Hlavné menu
Produkty v košíku

Gamepady

Bezdrôtový herný ovládač (Gamepad) – pre telefón – PC Bezdrôtový, univerzálny Gamepad je perfektným riešením pre chytré telefóny, tablety a Android zariadenia, na ktorých môžeme hrať naše obľúbené hry. Vďaka dokonalej ergonómii a profilovaniu nám gamepad padne do ruky a neomrzí ani pri dlhom hran..
14,30€
Cena bez DPH:11,92€
KX13B Xbox 360 káblový ovládač čierny Úplne nový, vysokokvalitný káblový ovládač určený pre hernú konzolu Microsoft XBOX 360 a PC. Je inšpirovaný štýlom pôvodného ovládača určeného pre konzoly Microsoft. Niektorí hráči ho považujú za oveľa lepší a ergonomickejší ako ovládače Sony! Je vybavený dvo..
22,80€
Cena bez DPH:19,00€
Nabíjací kábel k ovládaču Play&CHarge XBOX 360 1,5 m Nabíjací kábel pre ovládač XBOX360. Zaistí možnosť hrania bez batérií, v prípade vloženia nabíjacích batérií do ovládača ich potom nabíja počas hrania. Kábel nie je možné použiť na ovládanie hier na PC, je určený výhradne na XBOX360. Techni..
3,50€
Cena bez DPH:2,92€
PlayStation 2 drôtový ovládač/gamepad/joystick PS2 Úplne nový, kvalitný herný ovládač. Ovládač je dokonalou náhradou za originálny ovládač DualShock 2 navrhnutý špeciálne pre konzolu Sony PlayStation 2 (PS2), pričom si zachováva všetky svoje funkcie! Je vybavený dvojitým vibračným motorom a dvoma..
5,70€
Cena bez DPH:4,75€