Hlavné menu
Produkty v košíku

Toaletné pomôcky

Ponúkame vám širokú škálu produktov, ktoré vám pomôžu zlepšiť pohodlie a uľahčiť si každodenné toaletné potreby. Naše produkty zahŕňajú toaletné kreslá, stoličky a rôzne pomôcky, ktoré sú navrhnuté tak, aby zabezpečili... Pokračovať
Antistresové guličkové kyvadlo na odburávanie stresu so zrkadlom Newtonovo kyvadlo je úžasný prístroj, ktorý demonštruje fungovanie fyzikálneho zákona – zákona zachovania hybnosti a energie. Keď sa jedna loptička stiahne a pustí, zasiahne ostatné a posledná loptička sa odrazí späť do takmer rovna..
8,90€
Cena bez DPH:7,42€
Antistresové guličkové kyvadlo na odburávanie stresu, XL Newtonovo kyvadlo je úžasný prístroj, ktorý demonštruje fungovanie fyzikálneho zákona – zákona zachovania hybnosti a energie. Keď sa jedna loptička stiahne a pustí, zasiahne ostatné a posledná loptička sa odrazí späť do takmer rovnakej výšk..
4,80€
Cena bez DPH:4,00€
Kyvadlo gule Newtona XXL Newtonovo kyvadlo je úžasný prístroj, ktorý demonštruje fungovanie fyzikálneho zákona – zákona zachovania hybnosti a energie. Keď sa jedna loptička stiahne a pustí, zasiahne ostatné a posledná loptička sa odrazí späť do takmer rovnakej výšky. Je to preto, že zrážky loptič..
6,40€
Cena bez DPH:5,33€
Bažant – nádoba na moč, dámsky Bažant na domáce a nemocničné použitie. Uľahčuje uspokojenie fyziologických potrieb v polohe na chrbte. Jeho špeciálny profil je prispôsobený anatómii žien a zabraňuje vytekaniu moču. Dá sa umývať, autoklávovať a dezinfikovať, preto je ideálny nielen pre domáce použ..
4,60€
Cena bez DPH:3,83€
Bažant – nádoba na moč, pánsky Uľahčuje uspokojenie fyziologických potrieb v polohe na chrbte. Jeho špeciálny profil je prispôsobený mužskej anatómii a zabraňuje vytekaniu moču. Dá sa umývať, autoklávovať a dezinfikovať, preto je ideálny nielen pre domáce použitie, ale aj v zdravotníckych zariade..
4,60€
Cena bez DPH:3,83€
Bezpečnostné oporné madlo na WC Bezpečnostná oporné madlo na WC je pomocné zariadenie, ktoré pomáha a zjednodušuje užívateľovi vykonávať hygienické činnosti. Oporné madlo sa odporúča pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Možno prispôsobiť výšku a šírku madiel, vďaka čomu je tento produkt vhodný pr..
36,60€
Cena bez DPH:30,50€
Čalúnená toaletná stolička Toaletné kreslo je určené pre zdravotne postihnutých ľudí s poruchami pohybového aparátu, seniorov ako aj ľudí, ktorí majú problémy s používaním klasickej záchodovej misy. Uľahčuje a pomáha pri každodenných toaletných a fyziologických činnostiach. Čalúnené toaletné kres..
139,00€
Cena bez DPH:115,83€
Jednorazová celulózová kartuša do nádoby na moč Ideálne na uľahčenie čistenia sanitárnej nádoby na moč. Používa sa spolu s plochým sanitárnou nádobou.   Obsah balenia: 1 x Jednorazová celulózová kartuša do nádoby na moč..
1,00€
Cena bez DPH:0,83€
Nádoba na denný zber moču Tulipan Používa sa na denný zber moču a kontrolu množstva jeho vylučovania. Je ideálny na použitie v zdravotníckych zariadeniach, ako aj na domáce použitie.   Vlastnosti: vybavené viečkom, aby sa zabránilo vyliatiu tekutiny jednoduché a pohodlné použitie vyrobené z p..
5,80€
Cena bez DPH:4,83€
Nadstavec na WC s madlami Nadstavec na WC s madlami má využitie najmä tam, kde pacient vzhľadom na svoj zdravotný stav nie je schopný použiť štandardnú misu WC. Zvýšenie štandardnej výšky misy uľahčuje pacientom bežné úkony osobnej hygieny a zároveň eliminuje možné riziko pri týchto úkonoch. Vý..
103,70€
Cena bez DPH:86,42€
Nadstavec / zvyšovač na WC s poklopom Zvyšovač je zdravotná pomôcka, ktorá pomáha používať toaletu osobám so zníženou pohyblivosťou, problémami s posadením a vstávaním a pod. Ergonomicky tvarovaný povrch toaletného sedla má za následok rovnomerné rozloženie tlakových síl na telo užívateľa. Mierny ..
34,90€
Cena bez DPH:29,08€
Nadstavec / zvyšovač na WC Zvyšovač je zdravotná pomôcka, ktorá pomáha používať toaletu osobám so zníženou pohyblivosťou, problémami s posadením a vstávaním a pod. Ergonomicky tvarovaný povrch toaletného sedla má za následok rovnomerné rozloženie tlakových síl na telo užívateľa. Mierny sklon WC se..
26,60€
Cena bez DPH:22,17€