Hlavné menu
Produkty v košíku

CPAP prístroje

Pri spánkovom apnoe sa dýchacie cesty blokujú alebo zužujú počas spánku, čo vedie k prerušeniu dýchania a zníženiu hladiny kyslíka v tele. V našej ponuke nájdete CPAP prístroje, ktoré sa používajú na stabilizáciu dýchania a... Pokračovať
Automatické zariadenie na spánkové apnoe ResMed AirSense Autoset for Her Ide o automatické zariadenie, ktoré okrem všetkých ostatných charakteristických funkcií v zariadení pre túto spoločnosť využíva navyše špeciálny algoritmus prispôsobený dychovému vzoru žien. Jeho použitie zaručuje vyšší komf..
2 230,10€
Cena bez DPH:1 858,42€
Automatické zariadenie na spánkové apnoe CPAP AirMini Je to najmenší stroj CPAP, aký bol kedy vyrobený. Poskytuje efektívnu terapiu s vysokým komfortom a mobilitou, a kompromisom medzi účinnosťou terapie, lepšou kondíciou a voľnosťou. Prístroj disponuje systémom bezvodného zvlhčovania HumidXTM, k..
2 323,10€
Cena bez DPH:1 935,92€
Automatický monitor pre spánkové apnoe YH360 Yuwell YH360 je automatické zariadenie na terapiu spánkového apnoe. Monitor pre spánkové apnoe sa vyznačuje moderným dizajnom, nízkou hmotnosťou, ľahkou obsluhou a v dispozícii je v dvoch štýlových farbách. Spoločnosť Yuwell je celosvetovo uznávaným v..
742,10€
Cena bez DPH:618,42€
Automatický monitor pre spánkové apnoe YH580, čierny Automatický monitor pre spánkové apnoe Yuwell YH560 / YH580 je automatické zariadenie na terapiu spánkového apnoe. Monitor pre spánkové apnoe sa vyznačuje moderným dizajnom, nízkou hmotnosťou, ľahkou obsluhou a v dispozícii je v dvoch štýlových fa..
790,50€
Cena bez DPH:658,75€