje kvalitu spánku. Blahodarne pôsobí aj na nervový systém. Dokonale tiež stimuluje akupunktúrne body chodidiel, pozitívne ovplyvňuje pokožku a účinne zmierňuje poc..
74,70€ 97,10€
Cena bez DPH:62,25€
Masážny prístroj  so vzduchovou masážou a infra ohrievaním na nohy TD001F-4, strieborný Masážny prístroj  so vzduchovou masážou a infra ohrievaním na nohy TD001F-4, strieborný
Doprava zdarma -23 %
Masážny prístroj  so vzduchovou masážou a infra ohrievaním na nohy TD001F-4, strieborný  Tento masážny prístroj na chodidlá je dokonalou úľavou pre vaše chodidlá po náročnom dni. Od dnešného dňa si túto formu relaxu môžete užiť z pohodlia domova.Masážny prístroj Vám hnietením a vyhrievaním pomôž..
95,00€ 123,50€
Cena bez DPH:79,17€
Masážny prístroj Achilovej šľachy BEURER FM 200 Masážny prístroj Achilovej šľachy BEURER FM 200
Doprava zdarma -23 %
Masážny prístroj Achilovej šľachy BEURER FM 200 Vylepšite váš krvný obeh s masážnym prístrojom achilovky Beurer FM 200 Achillomed®. Má upokojujúci účinok a znižuje bolesti a záťaž Achillovej šľachy vďaka 6 otočným masážnym hlavám a 2 nastaveniam rýchlosti. Jednoducho si nastavte výšku, rýchlosť a..
154,60€ 201,00€
Cena bez DPH:128,83€
Masážny prístroj na nohy so vzduchovou masážou 4D s diaľkovým ovládačom Masážny prístroj na nohy so vzduchovou masážou 4D s diaľkovým ovládačom
Doprava zdarma -23 %
Masážny prístroj na nohy so vzduchovou cirkuláciou a ohrevom s ovádaním   Multifunkčný masážny prístroj s ovládačom má prvky zo shiatsu masáže ako sú : hnetenie valcovanie vzduchová cirkulácia funkciu ohrievanie 30 alebo 40 stupňov.  Ergonomický tvar je navrhnutý tak, aby masáž nôh bola zame..
139,00€ 180,70€
Cena bez DPH:115,83€
Nízkofrekvenčná masážna magnetická podložka na bolesť krížov s infra ohrevom Nízkofrekvenčná masážna magnetická podložka na bolesť krížov s infra ohrevom
Doprava zdarma -23 %
Nízkofrekvenčná masážna magnetická podložka na bolesť krížov s diaľkovým ovládaním Základné vlastnosti: ergonomický tvar a dizajn hlasový sprievodca - v anglickom jazyku funkcia hudby - prístroj ponúka upokojujúcu hudbu vďaka svojim vstavaným magnetom sa dá použiť s magnetickou terapiou tro..
109,00€ 141,70€
Cena bez DPH:90,83€
Prístroj na masáž nôh - masážne papuče Prístroj na masáž nôh - masážne papuče
-23 %
Prístroj na masáž nôh   Nohy sú často zanedbávanou časťou tela, no zaslúžia si najviac pozornosti. Nesú celé telo, celý deň sú v topánkach a nie je im dopriaty patričný oddych. Vďaka tejto pomôcke na masáž nôh budú konečne docenené a dostanú i ony starostlivosť, ktorú si zaslúžia. Mäkký povrch je p..
17,90€ 23,30€
Cena bez DPH:14,92€
Shiatsu multifunkčný masážny prístroj na nohy + diaľkový ovládač Shiatsu multifunkčný masážny prístroj na nohy + diaľkový ovládač
Doprava zdarma -23 %
Shiatsu masážny prístroj na nohy - footmassager s diaľkovým ovládaním Nohy nás nesú po celý život. Každý deň sú namáhané a zaťažované. Výsledkom sú bolesti, opuchy a únava. Preto si naše nohy každý deň zaslúžia poriadnu odmenu. A to v podobe masáže s prístrojom FootMassager. Čo je masážny prístroj..
115,60€ 150,30€
Cena bez DPH:96,33€
VibroLegs - vibračný masážny prístroj na nohy a chodidlá + diaľkový ovládač VibroLegs - vibračný masážny prístroj na nohy a chodidlá + diaľkový ovládač
Doprava zdarma -23 %
Shiatsu masážny prístroj na nohy - footmassager s diaľkovým ovládaním Nohy nás nesú po celý život. Každý deň sú namáhané a zaťažované. Výsledkom sú bolesti, opuchy a únava. Preto si naše nohy každý deň zaslúžia poriadnu odmenu. A to v podobe masáže s prístrojom FootMassager.Čo je masážny prístroj ..
133,50€ 173,60€
Cena bez DPH:111,25€
Vibromasážny infračervený prístroj na nohy, chodidlá Vibromasážny infračervený prístroj na nohy, chodidlá
-23 %
Masážny infračervený prístroj na nohy a chodidlá Na chodidlách človeka sa nachádzajú nervové zakončenia, ktorých stimulácia prostredníctvom masáže má úžasné ozdravujúce účinky. A preto masáž nôh nie je len prostriedkom na relaxáciu a uvoľnenie, ale je tiež skvelým spôsobom, ako riešiť mnohé zdra..
89,40€ 116,20€
Cena bez DPH:74,50€
Vyhrievací, elektrický masážny ohrievač nôh Vyhrievací, elektrický masážny ohrievač nôh
-23 %
Vyhrievací, elektrický masážny ohrievač nôh Elektrický masážny ohrievač nôh s diaľkovým ovládaním predstavuje každodennú pomoc pre osoby trpiace takzvaným syndrómom studených nôh. V zimných mesiacoch ohrievač môže využívať celá rodina. Po celodennom korčuľovaní a sánkovaní si deti určite rady zah..
42,30€ 55,00€
Cena bez DPH:35,25€