Hlavné menu
Produkty v košíku

Kresliace tabuľky

Tento skvelý nástroj pre rozvoj kreativity a jemných motorických zručností si vaše deti určite hneď obľúbia. Kresliace tabuľky a tablety sú praktickým a zábavným nástrojom pre deti, ktoré sa učia kresliť a písať. S týmito... Pokračovať
Grafický tablet pre deti s vymazaním jedným tlačidlom 10", ružový Dajte svojmu dieťaťu nástroj na objavovanie svojho umeleckého potenciálu s týmto úžasným 10-palcovým LCD tabletom na kreslenie. Táto inovatívna vychytávka určite podnieti predstavivosť vášho dieťaťa a umožní mu farebne vyjadriť svo..
7,30€
Cena bez DPH:6,08€
Magická tabuľa na kreslenie - Magic Pad Kreatívne hračky pomáhajú rozvíjať motorické zručnosti, predstavivosť, rozhodovaciu schopnosť a tiež schopnosť vyjadrovania. Jednoduché ceruzky a papier nie sú také zábavné a občas narobia aj kopu neporiadku, ktorý rodičov nepoteší. Darujte deťom novú kreatív..
5,90€
Cena bez DPH:4,92€
HappyCrab 3v1: Kreatívna Magnetická Kresliaca Tabuľa pre Deti Predstavujeme vám HappyCrab 3v1, inovatívnu magnetickú kresliacu tabuľu, ktorá je dokonalým spoločníkom pre rozvoj výtvarných schopností vášho dieťaťa od najmladšieho veku. Tento šikovný nástroj je navrhnutý nielen na poskytovanie zábavy..
8,90€
Cena bez DPH:7,42€
Grafický tablet pre deti s vymazaním jedným tlačidlom 16", modrý Dajte svojmu dieťaťu nástroj na objavovanie svojho umeleckého potenciálu s týmto úžasným 16-palcovým LCD tabletom na kreslenie. Táto inovatívna vychytávka určite podnieti predstavivosť vášho dieťaťa a umožní mu farebne vyjadriť svoj..
17,80€
Cena bez DPH:14,83€
Svetelná tabuľa pre deti na kreslenie so šablónami Tabuľa na kreslenie, písanie a učenie sa od útleho detstva rozvíja nielen výtvarné schopnosti. Stimuluje tiež zmysly pre tvorivú hru a teoretické učenie. Je to hračka prakticky bez obmedzení - môžete kresliť ľubovoľné kresby alebo použiť šablóny..
4,00€
Cena bez DPH:3,33€
Svetelná kresliaca tabuľa pre deti – dinosaury Tabuľa na kreslenie a písanie rozvíja nielen výtvarné schopnosti už od útleho veku. Tiež stimuluje zmysly pre kreatívnu hru. Je to hračka prakticky bez obmedzení - môžete kresliť ľubovoľné kresby alebo použiť šablóny, ktoré sú súčasťou sady. Je to n..
5,00€
Cena bez DPH:4,17€
LED tablet na poznámky + farebné perá Rám so zabudovanými LED diódami a priehľadnou poznámkovou tabuľou, na ktorú môžete písať. Tablet má skvelý dizajn - môžete ho dať kolmo alebo zvisle. Obsahuje 3 fluorescenčné perá - svietia v tme. Tablet je na batérie ( 3 x AA, nie sú súčasťou balenia ), takž..
3,00€
Cena bez DPH:2,50€
Grafický tablet pre deti s vymazaním jedným tlačidlom 16", ružový Dajte svojmu dieťaťu nástroj na objavovanie svojho umeleckého potenciálu s týmto úžasným 16-palcovým LCD tabletom na kreslenie. Táto inovatívna vychytávka určite podnieti predstavivosť vášho dieťaťa a umožní mu farebne vyjadriť svo..
17,80€
Cena bez DPH:14,83€
Interaktívna Svetelná Kresliaca Doska HappyDino 3v1 - Kreatívne Vizuálne Zážitky pre Deti Ako funguje? Pozrite sa na túto revolučnú HappyDino 3v1 Kresliacu Dosku - dokonalú kombináciu zábavy a vzdelávania pre vaše dieťa! Tento unikátny produkt nie lenže poskytuje hodiny kreatívnej zábavy, ale tiež ..
6,90€
Cena bez DPH:5,75€
LCD kresliaca, písacia tabuľka / tablet pre deti aj dospelých, čierna Digitálny tablet je vybavený 8,5 "displejom. Veľmi dobre reaguje na rôzne úrovne tlaku. Obrázok zostáva na podložke vidieť až do stlačenia mazacieho tlačidla. Elektrickú energiu spotrebováva iba proces mazania, takže sa nemusít..
4,00€
Cena bez DPH:3,33€
Detský tablet na kreslenie 8,5“, čierny Obrazovka tabletu s uhlopriečkou 8,5" vytvára obraz vďaka sile tlaku. Každý dotyk (nemusí to byť stylusom - obrazovka reaguje aj na váš necht) vytvorí na obrazovke obrázok / nápis - čokoľvek na ňom vytvoríte. V hornej časti sa nachádza rukoväť, ktorá vám u..
3,10€
Cena bez DPH:2,58€
Svietiaca tabuľa pre ľahké kreslenie LightDraw Profesionálna osvetlená tabuľka na kreslenie určená na vytváranie náčrtov a kresieb na papieri. Vďaka veľmi dobrému LED podsvieteniu s intenzitou 300 - 350 lm sa list s obrázkom, ktorý chceme nakresliť, zažiari na list papiera. Odporúča sa, aby list ..
13,80€
Cena bez DPH:11,50€