Hlavné menu
Produkty v košíku

Leto

2 x Bláznivá striekajúca kvetinka (set) 2 x Bláznivá striekajúca kvetinka (set)
-23 %
2 x Bláznivá striekajúca kvetinka (set) - dostrek až 2 - 6m Kvetinka sa vpichne do zeme, pripojí sa rýchlospojkou na vodu. Pri striekaní vody tancuje zo strany na stranu až do výšky 6m. Striekajúci bláznivý kvietok je vhodný ako odmena za vysvedčenie, alebo len tak pre radosť. Ak idete na párty tak..
10,90€ 14,20€
Cena bez DPH:9,08€
Bláznivá striekajúca kvetinka Bláznivá striekajúca kvetinka
-23 %
Bláznivá striekajúca kvetinka - dostrek až 2 - 6m Kvetinka sa vpichne do zeme, pripojí sa rýchlospojkou na vodu. Pri striekaní vody tancuje zo strany na stranu až do výšky 6m. Striekajúci bláznivý kvietok je vhodný ako odmena za vysvedčenie, alebo len tak pre radosť. Idete na párty tak ju tam zober..
5,90€ 7,70€
Cena bez DPH:4,92€
Cestovné nerezové panáky v koženkovom puzdre 4ks Cestovné nerezové panáky v koženkovom puzdre 4ks
-24 %
Cestovné nerezové panáky v koženkovom puzdre Sada 4 pohárov s objemom 30 ml, každé zabalené vo veľmi praktickom kufri z ekokože! Poháre sú vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, vďaka čomu nám budú slúžiť po celé storočia a budú cez ne vylievať more vodky. Sú ideálne na organizovani..
3,20€ 4,20€
Cena bez DPH:2,67€
Mini zvlhčovač tváre - Nano hmlový rozprašovač 30ml Mini zvlhčovač tváre - Nano hmlový rozprašovač 30ml
-23 %
Mini zvlhčovač tváre - Nano hmlový rozprašovač 30ml Prenosný mini zvlhčovač tváre - Nano hmlový rozprašovač sa dostáva do hlbších vrstiev pokožky, hydratuje ju, uvoľní a osvieži. Prenosný mini zvlhčovač tváre - Nano hmlový rozprašovač využíva technológiu na rozloženie vodných štruktúr na malé ča..
4,90€ 6,40€
Cena bez DPH:4,08€
Nafukovací čln pre 2 osoby
-23 %
NAFUKOVACÍ ČLN PRE 2 OSOBY - 230 x 135 cm Zažite nezabudnuteľný zážitok s člnom ATLANTIC  pri jazere či mori.  Je ľahko rozložiteľný i odolný. Obľúbi si ho každá rodina. Je vhodný pre 1 dospelú osobu a jedno dieťa. Nafukovací čln Atlantic má nosnosť 160 kg a 2 držadlá na pádla. Charakteristika: k..
26,90€ 35,00€
Cena bez DPH:22,42€
Okuliare Thug Life, čierne Okuliare Thug Life, čierne
-23 %
Okuliare Thug Life, čierne Thug Life okuliare sú originálne dizajnové okuliare založené na virálnym fenoménu Thug Life videí, kde sa vyskytujú v grafickej podobe. Zoberte si ich so sebou na prechádzku mestom, bláznivú párty, či do práce, kamkoľvek sa vydáte, všade sa budú za Vami ľudia otáčať..
2,70€ 3,50€
Cena bez DPH:2,25€
Plutvy na ruky - plavecké blany, rukavice - M Chcete si užiť rýchlosť z plávania ako majú vodné živočíchy? Vybavte svoje ruky umelými plávacími blanami! Plutvy vám umožňujú zvýšiť rýchlosť a účinnosť pohybov vo vode. Môžu ho používať deti a dospelí všetkých vekových skupín. Vyrobené z vysoko kva..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
Plutvy na ruky - plavecké blany, rukavice - S Chcete si užiť rýchlosť z plávania ako majú vodné živočíchy? Vybavte svoje ruky umelými plávacími blanami! Plutvy vám umožňujú zvýšiť rýchlosť a účinnosť pohybov vo vode. Môžu ho používať deti a dospelí všetkých vekových skupín. Vyrobené z vysoko kva..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
Rozprašovací set - vodná hmla Rozprašovací set - vodná hmla
-23 %
Rozprašovací set, osviežovací set - vodná hmla Radi si užívate letné večery doma na terase či v záhrade? Slastné leňošenie sa môže rýchlo zmeniť na nepríjemný pocit. Suchý vzduch, horúčava, otravný hmyz... Tomu všetkému sa však vyhnete veľmi jednoducho! Aby ste si mohli leto u vás doma užívať n..
12,90€ 16,80€
Cena bez DPH:10,75€
Samonafukovací relaxačný vak - lazy bag Samonafukovací relaxačný vak - lazy bag
-23 %
Samonafukovací vak - lazy bag  Chystáte sa s priateľmi do parku, k moru, na kúpalisko či kdekoľvek inde? Vyskúšajte jedinečnú novinku samonafukovací vak! Použitie vaku je veľmi jednoduché. Párkrát sa preženiete okolo seba, aby sa vak naplnil vzduchom, zaviažete ho a posedenie je ihneď pripravené..
10,90€ 14,20€
Cena bez DPH:9,08€
Samonafukovací vak - lazy bag Samonafukovací vak - lazy bag
-42 %
Nafukovacie lehátko - lazy bag Samonafukovací vak Lazy bag Novinka medzi nafukovacími vakmi! Odpočívací vak Lazy bag si určite obľúbite.Jedinečná nafukovacie lehátko, ktoré sa ľahko naplní vzduchom behom pár sekúnd. Ideálne pre outdoorové aktivity, ako je napr. cestovanie, kempovanie, dovolenka p..
21,90€ 37,70€
Cena bez DPH:18,25€
Samonafukovací vak - lazy bag Samonafukovací vak - lazy bag
-23 %
Samonafukovací vak - lazy bag  Chystáte sa s priateľmi do parku, k moru, na kúpalisko či kdekoľvek inde? Vyskúšajte jedinečnú novinku samonafukovací vak! Použitie vaku je veľmi jednoduché. Párkrát sa preženiete okolo seba, aby sa vak naplnil vzduchom, zaviažete ho a posedenie je ihneď pripravené..
14,90€ 19,40€
Cena bez DPH:12,42€