Hlavné menu
Produkty v košíku

Germicídne žiariče

Zabezpečte si zdravé a bezpečné prostredie s našimi germicídnymi žiaričmi. Tieto žiariče využívajú UV-C žiarenie na rýchlu a účinnú dezinfekciu vzduchu, povrchov a vody. Pomáhajú eliminovať baktérie, vírusy a iné patogény... Pokračovať
Germicídny žiarič CW110-W 110W stropný, biely, WiFi - vhodný na verejné miesta Ničí mikroorganizmy ako sú baktérie, plesne, kvasinky a vírusy vrátane KORONAVÍRUSU! Uzavretý typ zariadenia vhodný na verejné miesta s veľkým pohybom osôb. Veľmi nízka hlučnosť vďaka špeciálnym ventilátorom. Bez..
299,00€
Cena bez DPH:249,17€
UV Dezinfekcia priestoru za prítomnosti človeka - Germicídny žiarič LEA-UZM3+ UV-C 30W so zdrojom Germicídny žiarič LEA-UZM5+ je uzavretý typ žiariča s výkonom 2x15W s možnosťou používania aj za prítomnosti ľudí v miestnosti, nakoľko filtruje vzduch v uzavretom obale a nevyžaruje škodlivé žiareni..
250,00€
Cena bez DPH:208,33€
Germicídny žiarič CW110-W 110W stropný, biely, WiFi - vhodný na verejné miesta Ničí mikroorganizmy ako sú baktérie, plesne, kvasinky a vírusy vrátane KORONAVÍRUSU! Uzavretý typ zariadenia vhodný na verejné miesta s veľkým pohybom osôb. Veľmi nízka hlučnosť vďaka špeciálnym ventilátorom. #obr2 ..
299,00€
Cena bez DPH:249,17€
Germicídna trubica 15W, T8 G13 Germicídne žiarivky OSRAM vyžarujú vysokointenzívne UV žiarenie, ktoré môže spôsobiť spálenie pokožky a zápal spojoviek. Pokožka a oči nesmú byť vystavené priamemu alebo odrazenému nefiltrovanému žiareniu.   Táto germicídna trubica je kompatibliná s našim žiaričom: ..
13,40€
Cena bez DPH:11,17€