Hlavné menu
Produkty v košíku

Oblečenie, výbava

Spoľahlivé doplnky v oblečení a výbave vám nemôžu pri vašich dobrodružstvách chýbať. U nás nájdete oblečenie a výstroj, ktorá je navrhnutá tak, aby vám poskytla ochranu a pohodlie v náročných podmienkach. Naša ponuka zahŕňa... Pokračovať
Pánsky taktický opasok 120 cm, čierny Pánsky taktický opasok 120 cm, čierny
Novinka
Vojenský taktický opasok, čierny Predstavujeme taktický opasok, ktorý je navrhnutý pre každého, kto očakáva od svojich doplnkov viac ako len základnú funkčnosť. Ideálny pre uniformované služby, bezpečnostný personál, nadšencov outdoorových aktivít, ako aj pre každodenné nosenie. Tento opasok kombinu..
1,70€
Cena bez DPH:1,42€
Taktická vojenská bedrová taška na stehno Mimoriadne praktická a štýlová taktická taška na stehná je ideálna pre všetkých milovníkov aktívneho životného štýlu. Táto taška nielenže prináša revolúciu do vášho zážitku z nosenia, ale tiež zvýrazní váš jedinečný štýl. Bola navrhnutá s ohľadom na prakt..
12,40€
Cena bez DPH:10,33€
Taktické rukavice na prežitie veľkosť XL, khaki Taktické rukavice sú vyrobené z odolného nylonu. Tento materiál zaistí odolnosť a ochranu pred odreninami a poškodením rúk. Rukavice majú navyše zosilnené dlane a prsty, čo poskytuje ochranu a odolnosť v oblastiach vystavených oderu alebo nárazu. ..
11,30€
Cena bez DPH:9,42€
KEMPINGOVÝ STAN MORO MOQUIMO SIEŤ XXL – VÁŠ IDEÁLNY SPOLOČNÍK PRE KEMPING, TURISTIKU A DOBRODRUŽSTVO Pozývame vás na objavovanie nekonečných možností prírodných dobrodružstiev s našim Kempingovým stanom Moro Moquimo Sieť XXL, navrhnutým pre 2 až 3 osoby. Tento stan je dokonalým riešením pre milov..
23,20€
Cena bez DPH:19,33€
Návleky a chrániče na nohy Nepremokavé návleky na obuv a nohy - ideálne na trekking, cyklistiku alebo beh. Návleky sú ideálne na turistiku v lesoch a horách a na trekking v náročnom teréne a poveternostných podmienkach. Účinne zabraňujú tomu, aby sa sneh dostal do vnútra obuvi a nohavíc, aby nena..
7,60€
Cena bez DPH:6,33€
SAMOROZKLADACÍ TURISTICKÝ STAN AUTOMATICKÝ Objavte krásu prírody s maximálnym komfortom pomocou nášho inovatívneho samorozkladacieho turistického stanu. Tento stan, ideálny pre všetkých milovníkov outdoorových aktivít, ponúka jedinečnú kombináciu priestoru, pohodlia a praktickosti, čím sa stáva ..
21,90€
Cena bez DPH:18,25€
Taktická taška na opasok 18 x 12 x 6 cm, khaki Taktická taška s vojenskou tematikou osloví milovníkov horolezectva aj militárií. Systém mnohých praktických vreciek a priehradiek. Je ideálna do bojových podmienok. Odporúčané pre milovníkov extrémnych športov a každého, kto trávi čas aktívne. Ma..
3,60€
Cena bez DPH:3,00€
Turistický stan kempingový Iglo pre 4 osoby   Objavte dokonalú harmóniu pohodlia a dobrodružstva s týmto turistickým stanom Iglo, navrhnutým pre milovníkov prírody, ktorí túžia po nezabudnuteľných zážitkoch. Či už plánujete dlhú túru, cyklistický výlet, kanoistiku alebo len relax v lone prírody, náš..
24,90€
Cena bez DPH:20,75€
KEMPINGOVÝ STAN MORO MOQUIMO SIEŤ – VÁŠ IDEÁLNY SPOLOČNÍK PRE KEMPING, TURISTIKU A DOBRODRUŽSTVO Pozývame vás na objavovanie nekonečných možností prírodných dobrodružstiev s našim Kempingovým stanom Moro Moquimo Sieť, navrhnutým pre 2 osoby. Tento stan je dokonalým riešením pre milovníkov turisti..
18,40€
Cena bez DPH:15,33€
Taktické rukavice na prežitie veľkosť L, čierne Taktické rukavice sú vyrobené z odolného nylonu. Tento materiál zaistí odolnosť a ochranu pred odreninami a poškodením rúk. Rukavice majú navyše zosilnené dlane a prsty, čo poskytuje ochranu a odolnosť v oblastiach vystavených oderu alebo nárazu. ..
9,20€
Cena bez DPH:7,67€
Taktické rukavice na prežitie bez prstov veľkosť XL, khaki Rukavice sú vyrobené z pevného a priedušného materiálu. Zo spodnej strany sú potiahnuté odolným protišmykovým materiálom pre lepšie uchopenie. Bezprstové taktické rukavice chránia vaše ruky, zatiaľ čo vaše prsty zostávajú holé. Takéto..
5,70€
Cena bez DPH:4,75€
Pánsky taktický/vojenský opasok 130 cm, maskáčový Veľmi odolný popruh, určený pre vojenské a uniformované služby, nadšencov militárií, survival a ASG. Ideálne k nohaviciam na všetky druhy výletov a kempingu. Na opasok je možné bezpečne naložiť vybavenie, napríklad multifunkčné náradie, baterku al..
7,90€
Cena bez DPH:6,58€