Hlavné menu
Produkty v košíku

Kúpeľňa a toaleta

Vylepšite svoju kúpeľňu a toaletu pomocou našich moderných a praktických produktov. Vneste poriadok a štýl do každodenného očistného rituálu. Inovujte bežných pomocníkov na tie s mnohými modernými funkciami. Od elegantných... Pokračovať
Tlakový čistič rúrok Tlakový čistič rúrok funguje pomocou stlačeného vzduchu. Vďaka nemu rýchlo vyčistíte upchaté umývadlo, toaletu či vaňu. Zariadenie sa ľahko používa. Vďaka nemu sa už nemusíte trápiť s piestom alebo používať škodlivé žieravé čistiace prostriedky. Tlakový čistič rúrok je rýchly..
3,00€
Cena bez DPH:2,50€
Masážna podložka do sprchy na nohy, sivá Masáž chodidiel je jedným z mnohých spôsobov, ako zlepšiť prekrvenie chodidiel a nôh. Podložka obsahuje vyše tisíc masážnych štetín na výnimočnú masáž a dôkladné čistenie. Odstraňuje odumretú epidermis, dôkladne čistí chodidlá vrátane často zabúdaných mie..
4,40€
Cena bez DPH:3,67€
Silikónová masážna podložka do sprchy Silikónová podložka na umývanie a masáž chrbta je vybavená špeciálnymi masážnymi výstupkami podobnými vlasom. Uľahčuje masírovanie a umývanie chrbta. Výrobok je vyrobený z materiálu bezpečného pre pokožku. Podložku je možné sterilizovať v prevarenej vode a u..
2,30€
Cena bez DPH:1,92€
Silikónová WC kefa s nádobou a s pinzetou  Moderná toaletná kefa, ktorá zaručuje hygienickú čistotu. Špeciálne navrhnutá základňa umožňuje odparovanie vody, vďaka čomu sa na kefke nehromadia nebezpečné baktérie. Pinzeta, ktorá je šikovne ukrytá v rukoväti kefy vám z nej rýchlo umožní odstrániť vše..
6,30€
Cena bez DPH:5,25€
Sprchová súprava Meranti Táto sprchová súprava Meranti s chrómovým efektom, vhodná pre vysokotlakové a nízkotlakové systémy, od spoločnosti Cooke & Lewis. Ľahko sa ovláda pomocou manuálnej regulácie teploty. Sprchová hlavica je vybavená gumovými tryskami, ktoré uľahčujú čistenie. Táto sprcha j..
38,90€
Cena bez DPH:32,42€
Organizér pohárov na zubné kefky + držiak na zubné kefky s dávkovačom pasty a UV sterilizátorom Organizér na zubné kefky a poháre s dávkovačom sa bude hodiť do každej kúpeľne. Dodáva sa so štyrmi plastovými pohármi na vyplachovanie úst. Organizér má priestor pre štyri zubné kefky a UV sterilizáto..
19,50€
Cena bez DPH:16,25€