Hlavné menu
Produkty v košíku

Kresliace tabuľky

GLOW detský tablet na kreslenie 3 v 1, svetelný, 35 cm Tabuľa na kreslenie a písanie rozvíja nielen výtvarné schopnosti už od útleho veku. Tiež stimuluje zmysly pre kreatívnu hru. Je to hračka prakticky bez obmedzení - môžete kresliť ľubovoľné kresby alebo použiť šablóny, ktoré sú súčasťou sady. ..
12,30€
Cena bez DPH:10,25€
Grafický tablet na kreslenie Dinosaurus, zelený Je vaše dieťa malým umelcom a stále mu dochádzajú papiere na kreslenie? Grafický tablet bude skvelou alternatívou obyčajného papiera a pera. Môžete do neho nekonečne kresliť, písať a robiť si poznámky. Úspešne nahradí tradičný zošit alebo blok na kr..
14,00€
Cena bez DPH:11,67€
Grafický tablet na kreslenie Zajačik, ružový Je vaše dieťa malým umelcom a stále mu dochádzajú papiere na kreslenie? Grafický tablet bude skvelou alternatívou obyčajného papiera a pera. Môžete do neho nekonečne kresliť, písať a robiť si poznámky. Úspešne nahradí tradičný zošit alebo blok na kresl..
13,50€
Cena bez DPH:11,25€
Kresliaca doska s LED osvetlením A4Výkresová doska s podsvietením LED vo formáte A4 je vynikajúcim nástrojom, ktorý Vám pomôže pri skicovaní, kreslení alebo navrhovaní grafiky. Je extrémne tenká vyrobená z ľahkého, ale veľmi trvanlivého akrylátu, ktorý je extrémne mobilný. Jeho napájanie nepotre..
12,10€
Cena bez DPH:10,08€
Kruzzel Multifunkčná obojstranná tabuľa pre deti 65 x 40 cm Multifunkčná vzdelávacia obojstranná drevená tabuľa stimuluje u detí predstavivosť a kreativitu. Tabuľa nielen baví, ale tiež učí trpezlivosti, rozvíja sústredenie a precvičuje pamäť, učí prvé písmená a číslice. Je to skvelý nápad na da..
22,50€
Cena bez DPH:18,75€
Tabuľa na kreslenie pre deti 22 x 14,5 cm, čierna Grafický tablet s 8,5 palcovým LCD displejom je vynikajúcim nástrojom, ktorý nás podporuje pri skicovaní, kreslení alebo grafickom dizajne. Funguje skvele ako rekreačný prístroj aj ako detská hračka, ktorá šetrí papier! Je extrémne tenký a vyroben..
4,10€
Cena bez DPH:3,42€
LCD kresliaca, písacia tabuľka / tablet pre deti aj dospelých, biela Digitálny tablet je vybavený 8,5 "displejom. Veľmi dobre reaguje na rôzne úrovne tlaku. Obrázok zostáva na podložke vidieť až do stlačenia mazacieho tlačidla. Elektrickú energiu spotrebováva iba proces mazania, takže sa nemusíte..
3,50€
Cena bez DPH:2,92€
LCD kresliaca, písacia tabuľka / tablet pre deti aj dospelých, čierna Digitálny tablet je vybavený 8,5 "displejom. Veľmi dobre reaguje na rôzne úrovne tlaku. Obrázok zostáva na podložke vidieť až do stlačenia mazacieho tlačidla. Elektrickú energiu spotrebováva iba proces mazania, takže sa nemusít..
3,50€
Cena bez DPH:2,92€
LED tablet na poznámky + farebné perá Rám so zabudovanými LED diódami a priehľadnou poznámkovou tabuľou, na ktorú môžete písať. Tablet má skvelý dizajn - môžete ho dať kolmo alebo zvisle. Obsahuje 3 fluorescenčné perá - svietia v tme. Tablet je na batérie ( 3 x AA, nie sú súčasťou balenia ), takž..
6,20€
Cena bez DPH:5,17€
Magická tabuľa na kreslenie - Magic Pad Kreatívne hračky pomáhajú rozvíjať motorické zručnosti, predstavivosť, rozhodovaciu schopnosť a tiež schopnosť vyjadrovania. Jednoduché ceruzky a papier nie sú také zábavné a občas narobia aj kopu neporiadku, ktorý rodičov nepoteší. Darujte deťom novú kreatív..
8,40€
Cena bez DPH:7,00€
Svetelná kresliaca tabuľa pre deti GLOW 3 v 1, 24 cm Tabuľa na kreslenie a písanie rozvíja nielen výtvarné schopnosti už od útleho veku. Tiež stimuluje zmysly pre kreatívnu hru. Je to hračka prakticky bez obmedzení - môžete kresliť ľubovoľné kresby alebo použiť šablóny, ktoré sú súčasťou sady. Je..
9,30€
Cena bez DPH:7,75€
Multifunkčná obojstranná tabuľa pre deti Obojstranná tabuľa (kriedová a magnetická) vybavená prídavným indexom a ďalším príslušenstvom. Skvelá hračka pre vaše deti! Vďaka modernej otočnej doske vo vašej domácnosti zostanú steny, dvere, nábytok či iné predmety, na ktoré vaše dieťa tak veľmi rádo m..
26,20€
Cena bez DPH:21,83€