Hlavné menu
Produkty v košíku

Leto

Letné dni nám prinášajú s teplým počasím aj kopu zábavy. Doprajte nekonečnú zábavu pre Vaše deti v horúcich letných mesiacoch s nafukovacou vodnou šmýkačkou. Aby ste si mohli leto u vás doma užívať naplno, zaobstarajte si vodnú hmlu. Je to úžasný vynález, ktorý sa napojí na vodovod a po spustení vytvorí príjemný záves vodnej pary.
Cestovné nerezové panáky v koženkovom puzdre 4ks Cestovné nerezové panáky v koženkovom puzdre 4ks
-22 %
Cestovné nerezové panáky v koženkovom puzdre Sada 4 pohárov s objemom 30 ml, každé zabalené vo veľmi praktickom kufri z ekokože! Poháre sú vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, vďaka čomu nám budú slúžiť po celé storočia a budú cez ne vylievať more vodky. Sú ideálne na organizovani..
2,80€ 3,60€
Cena bez DPH:2,33€
Mini zvlhčovač tváre - Nano hmlový rozprašovač 30ml Mini zvlhčovač tváre - Nano hmlový rozprašovač 30ml
-23 %
Mini zvlhčovač tváre - Nano hmlový rozprašovač 30ml Prenosný mini zvlhčovač tváre - Nano hmlový rozprašovač sa dostáva do hlbších vrstiev pokožky, hydratuje ju, uvoľní a osvieži. Prenosný mini zvlhčovač tváre - Nano hmlový rozprašovač využíva technológiu na rozloženie vodných štruktúr na malé ča..
4,90€ 6,40€
Cena bez DPH:4,08€
Samonafukovací vak - lazy bag Samonafukovací vak - lazy bag
-42 %
Nafukovacie lehátko - lazy bag Samonafukovací vak Lazy bag Novinka medzi nafukovacími vakmi! Odpočívací vak Lazy bag si určite obľúbite.Jedinečná nafukovacie lehátko, ktoré sa ľahko naplní vzduchom behom pár sekúnd. Ideálne pre outdoorové aktivity, ako je napr. cestovanie, kempovanie, dovolenka p..
21,90€ 37,70€
Cena bez DPH:18,25€
Samonafukovací vak - lazy bag Samonafukovací vak - lazy bag
-23 %
Samonafukovací vak - lazy bag  Chystáte sa s priateľmi do parku, k moru, na kúpalisko či kdekoľvek inde? Vyskúšajte jedinečnú novinku samonafukovací vak! Použitie vaku je veľmi jednoduché. Párkrát sa preženiete okolo seba, aby sa vak naplnil vzduchom, zaviažete ho a posedenie je ihneď pripravené..
14,90€ 19,40€
Cena bez DPH:12,42€
Trenažér na futbal, futbalová súprava (bránka + lopta + pumpa) - 116 cm Trenažér na futbal, futbalová súprava (bránka + lopta + pumpa) - 116 cm
-23 %
Mini futbalová súprava (bránka + lopta + pumpa) Mini futbalová súprava, ktorú umiestnite na kus voľného trávnika, napríklad vonku na záhrade. Skvelá pomôcka pre deti, vďaka ktorej si skvelo zacvičia a ešte k tomu aj zabavia. Futbalový set je zábava aj pre dospelých všetkých vekových kategóri..
19,90€ 25,90€
Cena bez DPH:16,58€