Hlavné menu
Produkty v košíku

Nájazdové rampy, kufrové

Rampy sú nevyhnutným nástrojom na zabezpečenie bezbariérového prístupu pre osoby s obmedzenou mobilitou. Sú navrhnuté tak, aby umožnili jednoduchý, bezpečný a pohodlný pohyb invalidného vozíka alebo iných mobilných zariadení cez... Pokračovať
Terasová Rampa Rada T Terasová rampa Rada T, vyrobená z vysoko kvalitného hliníka, je ideálnym riešením pre bezbariérový prístup. Jej robustná, ale ľahká konštrukcia umožňuje jednoduché prekonávanie výškových rozdielov pre invalidné vozíky a rolátory. Popis Výhody: Prémiový materiál: Vyrobená z ..
406,80€
Cena bez DPH:339,00€
Dverová Lišta Prejazdová Eloxovaná Prémiová dverová lišta z eloxovaného hliníka v striebornej farbe. Výhody: Bezbariérový prístup: Vytvára hladký prechod medzi miestnosťami, eliminuje potrebu prahových líšt. Prispôsobiteľnosť: Dostupná v rôznych šírkach, dĺžka lišty sa dá ľahko upraviť. Univerzál..
43,20€
Cena bez DPH:36,00€
Jednoduchá skladacia hliníková rampa, rada SC Stručný popis Jednoduchá a cenovo dostupná skladacia hliníková rampa SC predstavuje ideálne riešenie pre ľahké prenášanie batožiny alebo pre jednoduchý prístup. Vďaka svojej rebrovanému protišmykovému povrchu zaisťuje bezpečnosť pri používaní. Podrobn..
260,40€
Cena bez DPH:217,00€
Teleskopické Rampy Série TR/LR Úvod Predstavujeme našu špičkovú radu teleskopických rámp TR/LR, navrhnutých pre maximálnu funkčnosť a bezpečnosť. Ideálne pre použitie s invalidnými vozíkmi, skútrami alebo pri nakladaní tovaru, tieto rampy zaručujú vysokú odolnosť a stabilitu. Kľúčové vlastnost..
234,00€
Cena bez DPH:195,00€
Dvojitá skladacia rampa na kufor auta - rada DF Výhody: Vysoká nosnosť: Každý typ rampy DF unesie až 300 kg, čo zaručuje ich všestranné využitie. Flexibilita veľkostí: S rôznymi dĺžkami a šírkami sú rampy vhodné pre rôzne typy vozidiel a účely. Kompaktná a prenosná: Jednoduché skladovanie a tr..
520,80€
Cena bez DPH:434,00€
Teleskopické Rampy Série TR/LR Úvod Predstavujeme našu špičkovú radu teleskopických rámp TR/LR, navrhnutých pre maximálnu funkčnosť a bezpečnosť. Ideálne pre použitie s invalidnými vozíkmi, skútrami alebo pri nakladaní tovaru, tieto rampy zaručujú vysokú odolnosť a stabilitu. Kľúčové vlastnosti M..
353,40€
Cena bez DPH:294,50€
Hliníkové rampy DS2176 a DS4076: vaša cesta k prístupnosti Popis produktu: Naša spoločnosť predstavuje mobilné hliníkové rampy DS2176 a DS4076, ktoré sú dizajnované s cieľom vytvoriť prístupnosť vo vašom každodennom živote. Tieto prahové rampy sú vyrobené z odolného hliníka s profilovaným povrcho..
139,50€
Cena bez DPH:116,25€
Nájazdová rampa, prejazdová prahová gumová - univerzálna Extra protišmykový povrch Zaručuje bezpečnosť a stabilitu pri použití v rôznych prostrediach ako sú kancelárie, chodby, priechody, a kúpeľne. Flexibilná šírka Možnosť prispôsobenia šírky rampy podľa potreby jednoduchým odrezaním pomocou ..
113,50€
Cena bez DPH:94,58€
Dvojitá skladacia rampa na kufor auta - rada DF Výhody: Vysoká nosnosť: Každý typ rampy DF unesie až 300 kg, čo zaručuje ich všestranné využitie. Flexibilita veľkostí: S rôznymi dĺžkami a šírkami sú rampy vhodné pre rôzne typy vozidiel a účely. Kompaktná a prenosná: Jednoduché skladovanie a tr..
667,00€
Cena bez DPH:555,83€
Teleskopická rampa rada TM - Hliník Teleskopické rampy TM sú vysokokvalitným produktom od renomovanej spoločnosti, zhotovené z robustného hliníka. Tieto rampy sú ideálne pre invalidné vozíky, skútre alebo na nakladanie tovaru. Ich jedinečné vlastnosti: Nízka hmotnosť a vynikajúca stabilita: Vyro..
127,60€
Cena bez DPH:106,33€
Sklopná Hliníková Prahová Rampa, 1-5 x 40 x 25 cm Výhody: Univerzálnosť: Sklopná prahová rampa je ideálna pre ľudí na invalidnom vozíku, poskytuje jednoduché prekonanie vysokých prahov. Prenosnosť: Vďaka malým rozmerom a nízkej hmotnosti sa dá ľahko prenášať, vhodná pre čas..
128,30€
Cena bez DPH:106,92€
Skladacia rampa s protišmykovým povrchom SF Výhody: Vysoká stabilita pri nízkej hmotnosti: Naša špičková rampa pre invalidné vozíky je vyrobená z vysokokvalitného hliníka, čo zaručuje vynikajúcu stabilitu, pričom zároveň zostáva ľahkou a prenosnou. Bezpečné uchytenie: Trecí povlak na rampe zabe..
483,60€
Cena bez DPH:403,00€