Hlavné menu
Produkty v košíku

Hračky

Ak máte doma malého gaučového spoločníka, alebo aktívneho psa, ktorý vyžaduje veľa pohybu, v našej ponuke sa nájde niečo pre každé plemeno. Ponúkame široký výber hračiek, ktoré udržia vášho psa zaneprázdneného a aktívneho.... Pokračovať
Interaktívna hračka pre psov, Dog Puzzle Toys, 24 x 24 cm Interaktívna hračka pre vášho domáceho maznáčika premení čas na občerstvenie na nezabudnuteľný okamih radosti a zábavy. Aby sa váš maznáčik dostal k skrytej pochúťke bude sa musieť dostať cez pohyblivé západky. To má za následok duševnú n..
7,80€
Cena bez DPH:6,50€
Interaktívna hračka pre psa s misou, ktorá spomaľuje rýchlosť jedenia Hádanka pre psov Táto hračka ponúka vášmu psíkovi možnosť rozvíjať jeho zmysly hľadača a dobyvateľa. Posilňuje koncentráciu a presnosť, bojuje s nudou a poskytuje pozitívne emócie. Výsledkom je zábava plná radosti a bezstarostnost..
5,90€
Cena bez DPH:4,92€
APT AG684F Interaktívna hračka pre psa Interaktívna hračka pre psa je jednoduchá logická hádanka, ktorá rozvíja dôvtip zvieratka a odmeňuje ho maškrtami. Koleso má špeciálne otvory, do ktorých vložíte obľúbené maškrty vášho domáceho maznáčika. Pes musí použiť svoj čuch, aby otvoril priehradky v ..
9,40€
Cena bez DPH:7,83€
Verk 19331 Lietajúci Frisbee ball pre psov Táto hračka pre psov, mačky a iné domáce zvieratá je ideálny spôsob, ak sa váš miláčik začne nudiť. Vďaka nej sa počas prechádzky nudiť nebude. Interaktívna športová hračka sa v priebehu niekoľkých okamihov zmení z lietajúceho disku na loptu. Ideáln..
8,30€
Cena bez DPH:6,92€
Pachová náučná podložka pre psov a mačky 30 x 30 cm Psí nos je mimoriadne citlivý nástroj. Čuchanie je prirodzený inštinkt a potreba zvieraťa. Ak nemáte čas na dlhé prechádzky, kde by váš miláčik mohol sledovať stopu, alebo ho chcete len zamestnať doma, je použitie pachovej podložky skvelým rieš..
15,90€
Cena bez DPH:13,25€
Hračka pre psov preťahovanie lanom - Frisbee disk Frisbee pre psov, mačky a iné domáce zvieratá Je ideálny spôsob, ako zabaviť vášho domáceho miláčika a zároveň podporiť jeho fyzickú aktivitu. Vďaka tejto hračke sa váš domáci miláčik nebude nudiť počas prechádzky ani v čase, keď zostane sám doma..
1,20€
Cena bez DPH:1,00€
Hryzadlo pre psov Chewbrush Hryzadlo Chewbrush pomáha udržiavať zuby vášho domáceho maznáčika čisté. Pomáha odstraňovať nahromadené jedlo, povlak a iné nečistoty. Odolný voči hryzeniu a ľahko sa čistí. Je to tiež skvelá hračka pre domácich miláčikov. Táto hračka pre psa zároveň čistí zuby, masíru..
4,80€
Cena bez DPH:4,00€
Multifunkčná čuchová podložka pre psa, kočku, králika Hlavné vlastnosti: Rozvíja čuch a stopovacie schopnosti: Táto čuchová podložka je nielen hračkou, ale aj významným nástrojom pre rozvoj prirodzených inštinktov vášho miláčika. Pomáha rozvíjať čuch, ktorý je u zvierat kľúčovým zmyslom, vrátane zle..
14,10€
Cena bez DPH:11,75€
APT AG684G Silikónová žuvacia loptička na maškrty pre psy Silikónová žuvacia loptička na maškrty pre psov pomáha udržiavať správnu ústnu hygienu vášho domáceho maznáčika. Lopta má špeciálne otvory, do ktorých môžete vložiť obľúbené maškrty vášho domáceho maznáčika. Je to odolná a mimoriadne užit..
2,30€
Cena bez DPH:1,92€
Verk 19334 Hračka pre psa na čistenie zubov, červená Hračka pre psa na čistenie zubov, ktorá pomáha udržiavať čisté zuby vášho domáceho maznáčika. Hračka pomáha odstraňovať nahromadenú potravu, zubný povlak a zubný kameň. Hračka je trvácna a odolná voči hryzeniu a ľahko sa čistí. Do hračky môžem..
3,30€
Cena bez DPH:2,75€
Lízacia podložka pre domácich miláčikov, modrá Antistresová podložka v tvare labky vyrobená zo silikónu uspokojí nielen potrebu vášho domáceho maznáčika lízať, ale tiež pomôže znížiť stres a napätie. Podložka má tvar labky, vďaka čomu je pre psov atraktívna a je ideálna na olizovanie, okusovanie..
3,80€
Cena bez DPH:3,17€