Hlavné menu
Produkty v košíku

Hudobné hračky

Hudba je univerzálnym jazykom zábavy. Ponúkame hudobné hračky a ďalšie nástroje, ktoré pomáhajú rozvíjať hudobné schopnosti a zároveň prinášajú radosť a zábavu. Hudobné hračky sú skvelým spôsobom, ako podporovať záľubu... Pokračovať
Elektronické klávesy + mikrofón - 61 kláves Vďaka mikrofónu môžete spojiť hudbu so spevom dieťaťa. MONITORY PARAMETERS - umožňuje sledovať hlasitosť, tempo a rytmus. Naše piano obsahuje 61 kláves, 6 rôznych skladieb, 16 tónov, 10 rytmov, 8 typov bicích, 2 režimy učenia. Nahrávanie a prehrávanie ..
22,60€
Cena bez DPH:18,83€
Elektronické klávesy s mikrofónom - 54 kláves Počas hry s klávesmi môže dieťa hrať svoje vlastné melódie, hrať vopred nahrané demo skladby (10 skladieb), aktivovať zvuky ďalších nástrojov (8 zvukov) a upravovať hlasitosť zvuku. Klávesy majú držiak na poznámky, ktorý sa montuje pomocou západky. ..
50,30€
Cena bez DPH:41,92€
Sada drevených hudobných nástrojov pre deti 24 ks Praktický batoh obsahuje činely, tamburínu/bubon, xylofón, triangel, kastanety, rumbagule, píšťalky, zvončeky a mnoho iných. Táto jedinečná súprava určite ukradne srdce nejedného dieťaťa. Nástroje sú vyrobené z dreva a maľované živými farbami, kto..
26,60€
Cena bez DPH:22,17€