Hlavné menu
Produkty v košíku

Hrejivé, tepelné

Bojujte proti chladu a udržujte svoje nohy príjemne teplé s našimi hrejivými vložkami. Tieto vložky sú vyrobené z rôznych materiálov, ako je pravá ovčia vlna, alebo hrejivý filc, ktoré vám poskytnú príjemné teplo a pohodlie aj v... Pokračovať
Pohodlné zimné vložky do topánok proti chladu Farmer veľkosť 36 Pohodlné zimné stielky do obuvi sú vyrobené z kvalitnej polyesterovej netkanej textílie a latexovej peny s aktívnym uhlím, ktorá absorbuje nepríjemné pachy. Pri nízkych teplotách chránia chodidlá pred chladom pri dlhodobom státí, ako..
2,50€
Cena bez DPH:2,08€
Zdvíhacie vložky do topánok, zvyšujúci výšku postavy,Stay S našimi inovatívnymi teplými vložkami do topánok môžete získať nielen pár centimetrov navyše, ale aj pocit pohodlia a tepelného komfortu v chladnejších dňoch. Hlavné výhody: Zvyšujte výšku o 15 / 25 / 35 mm. Poskytujú príjemné teplo vo ..
8,40€
Cena bez DPH:7,00€
Hrejivé vložky z hrubého filcu 6 mm - protišmykový povrch, veľkosť 42 Vložky do pracovných topánok a gumákov na zateplenie chodidiel s protišmykovým povrchom. Vhodné na izolovanie chodidiel od chladu počas chladných mesiacov. Zateplené vložky do čižiem a pracovných topánok udržia chodidlá v tep..
1,40€
Cena bez DPH:1,17€
Pohodlné zimné vložky do topánok proti chladu Wool 35 Pohodlné zimné, príjemne teplé stielky do obuvi s vynikajúcou tepelnou izoláciou. Sú vyrobené zo 100% ovčej vlny, ktorá dodáva teplo a chráni chodidlo a vnútornú časť obuvi pred vlhkosťou. Všetky vrstvy poskytujú teplo a pohodlie aj pri veľmi níz..
2,20€
Cena bez DPH:1,83€
Prémiové pohodlné zimné vložky do topánok proti chladu Igloo Tech veľkosť 36 Prémiové pohodlné zimné teplé stielky do obuvi s vynikajúcou tepelnou izoláciou. Sú vyrobené z príjemnej velúrovej látky, ktorá dodáva teplo a chráni chodidlo a vnútornú časť obuvi pred vlhkosťou. Vrstva absorpčnej latex..
2,80€
Cena bez DPH:2,33€
Lambswool Set 3 párov prémiové pohodlné zimné stielky z jahňacej vlny do topánok 36 Set 3 párov zimných, príjemných na dotyk a hrejivých stielok do obuvi, vyrobených z jahňacej vlny a celulózového materiálu typu Texon s protišmykovou úpravou. Takéto usporiadanie materiálov poskytuje nohám tepelný..
13,80€
Cena bez DPH:11,50€
Alu Super Set 6 párov pohodlné zimné izolačné stielky do topánok strihacia veľkosť 36-46 Set 6 párov zimných stielok do obuvi s tepelnou hliníkovou izoláciou. Sú vyrobené z netkanej textílie, ktorá udržuje teplo chodidla a polyetylénovej peny, ktorá ho dokonale izoluje. Hliníková fólia zastaví ch..
12,90€
Cena bez DPH:10,75€
Pohodlné zimné vložky do topánok proti chladu Alu Super 46 Pohodlné zimné stielky do obuvi s tepelnou hliníkovou izoláciou. Sú vyrobené z netkanej textílie, ktorá udržuje teplo chodidla a polyetylénovej peny, ktorá ho dokonale izoluje. Hliníková fólia zastaví chlad od spodnej časti obuvi. Všetky tri..
2,40€
Cena bez DPH:2,00€
Prémiové teplé zimné vložky do topánok Foot Morning Alaska, EU 44 Veľmi jemné, na dotyk príjemné a hrejivé vložky, vyrobené z jahňacej kože a materiálu Texon celulózy s protišmykovou vrstvou. Toto materiálové usporiadanie zaisťuje nohám tepelný komfort aj pri najnižších teplotách okolia. Vložky sú z..
9,90€
Cena bez DPH:8,25€
Prémiové pohodlné zimné vložky do topánok proti chladu Arctic veľkosť 35 Prémiové pohodlné zimné, príjemné na dotyk a hrejivé stielky do obuvi, vyrobené z jahňacej usne a celulózového materiálu typu Texon s protišmykovou úpravou. Takéto usporiadanie materiálov poskytuje nohám tepelný komfort aj p..
9,90€
Cena bez DPH:8,25€
Vyhrievané vložky do topánok 41-46 Trizand Stačí ich zo strany špičky zastrihnúť na požadovanú veľkosť. Veľkosť vložky ľahko prispôsobíte veľkosti topánky. Na vložke je viditeľná línia rezu spolu s veľkosťou. Vyrobené z príjemného pružného a penového uhlíkového vlákna. Vyznačujú sa vysokou mec..
15,00€
Cena bez DPH:12,50€
Pohodlné zimné vložky do topánok proti chladu strihacie Alu Super Pohodlné zimné stielky do obuvi s tepelnou hliníkovou izoláciou. Sú vyrobené z netkanej textílie, ktorá udržuje teplo chodidla a polyetylénovej peny, ktorá ho dokonale izoluje. Hliníková fólia zastaví chlad od spodnej časti obuvi. ..
2,60€
Cena bez DPH:2,17€