Hlavné menu
Produkty v košíku

Príslušenstvo

Ponúkame vám príslušenstvo k invalidným vozíkom, na celkové zlepšenie používania, zvýšenie komfortu pacienta, a pre jednoduchšiu manipuláciu s vozíkom. Vyberte si z našej ponuky pomocníkov, ako napríklad antidekubitných... Pokračovať
Pláštenka pončo pre rolátory a chodníky – Váš spoločník v daždi Nechajte sa ochrániť pláštenkou Pončo, vaším spoľahlivým spoločníkom počas daždivých a snežných dní. Toto pončo nie je len praktické, ale tiež štýlové a bezpečné, čo vám umožní pohodlnú a suššiu prechádzku, nezávisle na počasí. Vlastnos..
39,10€
Cena bez DPH:32,58€
Vysokotlakový kompresor BOA – pumpa Kompresor BOA je bezdrôtové vysokotlakové ručné čerpadlo vybavené vysoko kvalitnou lítium-iónovou batériou. Perfektné na nafúkanie kolies v štandardných vozíkoch, elektrických vozíkoch, kolobežkách a bicykloch. Vďaka vstavanej batérii ho môžete mať vždy po ruk..
72,50€
Cena bez DPH:60,42€
Zateplený Návlek na Nohy pre Jazdcov na Skútroch Užite si pohodlnú jazdu na skútri aj v chladných a nepriaznivých poveternostných podmienkach s naším zatepleným návlekom na nohy. Tento návlek je navrhnutý tak, aby poskytoval dokonalú ochranu dolnej časti tela pred vetrom, dažďom a chladom. Prémiový ..
50,20€
Cena bez DPH:41,83€
Fusak na invalidný vozík - zateplený vak, ohrievač tela Výhody Anatomický tvar: Fusak Kangaroo je navrhnutý tak, aby dokonale pasoval a zabezpečil maximálne pohodlie. Nepremokavý materiál: Vyrobený z vysoko odolného, nepremokavého nylonu, ktorý chráni pred dažďom a snehom. Tepelná podšívka:..
89,00€
Cena bez DPH:74,17€
Pláštenka do dažďa pre osoby na invalidnom vozíku Vitajte v svete komfortu a ochrany, aj keď počasie neprialo. Predstavujeme Vám pláštenku do dažďa špeciálne navrhnutú pre osoby na invalidnom vozíku. Táto pláštenka je viac než len ochranným prvkom – je to spojenie funkčnosti, bezpečnosti a štýlu. Ma..
52,70€
Cena bez DPH:43,92€
Klin s krytom Decutex Stručný popis Klinový vankúš Decutex je inovatívny produkt, ktorý kombinuje pohodlie a funkčnosť. Ideálne riešenie pre každého, kto hľadá kvalitný a komfortný vankúš na sedenie či podporu chrbtice. Podrobný popis Tento unikátny vankúš je navrhnutý s dôrazo..
73,50€
Cena bez DPH:61,25€
Terapeutický stôl na invalidný vozík s popruhmi na suchý zips Výhody Pružná adaptabilita: Kompatibilný s rôznymi veľkosťami invalidných vozíkov. Kvalitný materiál: Vyrobený z 4 mm silného, priehľadného a odolného materiálu PETG. Bezpečnosť: Ochranný štít na troch stranách pre maximálnu ochranu. ..
66,20€
Cena bez DPH:55,17€
Polstranný stôl pre invalidné vozíky, Ľavá strana Vlastnosti a Výhody Zastavenie hrán: Áno - zabraňuje posunu predmetov. Umožňuje vstup a výstup bez demontáže: Áno - zvyšuje pohodlie a úsporu času. Vyžaduje inštaláciu pomocou nástrojov: Nie - jednoduchá a rýchla montáž. Použitie Ideálny pre: Os..
79,10€
Cena bez DPH:65,92€
Pončo pre používateľov rolátorov Váš spoľahlivý spoločník v nepriaznivom počasí Objavte nepostrádateľný doplnok pre každého, kto používa rolátor - pončo navrhnuté s dôrazom na pohodlie a praktickosť. Toto špeciálne prispôsobené pončo ponúka dokonalé pokrytie nielen pre vás, ale aj pre váš rolátor, č..
74,40€
Cena bez DPH:62,00€
Pončo pre používateľov rolátorov   Popis: Prémiové pončo do dažďa od spoločnosti je špeciálne navrhnuté pre používateľov rolátorov, aby mohli odolať zlému a daždivému počasiu. Toto pončo je prispôsobené potrebám ľudí odkázaných na rolátor. Má veľký obvod v oblasti brucha, čo umožňuje ochranu proti d..
37,20€
Cena bez DPH:31,00€
Univerzálny stôl pre invalidné vozíky s nastaviteľnou výškou a šírkou Kúpte si inteligentný a ľahko nastaviteľný stôl pre invalidný vozík Novo vyvinutý nastaviteľný stolík pre všetky typy ručných invalidných vozíkov. Ide o našu luxusnú verziu, pretože sa dá použiť pre niekoľko rôznych invalidných vo..
241,80€
Cena bez DPH:201,50€