Hlavné menu
Produkty v košíku

Hudobné hračky

Hudba je univerzálnym jazykom zábavy. Ponúkame hudobné hračky a ďalšie nástroje, ktoré pomáhajú rozvíjať hudobné schopnosti a zároveň prinášajú radosť a zábavu. Hudobné hračky sú skvelým spôsobom, ako podporovať záľubu... Pokračovať
Chromatické 27-tónové cimbalové zvončeky - Cimbal Bells Popis Produktu 27-tónové činely sú nástrojom, vďaka ktorým sa dieťa učí noty a učí sa hrať jednoduché melódie pomocou dvoch paličiek za pomoci rodiča alebo učiteľa. Hra na činely rozvíja u dieťaťa hudobné schopnosti a zmysel pre rytmus. Kaž..
20,80€
Cena bez DPH:17,33€
Bicie nástroje pre deti, veľka sada 5 bubnov, činel, stolička, paličky Hudba zohráva veľmi dôležitú úlohu vo vývoji dieťaťa. Nielenže vyvoláva pozitívne emócie a zabáva, ale tiež sústreďuje pozornosť a posilňuje predstavivosť. Prvé známky hudobného talentu sa objavujú už u veľmi malých detí. ..
24,90€
Cena bez DPH:20,75€
Elektronické klávesy s mikrofónom - 54 kláves Počas hry s klávesmi môže dieťa hrať svoje vlastné melódie, hrať vopred nahrané demo skladby (10 skladieb), aktivovať zvuky ďalších nástrojov (8 zvukov) a upravovať hlasitosť zvuku. Klávesy majú držiak na poznámky, ktorý sa montuje pomocou západky. ..
39,90€
Cena bez DPH:33,25€
Stojan na noty 123 cm, čierny Ideálne pre začiatočníkov aj pokročilých hudobníkov. Stojan na noty je vyrobený z kvalitnej práškovo lakovanej ocele, zaisťuje vysokú tuhosť konštrukcie a estetický vzhľad. Je vybavený 3 stabilnými a nastaviteľnými nožičkami. Všetky nohy majú stabilizačné protišmykov..
9,90€
Cena bez DPH:8,25€
Elektronické klávesy + mikrofón - 61 kláves Vďaka mikrofónu môžete spojiť hudbu so spevom dieťaťa. MONITORY PARAMETERS - umožňuje sledovať hlasitosť, tempo a rytmus. Naše piano obsahuje 61 kláves, 6 rôznych skladieb, 16 tónov, 10 rytmov, 8 typov bicích, 2 režimy učenia. Nahrávanie a prehrávanie ..
19,70€
Cena bez DPH:16,42€