Hlavné menu
Produkty v košíku

Odsávačky mlieka

Pre mamičky, ktoré dojčia, sú odsávačky mlieka neoceniteľným pomocníkom. Nielen že vám uľavia v prípade, že máte vysokú tvorbu mlieka, ale aj zaistia najvýživnejšiu potravinu pre vaše dieťa aj v čase vašej neprítomnosti. V... Pokračovať
Manuálna odsávačka mlieka Bebe Ručná odsávačka mlieka Esperanza je nevyhnutnou pomôckou pre každú dojčiacu matku. Umožňuje rýchle a pohodlné odsávanie mlieka. Účinne podporuje a reguluje kojenia, chráni prsia pred stagnáciou mlieka a uľahčuje kojenie. Odsávačka nepotrebuje napájanie, takže ju m..
10,10€
Cena bez DPH:8,42€
Odsávačka mlieka Gemelos 2v1, elektrická + manuálna Odsávačka mlieka Esperanza 2v1 je nevyhnutnosťou pre každú dojčiacu matku. Umožňuje rýchle a pohodlné odsávanie mlieka. Účinne podporuje a reguluje laktáciu, chráni prsia pred stagnáciou mlieka a uľahčuje kŕmenie. Odsávačka má 5 úrovní stimula..
29,90€
Cena bez DPH:24,92€
Ohrievač fliaš SCF358, rozbalené Ohrievač fliaš Philips Avent SCF358/00 sa postará o jednoduché a rýchle ohrievanie mlieka, alebo detských príkrmov. Vďaka inteligentným senzorom teploty ohreje stravu na optimálnu teplotu, ktorú dokáže udržať až po dobu 60 minút. Zabudovaný ovládač teploty zabrán..
42,90€
Cena bez DPH:35,75€