Hlavné menu
Produkty v košíku

Príslušenstvo

Ponúkame vám príslušenstvo k invalidným vozíkom, na celkové zlepšenie používania, zvýšenie komfortu pacienta, a pre jednoduchšiu manipuláciu s vozíkom. Vyberte si z našej ponuky pomocníkov, ako napríklad antidekubitných... Pokračovať
Spacák na invalidný vozík - Teplý ohrievač tela Ochranný vak Mobilex Kangaroo majú anatomický tvar a sú vyrobené z nepremokavého nylonu odolného proti roztrhnutiu s príjemne hrejivou tepelnou podšívkou vo vnútri. Vďaka tomu sú nielen pohodlné, ale aj ideálne na použitie počas chladných a daždivý..
89,00€
Cena bez DPH:74,17€
Náhradná vrchná doska z nerozbitného plastu pre univerzálne stoly Mobilex Výhody Vyrobená z vysokokvalitného nerozbitného plastu: Zaisťuje dlhú životnosť a odolnosť proti poškodeniu. Jednoduchá inštalácia a údržba: Umožňuje rýchlu a bezproblémovú výmenu a čistenie. ..
61,90€
Cena bez DPH:51,58€
Zateplený Návlek na Nohy pre Jazdcov na Skútroch Užite si pohodlnú jazdu na skútri aj v chladných a nepriaznivých poveternostných podmienkach s naším zatepleným návlekom na nohy. Tento návlek je navrhnutý tak, aby poskytoval dokonalú ochranu dolnej časti tela pred vetrom, dažďom a chladom. Prémiový ..
50,20€
Cena bez DPH:41,83€
Pláštenka Pončo pre Rolátory a Chodníky – Váš Spoločník v Daždi Nechajte sa ochrániť pláštenkou Pončo, vaším spoľahlivým spoločníkom počas daždivých a snežných dní. Toto pončo nie je len praktické, ale tiež štýlové a bezpečné, čo vám umožní pohodlnú a suššiu prechádzku, nezávisle na počasí. ..
39,10€
Cena bez DPH:32,58€
Klin s krytom Decutex Stručný popis Klinový vankúš Decutex je inovatívny produkt, ktorý kombinuje pohodlie a funkčnosť. Ideálne riešenie pre každého, kto hľadá kvalitný a komfortný vankúš na sedenie či podporu chrbtice. Podrobný popis Tento unikátny vankúš je navrhnutý s dôrazo..
73,50€
Cena bez DPH:61,25€
Polstranný stôl pre invalidné vozíky, Ľavá strana Vlastnosti a Výhody Zastavenie hrán: Áno - zabraňuje posunu predmetov. Umožňuje vstup a výstup bez demontáže: Áno - zvyšuje pohodlie a úsporu času. Vyžaduje inštaláciu pomocou nástrojov: Nie - jednoduchá a rýchla montáž. Použitie Ideálny pre: Os..
79,00€
Cena bez DPH:65,83€
Univerzálny stôl pre invalidné vozíky s nastaviteľnou výškou a šírkou Kúpte si inteligentný a ľahko nastaviteľný stôl pre invalidný vozík Novo vyvinutý nastaviteľný stolík pre všetky typy ručných invalidných vozíkov. Ide o našu luxusnú verziu, pretože sa dá použiť pre niekoľko rôznych invalidných vo..
241,80€
Cena bez DPH:201,50€
Terapeutický stôl na invalidný vozík s popruhmi na suchý zips Výhody Pružná adaptabilita: Kompatibilný s rôznymi veľkosťami invalidných vozíkov. Kvalitný materiál: Vyrobený z 4 mm silného, priehľadného a odolného materiálu PETG. Bezpečnosť: Ochranný štít na troch stranách pre maximálnu ochranu. ..
66,20€
Cena bez DPH:55,17€
Vysokotlakový kompresor BOA – pumpa Kompresor BOA je bezdrôtové vysokotlakové ručné čerpadlo vybavené vysoko kvalitnou lítium-iónovou batériou. Perfektné na nafúkanie kolies v štandardných vozíkoch, elektrických vozíkoch, kolobežkách a bicykloch. Vďaka vstavanej batérii ho môžete mať vždy po ruk..
72,50€
Cena bez DPH:60,42€