Hlavné menu
Produkty v košíku

Oblečenie, výbava

Spoľahlivé doplnky v oblečení a výbave vám nemôžu pri vašich dobrodružstvách chýbať. U nás nájdete oblečenie a výstroj, ktorá je navrhnutá tak, aby vám poskytla ochranu a pohodlie v náročných podmienkach. Naša ponuka zahŕňa... Pokračovať
Návleky a chrániče na nohy Nepremokavé návleky na obuv a nohy - ideálne na trekking, cyklistiku alebo beh. Návleky sú ideálne na turistiku v lesoch a horách a na trekking v náročnom teréne a poveternostných podmienkach. Účinne zabraňujú tomu, aby sa sneh dostal do vnútra obuvi a nohavíc, aby nena..
7,30€
Cena bez DPH:6,08€
Pánsky taktický/vojenský opasok 130 cm, čierny Veľmi odolný popruh, určený pre vojenské a uniformované služby, nadšencov militárií, survival a ASG. Ideálne k nohaviciam na všetky druhy výletov a kempingu. Na opasok je možné bezpečne naložiť vybavenie, napríklad multifunkčné náradie, baterku alebo..
5,50€
Cena bez DPH:4,58€
Pánsky taktický/vojenský opasok 130 cm, hnedý Veľmi odolný popruh, určený pre vojenské a uniformované služby, nadšencov militárií, survival a ASG. Ideálne k nohaviciam na všetky druhy výletov a kempingu. Na opasok je možné bezpečne naložiť vybavenie, napríklad multifunkčné náradie, baterku alebo ..
5,50€
Cena bez DPH:4,58€
Pánsky taktický/vojenský opasok 130 cm, maskáčový Veľmi odolný popruh, určený pre vojenské a uniformované služby, nadšencov militárií, survival a ASG. Ideálne k nohaviciam na všetky druhy výletov a kempingu. Na opasok je možné bezpečne naložiť vybavenie, napríklad multifunkčné náradie, baterku al..
5,50€
Cena bez DPH:4,58€
Pánsky taktický/vojenský opasok 130 cm, zelený Veľmi odolný popruh, určený pre vojenské a uniformované služby, nadšencov militárií, survival a ASG. Ideálne k nohaviciam na všetky druhy výletov a kempingu. Na opasok je možné bezpečne naložiť vybavenie, napríklad multifunkčné náradie, baterku alebo..
5,40€
Cena bez DPH:4,50€
Pánsky textilný taktický opasok 110 cm, khaki Perfektný opasok do dĺžky 110 cm. Vďaka špeciálnemu dizajnu spony a možnosti nastavenia dĺžky je mimoriadne univerzálny a ľahko sa prispôsobí veľkosti pása. Pohodlná a estetická pracka zapínaná na patent mu dodáva štýl a eleganciu. Opasok je vyrobený ..
2,30€
Cena bez DPH:1,92€
Pršiplášť, pláštenka do dažďa /plachtový stan / kempingová podložka 3v1 3v1 - pršiplášť, ktorý možno použiť na stavbu provizórneho stanu alebo ako nepremokavú kempingovú podložku. Produkt je dokonalý aj v tých najťažších poveternostných podmienkach. Technická špecifikácia: plášť s kapucňou /..
15,50€
Cena bez DPH:12,92€
Skladacia kempingová stolička s taškou, maskáčová Kempingová stolička je malá, nezaberie veľa miesta a môžete ju preto pužívať takmer všade - na cestách, túrach, rybárčení, kempovaní, či opekaní v prírode. Zospodu stoličky je pripevnená taška uzatvárateľná zipsom, preto si v nej dlho zachovávaj..
11,60€
Cena bez DPH:9,67€
Taktická taška na opasok 18 x 12 x 6 cm, kamufláž Taktická taška s vojenskou tematikou osloví milovníkov horolezectva aj militárií. Systém mnohých praktických vreciek a priehradiek. Je ideálna do bojových podmienok. Odporúčané pre milovníkov extrémnych športov a každého, kto trávi čas aktívne. ..
4,40€
Cena bez DPH:3,67€
Taktické rukavice na prežitie bez prstov veľkosť XL, khaki Rukavice sú vyrobené z pevného a priedušného materiálu. Zo spodnej strany sú potiahnuté odolným protišmykovým materiálom pre lepšie uchopenie. Bezprstové taktické rukavice chránia vaše ruky, zatiaľ čo vaše prsty zostávajú holé. Takéto..
5,00€
Cena bez DPH:4,17€
Taktické rukavice na prežitie veľkosť L, čierne Taktické rukavice sú vyrobené z odolného nylonu. Tento materiál zaistí odolnosť a ochranu pred odreninami a poškodením rúk. Rukavice majú navyše zosilnené dlane a prsty, čo poskytuje ochranu a odolnosť v oblastiach vystavených oderu alebo nárazu. ..
11,70€
Cena bez DPH:9,75€
Taktické rukavice na prežitie veľkosť L, khaki Taktické rukavice sú vyrobené z odolného nylonu. Tento materiál zaistí odolnosť a ochranu pred odreninami a poškodením rúk. Rukavice majú navyše zosilnené dlane a prsty, čo poskytuje ochranu a odolnosť v oblastiach vystavených oderu alebo nárazu. ..
11,70€
Cena bez DPH:9,75€