Hlavné menu
Produkty v košíku

Hrejivé, tepelné

Bojujte proti chladu a udržujte svoje nohy príjemne teplé s našimi hrejivými vložkami. Tieto vložky sú vyrobené z rôznych materiálov, ako je pravá ovčia vlna, alebo hrejivý filc, ktoré vám poskytnú príjemné teplo a pohodlie aj v... Pokračovať
Filcové termo vložky s obsahom prírodnej vlny Vložky do topánok na zateplenie chodidiel z vlneného filcu. Vložky sú vhodné do gumenej obuvi, klasickej obuvi a pracovnej obuvi. Ideálne na izolovanie chodidiel od studeného podkladu cez jeseň, zimu aj jar. Filcové termo vložky veľmi dobre absorbujú vl..
2,20€
Cena bez DPH:1,83€
Hrejivé vložky z hrubého filcu 6 mm - protišmykový povrch, veľkosť 42 Vložky do pracovných topánok a gumákov na zateplenie chodidiel s protišmykovým povrchom. Vhodné na izolovanie chodidiel od chladu počas chladných mesiacov. Zateplené vložky do čižiem a pracovných topánok udržia chodidlá v tep..
1,50€
Cena bez DPH:1,25€
Hrejivé vložky z ovčej vlny Býva Vám často zima? Máte studené nohy a nepomáhajú Vám ani teplé ponožky? Vyskúšajte tieto jedinečné hrejivé vložky do topánok z ovčej vlny, s ktorými budete mať nohy ako v bavlnke. h1 { font-size: 5em; font-weight: bold; } ..
3,70€
Cena bez DPH:3,08€
Ortopedické termo vložky Alu Tech Relax 41 Pohodlné ortopedické zimné stielky do obuvi brániace prepadnutiu pozdĺžnej a priečnej klenby chodidla. Vďaka použitiu ortopedického profilu je rovnomerne rozdelenie tlaku na spodnej strane prednej časti chodidla. Pôsobia ako tlmič nárazov, čo významne zn..
6,20€
Cena bez DPH:5,17€
Filcové termo vložky s obsahom prírodnej vlny Vložky do topánok na zateplenie chodidiel z vlneného filcu. Vložky sú vhodné do gumenej obuvi, klasickej obuvi a pracovnej obuvi. Ideálne na izolovanie chodidiel od studeného podkladu cez jeseň, zimu aj jar. Filcové termo vložky veľmi dobre absorbujú vl..
2,20€
Cena bez DPH:1,83€
Prémiové pohodlné zimné vložky do topánok proti chladu Alu Tech veľkosť 35 Prémiové pohodlné zimné stielky do obuvi s hliníkovou tepelnou izoláciou. Vrchná vrstva je vyrobená zo 100% vlny, aby vaše chodidlá boli v teple. Hliníková fólia izoluje proti studenej zemi a dokonale chráni nohy a vnútorn..
3,50€
Cena bez DPH:2,92€
Pohodlné zimné vložky do topánok proti chladu strihacie Wool Pohodlné zimné, príjemne teplé stielky do obuvi s vynikajúcou tepelnou izoláciou. Sú vyrobené zo 100% ovčej vlny, ktorá dodáva teplo a chráni chodidlo a vnútornú časť obuvi pred vlhkosťou. Všetky vrstvy poskytujú teplo a pohodlie aj pri..
1,75€
Cena bez DPH:1,75€
Termo izolačné vložky z filcu, veľkosť 42 Tepelné vložky vhodné do pracovnej ale i vychádzkovej obuvi. Vložky sú vhodné do pánskej a dámskej vychádzkovej obuvi. Vložky do topánok sú vyrobené z troch vrstiev 1. hliníková fólia / termoizolačná vrstva 2. šlahaný latex / vrstva zmäkčujúca došľap ..
1,50€
Cena bez DPH:1,25€
Vložky do topánok na ohrievanie nôh, 1 pár Vyhrievacie vložky zaručia 6 hodín príjemného tepelného komfortu aj vo veľmi mrazivých podmienkach. Obzvlášť užitočné pre ľudí vykonávajúcich zimné športy, turistov, rybárov, motocyklistov, chodcov a všetkých, ktorí pracujú alebo sa zdržiavajú pri nízkych ..
2,10€
Cena bez DPH:1,75€
Vyhrievacie ponožky UNIVERZÁLNE - ponožky sú univerzálne, veľkosť je vhodná od 36 do 44. Ponožky siahajúce takmer ku kolenám zahrejú nielen chodidlá, ale aj lýtka. Vďaka týmto vyhrievaným ponožkám si v zimných dňoch spríjemníte turistiku alebo lyžovanie. BATÉRIE SÚČASŤOU - dve dobíjacie batér..
41,50€
Cena bez DPH:34,58€
Vyhrievané vložky do topánok 41-46 Trizand Stačí ich zo strany špičky zastrihnúť na požadovanú veľkosť. Veľkosť vložky ľahko prispôsobíte veľkosti topánky. Na vložke je viditeľná línia rezu spolu s veľkosťou. Vyrobené z príjemného pružného a penového uhlíkového vlákna. Vyznačujú sa vysokou mec..
15,00€
Cena bez DPH:12,50€
Vyhrievané vložky do topánok, univerzálne (1pár) Vyhrievané vložky do topánok zaisťujú pohodlie nielen v chladnejších dňoch. Vyhrievané vložky sú preto nevyhnutným prvkom počas zimných výletov a športových aktivít, ako aj rybárskych výjazdov alebo lovu. Jednoduchý vykurovací systém založený na..
16,90€
Cena bez DPH:14,08€