Hlavné menu
Produkty v košíku

Kúpeľňa

Zobraziť podkategórie
Držiak na zubné kefky s dávkovačom pasty a UV sterilizátorom Držiak na zubné kefky s dávkovačom pasty a UV sterilizátorom
-23 %
Držiak na zubné kefky s dávkovačom pasty a UV sterilizátorom Sterilizátor zubných kefiek s dávkovačom sa bude skvele hodiť do každej kúpeľne. Organizér má päť priehradiek na kefky. Navyše je vybavený UV svetlom pre sterilizáciu kefiek. Organizér sa ľahko zostavuje. Stačí ho pripevniť na stenu pom..
18,80€ 24,40€
Cena bez DPH:15,67€
Organizér pohárov na kefky + držiak na zubné kefky s dávkovačom pasty a UV sterilizátorom Organizér pohárov na kefky + držiak na zubné kefky s dávkovačom pasty a UV sterilizátorom
-23 %
Organizér pohárov na zubné kefky + držiak na zubné kefky s dávkovačom pasty a UV sterilizátorom Organizér na zubné kefky a poháre s dávkovačom sa bude hodiť do každej kúpeľne. Dodáva sa so štyrmi plastovými pohármi na vyplachovanie úst. Organizér má priestor pre štyri zubné kefky a UV sterilizáto..
33,70€ 43,80€
Cena bez DPH:28,08€
Prídavná ručná sprcha AG176B Prídavná ručná sprcha AG176B
-23 %
Prídavná ručná sprcha AG176B Strieborná sprchová sada skladajúca sa z odnímateľnej sprchovej hlavice na pružnej hadici. Stačí pripojiť súpravu ku klasickej vaňové batérii! Ak chcete použiť sprchu alebo kohútik, stačí nastaviť ventil do vhodnej polohy. Sada obsahuje tiež špeciálny držiak pre montá..
14,60€ 19,00€
Cena bez DPH:12,17€
Vytlačovač na tuby a pasty 2 ks Vytlačovač na tuby a pasty 2 ks
-21 %
Vytlačovač na tuby a pasty 2 ks Originálny klip na zubnú pastu. Teraz už nemusíte každé ráno stláčať tubu s pastou alebo krémom, stačí klip jednoducho zasunúť na pastu a posúvať. Môžete ho použiť nielen na vytláčanie zubnej pasty, ale aj na vytláčanie tuby krému, čistiacej peny alebo iných predme..
1,10€ 1,40€
Cena bez DPH:0,92€