Hlavné menu
Produkty v košíku

Meditačné vankúše a podložky

Upokojte svoju myseľ a dosiahnite vnútorný pokoj s pomocou tejto efektívnej techniky. Meditácia môže pomôcť znížiť stres a úzkosť, zlepšiť koncentráciu a pamäť, zvýšiť vnímanie, podporiť emocionálnu stabilitu, a tiež... Pokračovať
Čakrové dosky zo vzácnych kameňov a solí 7 ks Ste fascinovaní nezvyčajnými a exkluzívnymi kúskami interiérového dizajnu? Predstavte si dosky zo soli a drahých kameňov, ktoré sú nielen esteticky pôsobivé, ale ponúkajú aj množstvo zdravotných výhod. Zažite a užívajte si výhody soľnej kryštálovej terap..
296,00€
Cena bez DPH:246,67€
Červený avanturín - čakrová doska zo vzácnych solí a kameňov Doska z červeného avanturínu je krásny a farebne výrazný predmet vyrobený z minerálu známeho ako červený avanturín. Červený avanturín je drahokam, ktorý sa vyznačuje svojou jasnou a žiarivou červenou farbou a charakteristickými iskrami a ž..
68,30€
Cena bez DPH:56,92€
Joga karimatka 7 čakier dúhová, 174 x 60 cm Pokiaľ cvičíte jogu, potrebujete tú správnu karimatku na cvičenie. Joga karimatka je ideálnym riešením pre všetkých milovníkov jogy, pilatesu alebo iných cvičení, ktorí hľadajú pohodlný a kvalitný podklad na svoje tréningy. Karimatka je vyrobená zo 1..
48,30€
Cena bez DPH:40,25€
Joga karimatka 7 čakier v kruhu dúhová, 174 x 60 cm Pokiaľ cvičíte jogu, potrebujete tú správnu karimatku na cvičenie. Joga karimatka je ideálnym riešením pre všetkých milovníkov jogy, pilatesu alebo iných cvičení, ktorí hľadajú pohodlný a kvalitný podklad na svoje tréningy. Karimatka je vyrob..
48,30€
Cena bez DPH:40,25€
Joga karimatka Jogín 7 čakier ružovofialová, 174 x 60 cm Pokiaľ cvičíte jogu, potrebujete tú správnu karimatku na cvičenie. Joga karimatka je ideálnym riešením pre všetkých milovníkov jogy, pilatesu alebo iných cvičení, ktorí hľadajú pohodlný a kvalitný podklad na svoje tréningy. Karimatka je ..
48,30€
Cena bez DPH:40,25€
Joga karimatka Jogín 7 čakier tyrkysová, 174 x 60 cm Pokiaľ cvičíte jogu, potrebujete tú správnu karimatku na cvičenie. Joga karimatka je ideálnym riešením pre všetkých milovníkov jogy, pilatesu alebo iných cvičení, ktorí hľadajú pohodlný a kvalitný podklad na svoje tréningy. Karimatka je vyro..
48,30€
Cena bez DPH:40,25€
Joga taška na karimatku so zipsom s motívom Jogín 7 čakier, farba tyrkysová, 66 x 25 cm Pokiaľ cvičíte jogu, potrebujete tú správnu tašku na karimatku. Praktická taška na karimatku na jogu vám umožní mať cvičebné náradie vždy po ruke a bezpečne uložené. Zipsový uzáver udrží karimatku vnútri a zab..
31,00€
Cena bez DPH:25,83€
Meditačný podsedák Jin Jang, štvorcový, 44 x 44 x 9 cm Hľadáte dokonalého spoločníka pre vaše meditačné sedenie? Tento meditačný podsedák je štvorcový, praktický a pohodlný. Je užitočný na relaxáciu, meditáciu alebo jogu. Tento klasický štvorcový podsedák vám pomôže udržať držanie tela v ideálnej..
25,70€
Cena bez DPH:21,42€
Meditačný podsedák Jogín a 7 čakier, štvorcový, ružovofialový, 44 x 44 x 9 cm Hľadáte dokonalého spoločníka pre vaše meditačné sedenie? Tento meditačný podsedák je štvorcový, praktický a pohodlný. Je užitočný na relaxáciu, meditáciu alebo jogu. Tento klasický štvorcový podsedák vám pomôže udržať ..
25,70€
Cena bez DPH:21,42€
Meditačný podsedák Jogín a 7 čakier, štvorcový, tyrkysový, 44 x 44 x 9 cm Hľadáte dokonalého spoločníka pre vaše meditačné sedenie? Tento meditačný podsedák je štvorcový, praktický a pohodlný. Je užitočný na relaxáciu, meditáciu alebo jogu. Tento klasický štvorcový podsedák vám pomôže udržať drža..
25,70€
Cena bez DPH:21,42€
Meditačný podsedák Jogín a 7 čakier, tyrkysový, 45 x 9 cm Hľadáte dokonalého spoločníka pre vaše meditačné sedenie? Tento meditačný podsedák je okruhlý, praktický a pohodlný. Je užitočný na relaxáciu, meditáciu alebo jogu. Tento klasický okruhlý podsedák vám pomôže udržať držanie tela v ideálnej ..
25,70€
Cena bez DPH:21,42€
Meditačný taburet Jin Jang, 45 x 18 cm Hľadáte dokonalého spoločníka pre vaše meditačné sedenie? Tento meditačný taburet je okrúhly, praktický a pohodlný. Je tvrdšieho charakteru, určený k pohodlnému, aj celodennému sedeniu a k meditácii s mierne vyvýšeným sedom. Výborne izoluje od zeme pred zimo..
41,40€
Cena bez DPH:34,50€