Hlavné menu
Produkty v košíku

Pláštenky

Cyklopláštenka do dažďa - PONČO Pláštenka na jazdu na bicykli a prechádzku, vhodná do daždivého počasia.  Chráni pred dažďom a zaberie málo miesto, dôležitá súčasť na dlhé prechádzky alebo jazdu na bicykli. Vyhotovenie bez rukávov a univerzálna veľkosť umožňujú prirodzený a pohodlný pohyb rúk, záro..
3,30€
Cena bez DPH:2,75€
Moskitiéra / baldachýn na posteľ, biela Praktická moskitiéra / baldachýn na posteľ na ochranu pred lezúcim, pobehujúcim a lietajúcim hmyzom. Má tvar baldachýnu, vďaka čomu pôsobí veľmi esteticky a lepšie plní svoju úlohu. Je vyrobená z pevného a odolného polyesteru, ktorý účinne chráni aj pred dr..
5,10€
Cena bez DPH:4,25€
Pláštenka, pršiplášť do dažďa so šiltom - pončo, modrá Pláštenka na jazdu na bicykli a prechádzku, vhodná do daždivého počasia. Chráni pred dažďom Vaše telo, aj tvár vďaku šiltu. Predĺžený predok plášťa dokonale chráni nohy. Navyše poskytne ochranu pred vetrom a klips pripevnený pod pláštenkou sl..
4,60€
Cena bez DPH:3,83€
Pršiplášť, pláštenka do dažďa - pončo 126 x 203cm Pláštenka Sedco poncho je určená pre všetky ročné obdobia. Jedná sa o ideálneho spoločníka na cesty a nemal by chýbať vo Vašej výbave. Pláštenka poncho je tvorená z nepremokavého a spoľahlivého materiálu. Pláštenku môžete veľmi ľahko uschovať pre..
0,90€
Cena bez DPH:0,75€
Pršiplášť, pláštenka do dažďa - PONČO 130 x 200cm (10ks) transparentná farba vhodný pre mimoriadne, nepredvídateľné situácie za dažďa poskytne najlepšiu ochranu v zlom daždivom počasí zmestí sa do každej tašky malý kompaktný obal, menší ako na vašej obrazovke Špecifikácia: materiál : PE ..
1,00€
Cena bez DPH:0,83€
Pršiplášť, pláštenka do dažďa /plachtový stan / kempingová podložka 3v1 3v1 - pršiplášť, ktorý možno použiť na stavbu provizórneho stanu alebo ako nepremokavú kempingovú podložku. Produkt je dokonalý aj v tých najťažších poveternostných podmienkach. Technická špecifikácia: plášť s kapucňou /..
15,30€
Cena bez DPH:12,75€
Pršiplášť, pláštenka do dažďa - pončo 71 x 80cm Pláštenka pre deti je určená pre všetky ročné obdobia. Jedná sa o ideálneho spoločníka na cesty, tábory, výlety... a táto praktická pomôcka by nemala chýbať vo Vašej výbave. Pláštenka, poncho je tvorená z nepremokavého a spoľahlivého materiálu. Plá..
0,70€
Cena bez DPH:0,58€
Pršiplášť PONČO - pláštenka do dažďa z vinylu 130 x 100cm   mimoriadne. odolná niekoľko násobne použiteľná pláštenka vhodný pre mimoriadne, nepredvídateľné situácie za dažďa poskytne najlepšiu ochranu v zlom daždivom počasí zmestí sa do každej tašky malý kompaktný obal, menší ako na vašej obr..
1,90€
Cena bez DPH:1,58€