Hlavné menu
Produkty v košíku

Kresliace tabuľky

Tento skvelý nástroj pre rozvoj kreativity a jemných motorických zručností si vaše deti určite hneď obľúbia. Kresliace tabuľky a tablety sú praktickým a zábavným nástrojom pre deti, ktoré sa učia kresliť a písať. S týmito... Pokračovať
Detský kresliaci tablet 8,5“ Toto šikovné zariadenie možno použiť na písanie poznámok, nákupných zoznamov alebo ako zošit. Vďaka grafickému tabletu ušetríte papier - zariadenie vám umožňuje mnohokrát ukladať a mazať texty a kresby. Tablet je tiež perfektný ako hračka - teraz môže vaše dieťa kres..
4,90€
Cena bez DPH:4,08€
GLOW detský tablet na kreslenie 3 v 1, svetelný, 35 cm Tabuľa na kreslenie a písanie rozvíja nielen výtvarné schopnosti už od útleho veku. Tiež stimuluje zmysly pre kreatívnu hru. Je to hračka prakticky bez obmedzení - môžete kresliť ľubovoľné kresby alebo použiť šablóny, ktoré sú súčasťou sady. ..
10,90€
Cena bez DPH:9,08€
Detský tablet na kreslenie 10“, čierny Obrazovka tabletu s uhlopriečkou 10" vytvára obraz vďaka sile tlaku. Každý dotyk (nemusí to byť stylusom - obrazovka reaguje aj na váš necht) vytvorí na obrazovke obrázok / nápis - čokoľvek na ňom vytvoríte. V hornej časti sa nachádza rukoväť, ktorá vám umo..
4,90€
Cena bez DPH:4,08€
Detský tablet na kreslenie 12“, čierny Obrazovka tabletu s uhlopriečkou 12" vytvára obraz vďaka sile tlaku. Každý dotyk (nemusí to byť stylusom - obrazovka reaguje aj na váš necht) vytvorí na obrazovke obrázok / nápis - čokoľvek na ňom vytvoríte. V hornej časti sa nachádza rukoväť, ktorá vám umo..
5,00€
Cena bez DPH:4,17€
Detský tablet na kreslenie 8,5“, čierny Obrazovka tabletu s uhlopriečkou 8,5" vytvára obraz vďaka sile tlaku. Každý dotyk (nemusí to byť stylusom - obrazovka reaguje aj na váš necht) vytvorí na obrazovke obrázok / nápis - čokoľvek na ňom vytvoríte. V hornej časti sa nachádza rukoväť, ktorá vám u..
3,20€
Cena bez DPH:2,67€
Grafický tablet na kreslenie Dinosaurus, zelený Je vaše dieťa malým umelcom a stále mu dochádzajú papiere na kreslenie? Grafický tablet bude skvelou alternatívou obyčajného papiera a pera. Môžete do neho nekonečne kresliť, písať a robiť si poznámky. Úspešne nahradí tradičný zošit alebo blok na kr..
8,70€
Cena bez DPH:7,25€
Grafický tablet na kreslenie Zajačik, ružový Je vaše dieťa malým umelcom a stále mu dochádzajú papiere na kreslenie? Grafický tablet bude skvelou alternatívou obyčajného papiera a pera. Môžete do neho nekonečne kresliť, písať a robiť si poznámky. Úspešne nahradí tradičný zošit alebo blok na kresl..
8,40€
Cena bez DPH:7,00€
Grafický tablet pre deti s vymazaním jedným tlačidlom 10", modrý Dajte svojmu dieťaťu nástroj na objavovanie svojho umeleckého potenciálu s týmto úžasným 10-palcovým LCD tabletom na kreslenie. Táto inovatívna vychytávka určite podnieti predstavivosť vášho dieťaťa a umožní mu farebne vyjadriť svoj..
6,90€
Cena bez DPH:5,75€
Grafický tablet pre deti s vymazaním jedným tlačidlom 10", ružový Dajte svojmu dieťaťu nástroj na objavovanie svojho umeleckého potenciálu s týmto úžasným 10-palcovým LCD tabletom na kreslenie. Táto inovatívna vychytávka určite podnieti predstavivosť vášho dieťaťa a umožní mu farebne vyjadriť svo..
6,90€
Cena bez DPH:5,75€
Grafický tablet pre deti s vymazaním jedným tlačidlom 12", modrý Dajte svojmu dieťaťu nástroj na objavovanie svojho umeleckého potenciálu s úžasným 12-palcovým LCD tabletom na kreslenie. Táto inovatívna vychytávka určite podnieti predstavivosť vášho dieťaťa a umožní mu farebne vyjadriť svoje nápa..
9,00€
Cena bez DPH:7,50€
Grafický tablet pre deti s vymazaním jedným tlačidlom 12", ružový Dajte svojmu dieťaťu nástroj na objavovanie svojho umeleckého potenciálu s úžasným 12-palcovým LCD tabletom na kreslenie. Táto inovatívna vychytávka určite podnieti predstavivosť vášho dieťaťa a umožní mu farebne vyjadriť svoje náp..
9,00€
Cena bez DPH:7,50€
Grafický tablet pre deti s vymazaním jedným tlačidlom 16", modrý Dajte svojmu dieťaťu nástroj na objavovanie svojho umeleckého potenciálu s týmto úžasným 16-palcovým LCD tabletom na kreslenie. Táto inovatívna vychytávka určite podnieti predstavivosť vášho dieťaťa a umožní mu farebne vyjadriť svoj..
17,30€
Cena bez DPH:14,42€