Hlavné menu
Produkty v košíku

Ochrana rohov a hrán

Keď sa vaše dieťa začne pohybovať po dome, a začína objavovať svoje prostredie, je dôležité zaistiť bezpečnosť a ochranu pred možnými úrazmi. Preto vám ponúkame chrániče na rohy a hrany v našej širokej ponuke, kde nájdete... Pokračovať
Silikónová ochrana rohov nábytku - 4 ks Ochrana a bezpečnosť Ochranné rohy sú vyrobené z hrubého mäkkého silikónu. Dokonale priliehajú k okrajom nábytku a iných predmetov. Silikónová ochrana účinne chráni deti pred poraneniami hlavy a iných častí tela. Jednoduché použitie Ich použitie je veľmi..
1,10€
Cena bez DPH:0,92€
Penová ochrana rohov sivá - 4 ks Penová ochrana rohov tlmí nárazy vďaka odolnej hrubé pene. Jednoduché prichytenie obojstrannou páskou. Mäkké a flexibilné penové rohy vám umožňujú chrániť rohy stolov, stolov, skriniek, schodov a iných predmetov tak, aby vaše deti boli v bezpečí a nezasiahli tvrdý..
1,60€
Cena bez DPH:1,33€
Silikónové ochranné rohy 4 kusy Flexibilné silikónové rohy umožňujú chrániť rohy pracovných dosiek, stolov, skriniek, schodov a iných predmetov, vďaka čomu sú vaše deti v bezpečí a nenarazia do tvrdého rohu, napríklad stola. Sada obsahuje 4 kusy rohov a špeciálne lepiace kruhy so silným lepidlom...
1,10€
Cena bez DPH:0,92€
Bezpečnostná zábrana na skrine - 1 ks biela Bezpečnostná zábrana na skrine - 1 ks biela
Top
Bezpečnostná zábrana na skrine - 1 ks biela Slúži pre zabezpečenie domácnosti pred zvedavým dieťaťom. Zaručí, že sa dieťa nedostane na miesta, kde sú uložené pre neho nebezpečné veci v podobe čistiacich prostriedkov, nožníc, liekov a pod. Montáž je veľmi jednoduchá. Jednoducho odlepte lepiacu ..
0,40€
Cena bez DPH:0,33€
Silikónová zarážka do dverí – mačka Silikónová zarážka na ochranu dverí pred zatvorením je praktická vychytávka, ktorá sa hodí do každej domácnosti či kancelárie. Výrobok by mal byť pripevnený k podlahe, napríklad obojstrannou páskou. Stačí dať zarážku pod dvere a máte istotu, že sa nezabuchnú. ..
0,70€
Cena bez DPH:0,58€
Silikónová ochrana rohov - 4 ks Flexibilné silikónové rohy vám umožňujú chrániť rohy dosiek, stolov, skriniek, schodov a iných predmetov, vďaka ktorým sú vaše deti v bezpečí a nezasiahnu tvrdý roh napríklad stola. Obsahuje 4 rohové kusy a špeciálne samolepiace krúžky so silným lepidlom. Silikó..
0,80€
Cena bez DPH:0,67€
Penová ochrana rohov šedá 4 kusy Mäkké a pružné penové rohy umožňujú chrániť rohy pracovných dosiek, stolov, skriniek, schodov a iných predmetov, vďaka čomu sú vaše deti v bezpečí a nenarazia do tvrdého rohu, napríklad stola. Sada obsahuje 4 kusy rohov a špeciálne samolepiace pásiky so silným lep..
1,10€
Cena bez DPH:0,92€
Bezpečnostná zábrana na skrine - 1 ks hnedá Slúži pre zabezpečenie domácnosti pred zvedavým dieťaťom. Zaručí, že sa dieťa nedostane na miesta, kde sú uložené pre neho nebezpečné veci v podobe čistiacich prostriedkov, nožníc, liekov a pod. Montáž je veľmi jednoduchá. Jednoducho odlepte lepiacu ..
0,30€
Cena bez DPH:0,25€