Hlavné menu
Produkty v košíku

Meditačné vankúše a podložky

Upokojte svoju myseľ a dosiahnite vnútorný pokoj s pomocou tejto efektívnej techniky. Meditácia môže pomôcť znížiť stres a úzkosť, zlepšiť koncentráciu a pamäť, zvýšiť vnímanie, podporiť emocionálnu stabilitu, a tiež... Pokračovať
Gumená podložka na jogu Mat Yoga, čierna Profesionálna podložka na jogu, ktorá je navrhnutá tak, aby poskytovala používateľovi vynikajúci komfort a stabilitu pri cvičení. Čierna podložka je vyrobená z vysokokvalitnej gumy a je nielen odolná a dlhotrvajúca, ale aj flexibilná, čo umožňuje ľahké vykoná..
66,50€
Cena bez DPH:55,42€
Podložka na cvičenie a jogu 180 x 60cm, modrá Podložka na cvičenie vám umožní pohodlne vykonávať fitness, pilates a jogové cvičenia. Je vyrobená z hrubého a dokonale tlmiaceho materiálu. Tento odolný materiál poskytuje dokonalú priľnavosť, vďaka čomu je podložka stabilná a počas tréningu sa nešmýka ..
14,20€
Cena bez DPH:11,83€
Meditačný vankúš Jogín a 7 čakier, tyrkysový, 40 x 40 x 10 cm Hľadáte dokonalého spoločníka pre vaše meditačné sedenie? Meditačný vankúš je navrhnutý tak, aby vám poskytol optimálnu oporu, pohodlie a stabilitu počas vášho meditačného procesu. S jeho pomocou môžete dosiahnuť hlbokú relaxáciu, zlep..
13,30€
Cena bez DPH:11,08€
Joga karimatka 7 čakier v kruhu dúhová, 174 x 60 cm Pokiaľ cvičíte jogu, potrebujete tú správnu karimatku na cvičenie. Joga karimatka je ideálnym riešením pre všetkých milovníkov jogy, pilatesu alebo iných cvičení, ktorí hľadajú pohodlný a kvalitný podklad na svoje tréningy. Karimatka je vyrob..
48,30€
Cena bez DPH:40,25€
Lampa Západ slnka s piatimi vymeniteľnými filtrami Svetlo západu slnka sa dá použiť na vytváranie krásnych, prirodzených fotografií, najmä portrétov. Vďaka teplému zlatému svetlu imitujúcemu západ slnka môžete získať jemnú, romantickú atmosféru, ktorá vašim fotografiám vnesie teplé farby a príje..
7,70€
Cena bez DPH:6,42€
Meditačný taburet Jin Jang, 45 x 18 cm Hľadáte dokonalého spoločníka pre vaše meditačné sedenie? Tento meditačný taburet je okrúhly, praktický a pohodlný. Je tvrdšieho charakteru, určený k pohodlnému, aj celodennému sedeniu a k meditácii s mierne vyvýšeným sedom. Výborne izoluje od zeme pred zimo..
41,40€
Cena bez DPH:34,50€
Súprava na naťahovanie chrbta, šliach a kĺbov, lýtok na naťahovanie svalov C4B Revolutionárna súprava na naťahovanie chrbta C4B, určená na zlepšenie držania tela a uvoľnenie napätia. Popis Výhody: Multifunkčné použitie: Ideálne na hornú aj dolnú časť chrbta. Šetrné k pokožke: Materiály sú bezpe..
89,10€
Cena bez DPH:74,25€
Meditačný podsedák Jogín a 7 čakier, štvorcový, tyrkysový, 44 x 44 x 9 cm Hľadáte dokonalého spoločníka pre vaše meditačné sedenie? Tento meditačný podsedák je štvorcový, praktický a pohodlný. Je užitočný na relaxáciu, meditáciu alebo jogu. Tento klasický štvorcový podsedák vám pomôže udržať drža..
25,70€
Cena bez DPH:21,42€
Joga taška na karimatku so zipsom s motívom Jogín 7 čakier, farba tyrkysová, 66 x 25 cm Pokiaľ cvičíte jogu, potrebujete tú správnu tašku na karimatku. Praktická taška na karimatku na jogu vám umožní mať cvičebné náradie vždy po ruke a bezpečne uložené. Zipsový uzáver udrží karimatku vnútri a zab..
31,00€
Cena bez DPH:25,83€
Set Korkových Klinov na Cvičenie Využitie: Pomáha predchádzať bolestiam nôh a kolien, zápalu Achillovej šľachy a kŕčom v lýtkach. Efektívne uvoľňuje hlboké svalové tkanivo, čím znižuje záťaž na kĺby a chrupavky. Vhodné pre domáce cvičenie, v kúpeľni, alebo na cestách. Ideálne pre osoby trpiac..
51,50€
Cena bez DPH:42,92€
Meditačný vankúš Lotus Rainbow Chakra, 36 x 10 cm Hľadáte dokonalého spoločníka pre vaše meditačné sedenie? Meditačný vankúš je navrhnutý tak, aby vám poskytol optimálnu oporu, pohodlie a stabilitu počas vášho meditačného procesu. S jeho pomocou môžete dosiahnuť hlbokú relaxáciu, zlepšiť koncentr..
18,70€
Cena bez DPH:15,58€
Meditačný podsedák Jogín a 7 čakier, tyrkysový, 45 x 9 cm Hľadáte dokonalého spoločníka pre vaše meditačné sedenie? Tento meditačný podsedák je okruhlý, praktický a pohodlný. Je užitočný na relaxáciu, meditáciu alebo jogu. Tento klasický okruhlý podsedák vám pomôže udržať držanie tela v ideálnej ..
25,70€
Cena bez DPH:21,42€