Hlavné menu
Produkty v košíku

Pláštenky

Aj keď viete zorganizovať váš výlet od začiatku po koniec, jednu vec nevie naplánovať nik, a to je počasie. Buďte pripravení na neočakávané zrážky! Naše vodeodolné a ľahké pláštenky vám poskytnú ochranu pred dažďom a... Pokračovať
Cyklopláštenka do dažďa - PONČO Pláštenka na jazdu na bicykli a prechádzku, vhodná do daždivého počasia.  Chráni pred dažďom a zaberie málo miesto, dôležitá súčasť na dlhé prechádzky alebo jazdu na bicykli. Vyhotovenie bez rukávov a univerzálna veľkosť umožňujú prirodzený a pohodlný pohyb rúk, záro..
3,10€
Cena bez DPH:2,58€
10 x Pršiplášť PONČO - pláštenka do dažďa z vinylu 130 x 100cm (10ks)  mimoriadne. odolná niekoľko násobne použiteľná pláštenka vhodný pre mimoriadne, nepredvídateľné situácie za dažďa poskytne najlepšiu ochranu v zlom daždivom počasí zmestí sa do každej tašky malý kompaktný obal, menší ako na ..
17,00€
Cena bez DPH:14,17€
Cyklistické, turistické pončo/pršiplášť do dažďa RAIN Materiál pršiplášťu je nylon, ktorý účinne chráni pred dažďom. Oblečenie nepremokne, takže môžete ísť von aj v daždivom počasí a nemusíte sa báť prechladnutia. Pršiplášť navyše veľmi rýchlo schne. Navlieka sa veľmi jednoducho, cez hlavu. Stačí..
5,00€
Cena bez DPH:4,17€
Pršiplášť, pláštenka pre dospelých do dažďa, Pocket Cape Objavte ultimátnu kombináciu pohodlia a ochrany s našim vreckovým pršiplášťom. Tento inovatívny plášť predstavuje ideálnu voľbu pre nepredvídateľné počasie, poskytujúc spoľahlivú ochranu proti vetru a vlhkosti. Môžete ho ľahko zložiť do malej ..
2,10€
Cena bez DPH:1,75€
Pršiplášť PONČO - pláštenka do dažďa z vinylu 130 x 100cm   mimoriadne. odolná niekoľko násobne použiteľná pláštenka vhodný pre mimoriadne, nepredvídateľné situácie za dažďa poskytne najlepšiu ochranu v zlom daždivom počasí zmestí sa do každej tašky malý kompaktný obal, menší ako na vašej obr..
1,90€
Cena bez DPH:1,58€
Pršiplášť, pláštenka do dažďa - pončo 130 x 200cm (1ks) Pršiplášť, pláštenka do dažďa - pončo 130 x 200cm (1ks)
Top
Pršiplášť, pláštenka do dažďa - PONČO 130 x 200cm (10ks) transparentná farba vhodný pre mimoriadne, nepredvídateľné situácie za dažďa poskytne najlepšiu ochranu v zlom daždivom počasí zmestí sa do každej tašky malý kompaktný obal, menší ako na vašej obrazovke Špecifikácia: materiál : PE ..
1,00€
Cena bez DPH:0,83€
Pršiplášť, pončo do dažďa, Cape, 130 x 125 cm Pršiplášť, pončo do dažďa, Cape, 130 x 125 cm
Top
Pršiplášť, pončo do dažďa, Cape, 130 x 125 cm Poznajte absolútnu nevyhnutnosť pre každého, kto chce ostať suchý a pohodlný aj počas najdaždivejších dní. Tento plášť nie je len obyčajným dažďovým kabátom; je to skutočný symbol adaptability a funkčnosti. Jeho ľahko skladateľná konštrukcia znamená, že ..
0,70€
Cena bez DPH:0,58€
Univerzálny pršiplášť 145 x 70 cm, čierny Materiál, z ktorého je pršiplášť vyrobený účinne chráni pred dažďom. Vaše oblečenie nepremokne a vy môžete ísť von v daždivom počasí a nemusíte sa báť, že prechladnete. Veľmi rýchlo schne. Pršiplášť sa zapína na patentky, čo znamená rýchle obliekanie a vy..
7,20€
Cena bez DPH:6,00€