Hlavné menu
Produkty v košíku

Kúpeľňa a toaleta

Vylepšite svoju kúpeľňu a toaletu pomocou našich moderných a praktických produktov. Vneste poriadok a štýl do každodenného očistného rituálu. Inovujte bežných pomocníkov na tie s mnohými modernými funkciami. Od elegantných... Pokračovať
Organizér pohárov na zubné kefky + držiak na zubné kefky s dávkovačom pasty a UV sterilizátorom Organizér na zubné kefky a poháre s dávkovačom sa bude hodiť do každej kúpeľne. Dodáva sa so štyrmi plastovými pohármi na vyplachovanie úst. Organizér má priestor pre štyri zubné kefky a UV sterilizáto..
19,50€
Cena bez DPH:16,25€
Masážna podložka do sprchy na nohy, sivá Masáž chodidiel je jedným z mnohých spôsobov, ako zlepšiť prekrvenie chodidiel a nôh. Podložka obsahuje vyše tisíc masážnych štetín na výnimočnú masáž a dôkladné čistenie. Odstraňuje odumretú epidermis, dôkladne čistí chodidlá vrátane často zabúdaných mie..
4,40€
Cena bez DPH:3,67€
Sprchová súprava Meranti Táto sprchová súprava Meranti s chrómovým efektom, vhodná pre vysokotlakové a nízkotlakové systémy, od spoločnosti Cooke & Lewis. Ľahko sa ovláda pomocou manuálnej regulácie teploty. Sprchová hlavica je vybavená gumovými tryskami, ktoré uľahčujú čistenie. Táto sprcha j..
38,90€
Cena bez DPH:32,42€
Silikónová masážna podložka do sprchy Silikónová podložka na umývanie a masáž chrbta je vybavená špeciálnymi masážnymi výstupkami podobnými vlasom. Uľahčuje masírovanie a umývanie chrbta. Výrobok je vyrobený z materiálu bezpečného pre pokožku. Podložku je možné sterilizovať v prevarenej vode a u..
2,30€
Cena bez DPH:1,92€
Silikónová WC kefa s nádobou a s pinzetou  Moderná toaletná kefa, ktorá zaručuje hygienickú čistotu. Špeciálne navrhnutá základňa umožňuje odparovanie vody, vďaka čomu sa na kefke nehromadia nebezpečné baktérie. Pinzeta, ktorá je šikovne ukrytá v rukoväti kefy vám z nej rýchlo umožní odstrániť vše..
6,30€
Cena bez DPH:5,25€