Hlavné menu
Produkty v košíku

Detské fotoaparáty

Pre mladých fotografov a objaviteľov sveta ponúkame širokú ponuku detských fotoaparátov. S týmito špeciálnymi fotoaparátmi môžu vaše deti zachytiť svoje vlastné spomienky a objaviť svoju tvorivú stránku. Usmernite budúcich... Pokračovať
Detský digitálny fotoaparát jednorožec so selfie kamerou  Digitálny fotoaparát je zariadenie, ktoré dokonale kombinuje zábavu a vzdelávanie. Vďaka jednoduchému ovládaniu a vysokej kvalite fotografovania a videozáznamu dieťa rozvíja kreativitu a umelecké cítenie a zároveň sa skvele baví. Zaria..
15,00€
Cena bez DPH:12,50€
Detský digitálny fotoaparát so selfie kamerou - líška Úvod Digitálny fotoaparát je zariadenie, ktoré dokonale kombinuje zábavu a vzdelávanie. Vďaka jednoduchému ovládaniu a vysokej kvalite fotografovania a videozáznamu dieťa rozvíja kreativitu a umelecké cítenie a zároveň sa skvele baví. Vysoké p..
16,90€
Cena bez DPH:14,08€
Detský digitálny fotoaparát psík so selfie kamerou, ružový 8 GB SD kartou, ružový  Digitálny fotoaparát je zariadenie, ktoré dokonale spája zábavu so vzdelávaním. Vďaka jednoduchému ovládaniu a vysokej kvalite fotenia a videa si dieťa rozvíja kreativitu a umelecké cítenie a zároveň sa výborne za..
27,40€
Cena bez DPH:22,83€
Detský kúzelný fotoaparát na mydlové bubliny, zelený Nechajte svoje dieťa cítiť sa ako skutočný fotograf. Prebuďte v ňom novú umeleckú vášeň a zabavte sa pri tom s bublinami. Mydlové bubliny milujú všetky deti, malé aj veľké. Prenosný stroj na výrobu bublín je skvelý nápad na darček. Farebný diza..
4,00€
Cena bez DPH:3,33€
Detský kúzelný fotoaparát na mydlové bubliny, červený Nechajte svoje dieťa cítiť sa ako skutočný fotograf. Prebuďte v ňom novú umeleckú vášeň a zabavte sa pri tom s bublinami. Mydlové bubliny milujú všetky deti, malé aj veľké. Prenosný stroj na výrobu bublín je skvelý nápad na darček. Farebný di..
4,00€
Cena bez DPH:3,33€
Detský digitálny fotoaparát psík so selfie kamerou, modrý  Digitálny fotoaparát je zariadenie, ktoré dokonale spája zábavu so vzdelávaním. Vďaka jednoduchému ovládaniu a vysokej kvalite fotenia a videa si dieťa rozvíja kreativitu a umelecké cítenie a zároveň sa výborne zabaví. Umožňuje deťom pod..
16,20€
Cena bez DPH:13,50€
Detský digitálny fotoaparát mačka 16 GB, ružový  Fotoaparát má 6 rôznych funkcií - režim fotoaparátu, režim nahrávania, prehrávanie foto/video galérie, nastavenie, hry a sťahovanie obsahu, selfie fotoaparát. Toto kompaktné zariadenie má tiež schopnosť nahrávať vo Full HD. Navyše má mikrofón, ..
25,00€
Cena bez DPH:20,83€
Detský digitálny fotoaparát so selfie kamerou, modrý  Digitálny fotoaparát je zariadenie, ktoré dokonale kombinuje zábavu a vzdelávanie. Vďaka jednoduchému ovládaniu a vysokej kvalite fotografovania a videozáznamu dieťa rozvíja kreativitu a umelecké cítenie a zároveň sa skvele baví. #obr5 Zariad..
12,90€
Cena bez DPH:10,75€