Hlavné menu
Produkty v košíku

Skrine a komody

Využite šikovných pomocníkov z našej ponuky a zjednodušte si organizovanie poriadku u vás doma. Ak sa často sťahujete, určite oceníte textilné skrine, ktoré ľahko poskladáte a prenesiete do nového domova. Na pomoc pri sťahovaní... Pokračovať
Sada na sťahovanie nábytku Užitočná súprava, ktorá pomôže pri rýchlej a efektívnej preprave nábytku či väčších domácich spotrebičov. Bez ohľadu na to, či je potrebné nábytok premiestniť do vedľajšej miestnosti alebo vyniesť z domu, táto súprava je na to ako stvorená. Celé je to vyrobené veľmi p..
9,10€
Cena bez DPH:7,58€
Šatníkové LED svetlo Praktické 3 LED svietidlo do výklopnej skrinky je doplnok, ktorý vyrieši problém s nedostatkom svetla po otvorení dvierok skrinky. Vďaka nemu budete mať pri otváraní dvierok vždy svetlo, ktoré potrebujete, ktoré dokonale osvetlí každý tmavý kút skrine. Kvalitné 3 LED svietidl..
1,10€
Cena bez DPH:0,92€
Textilná prenosná skriňa na oblečenie - čierna Veľká, ľahká a mimoriadne priestranná - taká je textilná prenosná skriňa! Môžete do nej jednoducho zavesiť veľké množstvo oblečenia. Predídete pokrčeniu oblečenia v preplnenej priehradke. V tejto skrini si zavesíte svoje šaty na vešiak a uložíte na poli..
33,10€
Cena bez DPH:27,58€
Textilná prenosná skriňa na oblečenie - sivá Veľká, ľahká a mimoriadne priestranná - taká je textilná prenosná skriňa! Môžete do nej jednoducho zavesiť veľké množstvo oblečenia. Predídete pokrčeniu oblečenia v preplnenej priehradke. V tejto skrini si zavesíte svoje šaty na vešiak a uložíte na police..
32,90€
Cena bez DPH:27,42€