Hlavné menu
Produkty v košíku

Skladacie

Pre jednoduché používanie, prepravu či skladovanie vozíka si vyberte z našej ponuky skladacích vozíkov. Tieto vozíky sú ľahké a funkčné, aby čo najviac zjednodušili použitie a presun, ale pritom sú pohodlné a bezpečné. Sú... Pokračovať
Hliníkový invalidný vozík Cruiser Active 2 42cm, čierny Invalidný vozík Cruiser Active 2 je ľahký a funkčný hliníkový invalidný vozík s bohatou výbavou. Sklápacia opierka chrbta, odnímateľné opierky nôh a kolieska na rýchlospojkách umožňujú jednoduché zloženie vozíka na malý rozmer, čo umožňuje j..
405,50€
Cena bez DPH:337,92€
Odľahčený hliníkový invalidný vozík Invalidný vozík s ľahkým a odolným hliníkovým rámom je určený pre osoby, ktoré nedokážu chodiť bez cudzej pomoci a pre pacientov s poruchou dysfunkcie a zníženou pohyblivosťou. Tento samohybný vozík môže taktiež tlačiť aj sprevádzajúca osoba, ktorá má k dispozí..
445,00€
Cena bez DPH:370,83€
Oceľový invalidný vozík Cruiser Basic, šírka sedadla 42 cm, sivý Ide o vozík, ktorý splní najdôležitejšie potreby užívateľa. Vyznačuje sa jednoduchosťou a praktickosťou. Skrátené bočnice vám umožnia zasunúť vozík pod nízky stolík a pohodlne položiť ruky na dosku stola. Mäkké podrúčky poskytujú pohod..
221,30€
Cena bez DPH:184,42€
Invalidný toaletný vozík na kolieskách Invalidný toaletný vozík na kolieskách je vynikajúcou pomôckou pre ľudí so zníženou pohyblivosťou alebo s chorobným stavom, ktorý výrazne obmedzuje pacientovi použiť štandardnú toaletu. Je vybavený pohodlnou opierkou chrbta, ktorá je veľmi odolná a ľahko sa ..
282,00€
Cena bez DPH:235,00€
Oceľový invalidný vozík - šírka sedadla - 46 cm Mechanický invalidný vozík s oceľovým skladacím rámom a funkciou rýchlej demontáže kolies je určený pre osoby, ktoré nedokážu chodiť bez cudzej pomoci a pre pacientov s poruchou dysfunkcie a zníženou pohyblivosťou. Vozík je vybavený funkciou rýchlej ..
260,00€
Cena bez DPH:216,67€
Oceľový invalidný vozík Seal Wheelchair Transport, šírka 45 cm Invalidný vozík SEAL TRANSPORT WHEELCHAIR je zariadenie s 12" kolesami, prispôsobené na prepravu osôb v miestnostiach, kde sa invalidný vozík s veľkými kolesami nezmestí. Je to skladací, ručný oceľový vozík s priečnym rámom. Umožňuje uží..
158,00€
Cena bez DPH:131,67€
Ľahký hliníkový invalidný vozík Cruiser Liber, šírka sedadla 45 cm Invalidný vozík Cruiser Liber je určený pre osoby s trvalými disfunkciami, ktoré obmedzujú samostatné chodenie, a so zachovaním funkčnosti horných končatín, umožňujúce samostatné poháňanie vozíka. Ľahký a šikovný hliníkový vozík je p..
928,10€
Cena bez DPH:773,42€
Oceľový invalidný vozík Gabi, šírka sedadla 45 cm, čierny Štandardný oceľový invalidný vozík. Jednoduchá oceľová konštrukcia spĺňa základné požiadavky na tento typ zariadenia pre dočasne alebo trvalo invalidné osoby. Vyznačuje sa jednoduchosťou a praktickosťou. Dlhé podrúčky poskytujú pohodlnú oporu..
147,00€
Cena bez DPH:122,50€
Oceľový invalidný vozík STANDARD TIM, šírka sedadla 46 cm Standard TIM je ekonomický, oceľový invalidný vozík určený pre ľudí , ktorí majú problémy so samostatným pohybom a pre ľudí s dysfunkciami a pohybovými obmedzeniami. Je určený na všeobecné použitie. Oceľový rám je tuhý, čo má za následok stab..
179,00€
Cena bez DPH:149,17€
Oceľový invalidný vozík Seal Wheelchair Standard, šírka 50 cm Invalidný vozík SEAL WHEELCHAIR STANDARD je pevný, oceľový invalidný vozík, na priečnom ráme, s funkciou skladania. Umožňuje užívateľovi pohybovať sa samostatne alebo s pomocou sprevádzajúcej osoby pomocou rukovätí. Vozík je vybavený dĺžk..
176,00€
Cena bez DPH:146,67€
Odľahčený hliníkový invalidný vozík TGR-R WA C2600, červený Invalidný vozík s ľahkým a odolným hliníkovým rámom je určený pre osoby, ktoré nedokážu chodiť bez cudzej pomoci a pre pacientov s poruchou dysfunkcie a zníženou pohyblivosťou. Tento samohybný vozík môže taktiež tlačiť aj sprevádzajúca o..
316,00€
Cena bez DPH:263,33€
Hliníkový invalidný vozík Gabila, šírka sedadla 45 cm, čierny Štandardný hliníkový invalidný vozík. Ľahký a praktický hliníkový model je perfektným riešením pre ľudí, ktorí vozík často používajú na cestách alebo na nerovnom teréne. Nafukovacie kolesá dobre absorbujú a eliminujú vibrácie počas jazdy...
269,70€
Cena bez DPH:224,75€