Hlavné menu
Produkty v košíku

CPAP prístroje

Pri spánkovom apnoe sa dýchacie cesty blokujú alebo zužujú počas spánku, čo vedie k prerušeniu dýchania a zníženiu hladiny kyslíka v tele. V našej ponuke nájdete CPAP prístroje, ktoré sa používajú na stabilizáciu dýchania a... Pokračovať
Automatické zariadenie na spánkové apnoe CPAP AirMini Je to najmenší stroj CPAP, aký bol kedy vyrobený. Poskytuje efektívnu terapiu s vysokým komfortom a mobilitou, a kompromisom medzi účinnosťou terapie, lepšou kondíciou a voľnosťou. Prístroj disponuje systémom bezvodného zvlhčovania HumidXTM, k..
2 548,00€
Cena bez DPH:2 123,33€
Automatické zariadenie na spánkové apnoe ResMed AirSense Autoset for Her Ide o automatické zariadenie, ktoré okrem všetkých ostatných charakteristických funkcií v zariadení pre túto spoločnosť využíva navyše špeciálny algoritmus prispôsobený dychovému vzoru žien. Jeho použitie zaručuje vyšší komf..
2 446,00€
Cena bez DPH:2 038,33€
Automatické zariadenie na spánkové apnoe ResMed AirSense Autoset so zvlhčovačom vzduchu ResMed bola prvou spoločnosťou, ktorá predstavila zariadenia na liečbu obštrukčného spánkového apnoe. Zariadenia CPAP od tohto výrobcu majú svoju cenu, no tá ide ruka v ruke s najvyššou kvalitou a inováciami v..
2 446,00€
Cena bez DPH:2 038,33€
Automatický monitor pre spánkové apnoe YH360 Yuwell YH360 je automatické zariadenie na terapiu spánkového apnoe. Monitor pre spánkové apnoe sa vyznačuje moderným dizajnom, nízkou hmotnosťou, ľahkou obsluhou a v dispozícii je v dvoch štýlových farbách. Spoločnosť Yuwell je celosvetovo uznávaným v..
814,00€
Cena bez DPH:678,33€
Automatický monitor pre spánkové apnoe YH560 Yuwell YH560 / YH580 je automatické zariadenie na terapiu spánkového apnoe. Monitor pre spánkové apnoe sa vyznačuje moderným dizajnom, nízkou hmotnosťou, ľahkou obsluhou a v dispozícii je v dvoch štýlových farbách. Spoločnosť Yuwell je celosvetovo uzná..
797,00€
Cena bez DPH:664,17€
Prístroj na liečbu spánkového apnoe CPAP ICH Auto Svojimi základnými funkciami sa nelíši od zariadení CPAP od popredných výrobcov ako RESMED, DRIVE DEVILBISS či PHILIPS RESPIRONIX, no jeho cena je oveľa atraktívnejšia. Prístroj iCH Auto je štýlový a dizajnovo atraktívny. Jeho tichá prevádzka, int..
1 120,00€
Cena bez DPH:933,33€