Hlavné menu
Produkty v košíku

Biolampy

Predajom biolámp sa zaoberáme už od roku 2007. Je to dlhá doba, počas ktorej sme získali dostatok informácií a skúseností o účinnosti biolámp. Naša dlhoročná prax nám umožnila zozbierať autentické recenzie od skutočných... Pokračovať
Biolampa ActiveBio Home use + 7 filtrov Biolampa ActiveBio Home use + 7 filtrov
Top
Veľmi výkonná biolampa na domáce použitie ActiveBio + 7 polarizačných filtrov + sprievodca používania kolorterapie Finsenovo svetlo pripomínalo svojim spektrom slnečné žiarenie a jeho výhodou bola práve možnosť opakovať potrebné dávky. Terapia svetlom prešla v 20. storočí ďalším vývojom, nespochybni..
159,00€
Cena bez DPH:132,50€
Sterilný Oxy sprej Švajčiarska čistota a osvieženie tváre aj celého tela! Jedinečný, sterilizovaný, okysličený švajčiarsky vodný sprej pre maximálne osvieženie. Sterilný Oxy sprej je čistá voda obohatená o vysokú koncentráciu kyslíka určená na: hydratáciu osvieženie posilnenie rovnováhu upokoje..
19,10€
Cena bez DPH:15,92€
Sieťový adaptér k biolampe Biostimul BS Základné príslušenstvo Biostimulu v podobe moderne riešeného sieťového adaptéra je v ponuke tiež ako samostatný výrobok. Adaptér: Vstup: 110-240V; 50/60Hz; 500mA Výstup: 12V- 1.25A Balenie obsahuje: 1 x adaptér pre Biostimul..
29,90€
Cena bez DPH:24,92€
Návod k biolampe D514 Eifa Objavte zázračný svet biolampy D514 Eifa Vitajte v úžasnom svete biolampy D514 Eifa! Tento návod v slovenskom jazyku vám pomôže objaviť a využiť všetky možnosti tejto neuveriteľnej biolampy. Od jej inovatívneho dizajnu po pokročilé technické funkcie, dozviete sa všetko, čo..
4,80€
Cena bez DPH:4,00€
Kolorterapia k biolampe D514 Eifa Využite liečivý potenciál farieb Kolorterapia farbami pre biolampu D514 Eifa využíva liečivé účinky farieb a ich pozitívny vplyv na ľudský organizmus, prispieva k dobrému zdravotnému stavu a celkovej pohode. Farebné filtre intenzívne prepúšťajú žiadané farby spektra..
29,90€
Cena bez DPH:24,92€
BioFluid - Hydratačný a regeneračný produkt BioFluid má predovšetkým upokojujúci účinok, hydratuje, regeneruje a tonizuje pokožku. Ďalší originálny produkt z dielne Biotherapy, ktorý - rovnako ako BioGel - pochádza z inšpirácie starej čínskej medicíny. Najväčšou devízou BioFluidu je jeho podpora pri..
22,00€
Cena bez DPH:18,33€
Kolorterapia 6 filtrov k biolampe ActiveBio Finsenovo svetlo pripomínalo svojim spektrom slnečné žiarenie a jeho výhodou bola práve možnosť opakovať potrebné dávky. Terapia svetlom prešla v 20. storočí ďalším vývojom, nespochybniteľné výhody svetla sa začali využívať aj v ďalších oblastiach medicíny..
29,00€
Cena bez DPH:24,17€
Box / krabička na kolorterapiu pre Pro1 (pozor balenie neobsahuje farebne filtre, ale len PVC box) Praktický úložný box pre filtre na PRO1. Vďaka tomuto obalu budú vaše filtre vždy dostatočne chránené pred poškodením. Obsah balenia: Praktický box na svetelné filtre (neobsahuje filtre - bez svetelný..
49,00€
Cena bez DPH:40,83€
Kábel k sieťovému adaptéru pre Biostimul, napájací kábel Základné príslušenstvo k sieťovému adaptéru s farebne rozlišenými konektormi pre ľahké zapojenie do napájacích zdierok. V prípade potreby je v ponuke tiež ako samostatný výrobok. Dĺžka kábla: 2,5 m Obsah balenia: 1 x kábel..
7,90€
Cena bez DPH:6,58€
Svetelný zdroj - halogénová žiarivka do BIOLAMPY D514 EIFA Technické údaje: Typ: Halogénová žiarivka Model: D514 EIFA Veľkosť: Žiarovka: 12V Upozornenie: Používajte iba súčiastky, ktoré sú kompatibilné s modelom D514 EIFA biolampy. Pred výmenou svetelného zdroja vypnite biolampu a vyčkajte, ..
14,40€
Cena bez DPH:12,00€
Náhradná hlavica na terapeutickú lampu TDP CQ-29 Terapeutický prístroj pracuje na základe princípov akupunktúry a tradičnej čínskej medicíny. Keď sa minerálna plátna nahreje na určitú teplotu, produkuje jedinečné biožiarenie, ktoré dokáže ľudské telo prijímať. Vydáva tepelné magnetické vlny, ktoré p..
172,80€
Cena bez DPH:144,00€
Terapeutická lampa TDP CQ-29 s minerálnou platňou Obsahuje 29 minerálov. Terapeutický prístroj pracuje na základe princípov akupunktúry a tradičnej čínskej medicíny. Kľúčovým prvkom je patentovaná minerálna platňa, ktorá je pokrytá minerálmi. Keď sa minerálna plátna nahreje na určitú teplotu, produk..
399,00€
Cena bez DPH:332,50€