Hlavné menu
Produkty v košíku

Detské fotoaparáty

Pre mladých fotografov a objaviteľov sveta ponúkame širokú ponuku detských fotoaparátov. S týmito špeciálnymi fotoaparátmi môžu vaše deti zachytiť svoje vlastné spomienky a objaviť svoju tvorivú stránku. Usmernite budúcich... Pokračovať
Detský digitálny fotoaparát X2 - HD 1080p Digitálna kamera X2 je zariadenie, ktoré dokonale kombinuje zábavu a vzdelávanie. Vďaka jednoduchému ovládaniu a vysokej kvalite fotografovania a videozáznamu dieťa rozvíja kreativitu a umelecké cítenie a zároveň sa skvele baví. Zariadenie má vysoké p..
15,70€
Cena bez DPH:13,08€
Detská digitálna kamera X200 - HD 1080p Digitálna kamera X200 je zariadenie, ktoré dokonale kombinuje zábavu a vzdelávanie. Vďaka jednoduchému ovládaniu a vysokej kvalite fotografovania a videozáznamu dieťa rozvíja kreativitu a umelecké cítenie a zároveň sa skvele baví. Zariadenie má vysoké p..
21,70€
Cena bez DPH:18,08€
Detský digitálny fotoaparát jednorožec so selfie kamerou Digitálny fotoaparát je zariadenie, ktoré dokonale kombinuje zábavu a vzdelávanie. Vďaka jednoduchému ovládaniu a vysokej kvalite fotografovania a videozáznamu dieťa rozvíja kreativitu a umelecké cítenie a zároveň sa skvele baví. Zariade..
22,30€
Cena bez DPH:18,58€
Detský digitálny fotoaparát mačka 16 GB, modrý Fotoaparát má 6 rôznych funkcií - režim fotoaparátu, režim nahrávania, prehrávanie foto/video galérie, nastavenie, hry a sťahovanie obsahu, selfie fotoaparát. Toto kompaktné zariadenie má tiež schopnosť nahrávať vo Full HD. Navyše má mikrofón, kt..
31,40€
Cena bez DPH:26,17€
Detský digitálny fotoaparát mačka 16 GB, ružový  Fotoaparát má 6 rôznych funkcií - režim fotoaparátu, režim nahrávania, prehrávanie foto/video galérie, nastavenie, hry a sťahovanie obsahu, selfie fotoaparát. Toto kompaktné zariadenie má tiež schopnosť nahrávať vo Full HD. Navyše má mikrofón, ..
30,50€
Cena bez DPH:25,42€
Detský digitálny fotoaparát mačka 32 GB, modrý Multifunkčný digitálny fotoaparát je skvelou zábavou pre každé dieťa. Poskytuje veľa pozitívnych emócií, rozvíja fantáziu a chuť spoznávať okolitú prírodu. Vďaka fotoaparátu môžu vaše deti fotiť svoju najbližšiu rodinu, priateľov, obľúbené domáce zv..
17,30€
Cena bez DPH:14,42€
Detský digitálny fotoaparát Mouse so selfie kamerou, ružový 32 GB SD kartou, ružový  Digitálny fotoaparát je zariadenie, ktoré dokonale spája zábavu so vzdelávaním. Vďaka jednoduchému ovládaniu a vysokej kvalite fotenia a videa si dieťa rozvíja kreativitu a umelecké cítenie a zároveň sa výborne ..
26,30€
Cena bez DPH:21,92€
Detský digitálny fotoaparát psík so selfie kamerou, ružový 8 GB SD kartou, ružový  Digitálny fotoaparát je zariadenie, ktoré dokonale spája zábavu so vzdelávaním. Vďaka jednoduchému ovládaniu a vysokej kvalite fotenia a videa si dieťa rozvíja kreativitu a umelecké cítenie a zároveň sa výborne za..
28,30€
Cena bez DPH:23,58€
Detský digitálny fotoaparát s videohrou - zajac, modrý Ukážte svojmu dieťaťu nádherný svet fotografie. Nechajte ho začať toto dobrodružstvo s týmto malým fotoaparátom plným skvelých možností. Nie je to hračka – je to skutočný fotoaparát, ktorý zachytí najdôležitejšie okamihy v živote vášho dieťa..
29,30€
Cena bez DPH:24,42€
Detský kúzelný fotoaparát na mydlové bubliny, červený Nechajte svoje dieťa cítiť sa ako skutočný fotograf. Prebuďte v ňom novú umeleckú vášeň a zabavte sa pri tom s bublinami. Mydlové bubliny milujú všetky deti, malé aj veľké. Prenosný stroj na výrobu bublín je skvelý nápad na darček. Farebný di..
6,60€
Cena bez DPH:5,50€
Detský kúzelný fotoaparát na mydlové bubliny, zelený Nechajte svoje dieťa cítiť sa ako skutočný fotograf. Prebuďte v ňom novú umeleckú vášeň a zabavte sa pri tom s bublinami. Mydlové bubliny milujú všetky deti, malé aj veľké. Prenosný stroj na výrobu bublín je skvelý nápad na darček. Farebný diza..
6,60€
Cena bez DPH:5,50€
Detský digitálny fotoaparát so selfie kamerou, modrý  Digitálny fotoaparát je zariadenie, ktoré dokonale kombinuje zábavu a vzdelávanie. Vďaka jednoduchému ovládaniu a vysokej kvalite fotografovania a videozáznamu dieťa rozvíja kreativitu a umelecké cítenie a zároveň sa skvele baví. #obr5 Zariad..
24,90€
Cena bez DPH:20,75€