Hlavné menu
Produkty v košíku

Prípravky na starostlivosť o nohy

Gél s extraktom listov červeného viniča a divých gaštanov na unavené nohy Gél s extraktom listov červeného viniča a divých gaštanov na unavené nohy
-24 %
Gél s extraktom listov červeného viniča a divých gaštanov na unavené nohy Krém upokojuje a osviežuje unavené nohy a chodidlá. Priaznivé účinky listov červeného viniča sa oceňujú už od stredoveku. Jeho výživný a relaxačný účinok je zvlášť vhodný pre starostlivosť o nohy a svaly. Počas náročného d..
2,50€ 3,30€
Cena bez DPH:2,08€
Konopná vazelína na päty
-23 %
Konopná vazelína na päty Cannabis masť na päty s konopným olejom na stvrdnutú a popraskanú pokožku. Konopný olej napomáha zjemnenie suché, stvrdnutej a popraskanej pokožky nôh i rúk. Vďaka zvláčňujúcim prírodným olejom a extraktom poskytuje rýchlu a účinnú hydratáciu, upokojenie a zmäkčenie stvrd..
4,60€ 6,00€
Cena bez DPH:3,83€
Limetkový peeling na nohy
-23 %
APIS LIMETKOVÝ PEELING NA NOHY 500ml Fresh Lime terApis Limetkový peeling z vulkanickej lávy. Gélovy peeling z vulkanickej lávy dokonale odstraňuje zrohovatelú pokožku, hydratuje a zjemňuje suchú popraskanú pokožku chodidiel. Peeling je obohatený o extrakt z limetky, citrónovej trávy a močovin..
14,90€ 19,40€
Cena bez DPH:12,42€
Syis - cukrový peeling na nohy 500g
-23 %
Syis - cukrový peeling na nohy 500ml Je určený na odstránenie a intenzívne odlupovanie starej epidermy chodidiel. Vďaka obsahu močoviny pripravuje pokožku na absorpciu aktívnych zložiek do hlbších vrstiev pokožky. Peeling tiež obsahuje sójový olej, včelí vosk, bambucké maslo, extrakt z kvetov ho..
13,60€ 17,70€
Cena bez DPH:11,33€
Syis - maska na nohy s argánovým olejom 500g
-23 %
Syis - maska na nohy s argánovým olejom 500g Maska je určená  na starostlivosť o pokožku nôh. Vďaka obsahu močoviny a kyseliny glykolovej veľmi dobre zjemňuje problematickú pokožku chodidiel. Kyselina mliečna, arganový olej a vitamín E majú posilňujúci, zvlhčujúci a vyhladzujúci účinok. Extrakt ..
16,00€ 20,80€
Cena bez DPH:13,33€
Syis - regeneračný krém na nohy s timiánom a šalviou
-23 %
Syis - regeneračný krém na nohy s timiánom a šalviou Syis regeneračný krém obsahuje cenné bambucké maslo, obohatený argánový olej, močovinu, šalviový extrakt, mentol a tymián. Upokojuje podráždenú kožu, pôsobí antisepticky a vyhladzujúco. Krém dlhodobo hydratuje, vyhladzuje a vyživuje pokožku, bez..
12,80€ 16,60€
Cena bez DPH:10,67€