Hlavné menu
Produkty v košíku

Príslušenstvo

Hliníková rampa s nožičkami, 21 x 76cm Zaujímavým návrhom, pokiaľ ide o architektonické vybavenie pre ľudí na invalidnom vozíku, je univerzálna, prenosná prahová rampa vyrobená z hliníka vybavená špeciálnymi nohami na úpravu výšky.   Tento typ riešenia vám umožňuje ľahko prekonať prahy vysoké až ..
93,90€
Cena bez DPH:78,25€
Sklopná hliníková prahová rampa, 1-5 x 40 x 25 cm Zaujímavým návrhom, pokiaľ ide o architektonické vybavenie pre ľudí na invalidnom vozíku, je univerzálna, prenosná prahová rampa vyrobená z hliníka. Prahová rampa je zložená v malom šikovnom kufri. Rampa je perfektným pomocníkom, keď chceme prekon..
129,90€
Cena bez DPH:108,25€
Sklopná hliníková prahová rampa, 1-5 x 40 x 76 cm Zaujímavým návrhom, pokiaľ ide o architektonické vybavenie pre ľudí na invalidnom vozíku, je univerzálna, prenosná prahová rampa vyrobená z hliníka. Rampa je perfektným pomocníkom, keď chceme prekonať prah dverí, ktorý je dosť vysoký a môže poškod..
145,00€
Cena bez DPH:120,83€
Vysokotlakový kompresor BOA – pumpa Kompresor BOA je bezdrôtové vysokotlakové ručné čerpadlo vybavené vysoko kvalitnou lítium-iónovou batériou. Perfektné na nafúkanie kolies v štandardných vozíkoch, elektrických vozíkoch, kolobežkách a bicykloch. Vďaka vstavanej batérii ho môžete mať vždy po ruk..
77,20€
Cena bez DPH:64,33€
Vzduchom nastaviteľný vankúš na invalidný vozík antidekubitný do 150 kg Vankúš sa používa na sedadle invalidného vozíka. Odporúča sa na prevenciu preležanín a v prípade úvodnej antidekubitnej liečby (I. stupeň podľa EPUAP). Pomáha udržiavať správne držanie tela a poskytuje ďalšiu stabilizáciu. ..
67,40€
Cena bez DPH:56,17€