Hlavné menu
Produkty v košíku

Skladovanie obuvi

Udržte poriadok a majte vždy prehľad v šatníku s našimi organizérmi a boxami na topánky. Tieto produkty umožňujú usporiadať topánky podľa typu, farby alebo sezóny, čo uľahčuje ich hľadanie a výber. Organizéry a boxy na... Pokračovať
Priehľadný organizér na 1 pár topánok 31 x 21 cm, 3 ks Už sa nemusíte obávať strateného času hľadaním druhej topánky. Organizér je perfektná pomôcka, ktorá vám pomôže udržiavať poriadok v šatníku. Organizér je vybavený obmedzovačom zabraňujúcim kĺzaniu topánok. Box sa ľahko hodí na akýkoľvek t..
4,50€
Cena bez DPH:3,75€
Priehľadný organizér na 1 pár topánok 34,5 x 24 cm Už sa nemusíte obávať strateného času hľadaním druhej topánky. Organizér je perfektná pomôcka, ktorá vám pomôže udržiavať poriadok v šatníku. Organizér je vybavený obmedzovačom zabraňujúcim kĺzaniu topánok. Box sa ľahko hodí na akýkoľvek typ o..
2,10€
Cena bez DPH:1,75€
Organizér na topánky - biely Mnoho ľudí túži po veľkom množstve topánok, ale vytvára to aj malý problém. Ako schovať všetky tie topánky do šatníka? Ak máte problém s uchovaním topánok, tento organizátor vám umožní uložiť každý pár topánok spolu, prehľadne a bez zámeny s inými modelmi obuvi. Pomoc..
1,40€
Cena bez DPH:1,17€
Organizér na topánky - čierny Mnoho ľudí túži po veľkom množstve topánok, ale vytvára to aj malý problém. Ako schovať všetky tie topánky do šatníka? Ak máte problém s uchovaním topánok, tento organizátor vám umožní uložiť každý pár topánok spolu, prehľadne a bez zámeny s inými modelmi obuvi. Pomo..
2,50€
Cena bez DPH:2,08€