Hlavné menu
Produkty v košíku

Vyhrievané vložky do topánok

Filcové termo vložky s obsahom prírodnej vlny Filcové termo vložky s obsahom prírodnej vlny
-22 %
Filcové termo vložky s obsahom prírodnej vlny Vložky do topánok na zateplenie chodidiel z vlneného filcu. Vložky sú vhodné do gumenej obuvi, klasickej obuvi a pracovnej obuvi. Ideálne na izolovanie chodidiel od studeného podkladu cez jeseň, zimu aj jar. Filcové termo vložky veľmi dobre absorbujú vl..
1,40€ 1,80€
Cena bez DPH:1,17€
Hrejivé vložky do topánok proti chladu so 8-hodinovým účinkom Hrejivé vložky do topánok proti chladu so 8-hodinovým účinkom
Top -25 %
Samolepiace hrejivé ponožky - Foot Warmer Chránte Vaše nohy pred mrazom a poskytnite im okamžité teplo vďaka hrejivým ponožkám! Samolepiace podložky Foot Warmer Vám zaručia 6 hodín teplého pohodlia a to aj pri veľmi silnom mraze. Vlastnosti Foot Warmer: 100% prírodné - neobsahuje škodli..
1,50€ 2,00€
Cena bez DPH:1,25€
Hrejivé vložky z filcu - protišmykový povrch, univerzálne Hrejivé vložky z filcu - protišmykový povrch, univerzálne
-22 %
Hrejivé vložky z filcu - protišmykový povrch - univerzálne Vložky do pracovných topánok a gumákov na zateplenie chodidiel s protišmykovým povrchom. Vhodné na izolovanie chodidiel od chladu počas chladných mesiacov. Zateplené vložky do čižiem a pracovných topánok udržia chodidlá v teple aj pri mí..
0,70€ 0,90€
Cena bez DPH:0,58€
Hrejivé vložky z hrubého filcu 6 mm - protišmykový povrch, univerzálne Hrejivé vložky z hrubého filcu 6 mm - protišmykový povrch, univerzálne
-25 %
Hrejivé vložky z hrubého filcu 6 mm - protišmykový povrch, univerzálne Vložky do pracovných topánok a gumákov na zateplenie chodidiel s protišmykovým povrchom. Vhodné na izolovanie chodidiel od chladu počas chladných mesiacov. Zateplené vložky do čižiem a pracovných topánok udržia chodidlá v te..
0,60€ 0,80€
Cena bez DPH:0,50€
Hrejivé vložky z ovčej vlny Hrejivé vložky z ovčej vlny
-23 %
Hrejivé vložky z ovčej vlny Býva Vám často zima? Máte studené nohy a nepomáhajú Vám ani teplé ponožky? Vyskúšajte tieto jedinečné hrejivé vložky do topánok z ovčej vlny, s ktorými budete mať nohy ako v bavlnke. Hrejivé vložky príjemne prehrejú Vaše chodidlá a nebude Vám už viac zima. Už sa nebudet..
2,30€ 3,00€
Cena bez DPH:1,92€
Ohrevné vložky do topánok proti chladu so 8-hodinovým účinkom - celé chodidlo Ohrevné vložky do topánok proti chladu so 8-hodinovým účinkom - celé chodidlo
Top -23 %
Ohrievacie vložky do topánok Ohrejte si nohy vďaka vyhrievacím vložkám, ktoré Vám zabezpečia okamžitý pocit tepla. Sú vhodné najmä v zimných mesiacoch, pri športovaní, turistike  a pod. činnostiach. Funkcie vložiek:   môžete umiestniť do topánok a na ponožky   ohrievač sa automaticky aktivuj..
1,70€ 2,20€
Cena bez DPH:1,42€
Termo izolačné vložky Silver 5 mm - univerzálne Termo izolačné vložky Silver 5 mm - univerzálne
-25 %
Termo izolačné vložky Silver 5 mm - univerzálne Tepelné vložky vhodné do pracovnej ale i vychádzkovej obuvi. Vložky sú vhodné do pánskej a dámskej vychádzkovej obuvi , pri čom veľkosť upravíte jednoducho zastrihnutím do požadovaného tvaru a dĺžky. Vložky do topánok sú vyrobené z troch vrstiev 1. ..
1,50€ 2,00€
Cena bez DPH:1,25€
Termo izolačné vložky z filcu - univerzálne Termo izolačné vložky z filcu - univerzálne
-21 %
Termo izolačné vložky z filcu - univerzálne Tepelné vložky vhodné do pracovnej ale i vychádzkovej obuvi. Vložky sú vhodné do pánskej a dámskej vychádzkovej obuvi , pri čom veľkosť upravíte jednoducho zastrihnutím do požadovaného tvaru a dĺžky. Vložky do topánok sú vyrobené z troch vrstiev 1. hlin..
1,10€ 1,40€
Cena bez DPH:0,92€
Vyhrievané vložky do topánok, univerzálne Vyhrievané vložky do topánok, univerzálne
-23 %
Vyhrievané vložky do topánok, univerzálne (1pár) Vyhrievané vložky do topánok zaisťujú pohodlie nielen v chladnejších dňoch. Vyhrievané vložky sú preto nevyhnutným prvkom počas zimných výletov a športových aktivít, ako aj rybárskych výjazdov alebo lovu. Jednoduchý vykurovací systém založený na..
15,90€ 20,70€
Cena bez DPH:13,25€