Hlavné menu
Produkty v košíku

Bublifuky

Automatický Bublifuk vypúšťajúci bubliny, zelený Automatický Bublifuk vypúšťajúci bubliny, zelený
-23 %
Automatický Bublifuk vypúšťajúci bubliny, zelený   Kúzelný svet mydlových bubliniek. Zariadenie automaticky zhromažďuje mydlovú tekutinu a pomocou ventilátora uvoľňuje husté oblaky mydlových bublín, ktoré lahodia očiam nielen tých najmenších, ale aj ich rodičov. Presvedčte sa sami! Výrobok j..
11,90€ 15,50€
Cena bez DPH:9,92€
Bublifuk - extra veľké mega bubliny Bublifuk - extra veľké mega bubliny
-24 %
Bublifuk na mega bubliny s miskou a náplňou 250ml   Staňte sa hviezdou detského večierka alebo garden párty! S touto sadou dokážete vytvárať obrie bubliny s priemerom až 22 cm. Set obsahuje misku, veľkú obruč s rúčkou na tvorenie bublín a 250 ml náplň. Bublifuk patrí medzi najobľúbenejšie (niele..
4,50€ 5,90€
Cena bez DPH:3,75€
Bublifuk - mydlové bubliny pre deti Bublifuk - mydlové bubliny pre deti
-23 %
Bublifuk - mydlové bubliny pre deti   Kúzelný svet mydlových bubliniek. Doprajte svojmu každodennému životu nejakú farbu a kúzlo, ktoré pramení z niečoho tak jednoduchého a nenápadného, ako sú mydlové bubliny. Naše zariadenie automaticky prijíma mydlovú tekutinu a pomocou ventilátora uvoľňuje hus..
15,90€ 20,70€
Cena bez DPH:13,25€
Bublifuk - pištoľ s náplňou Bublifuk - pištoľ s náplňou
-25 %
Bubble gun - bublifuková pištoľ pre deti s náplňou   Každé dieťa miluje bublifuk. Bubliny sú ako čarovné balóniky, ktoré si dieťa môže vytvoriť a potom ich naháňať a chytať. Je to veľmi vďačná hračka, ktorá vaše dieťa zabaví na dlhé hodiny. Môžu ho použiť doma, na záhrade alebo vlastne kdekoľvek..
1,20€ 1,60€
Cena bez DPH:1,00€
Stroj na výrobu bublín, bublifuk Stroj na výrobu bublín, bublifuk
-23 %
Stroj na výrobu bublín, bublifuk   Kúzelný svet mydlových bubliniek. Doprajte svojmu každodennému životu nejakú farbu a kúzlo, ktoré pramení z niečoho tak jednoduchého a nenápadného, ako sú mydlové bubliny. Naše zariadenie automaticky prijíma mydlovú tekutinu a pomocou ventilátora uvoľňuje husté ..
8,90€ 11,60€
Cena bez DPH:7,42€
Stroj na výrobu bublín, bublifuk - MOTÝĽ Stroj na výrobu bublín, bublifuk - MOTÝĽ
-23 %
Stroj na výrobu bublín, bublifuk - MOTÝĽ   Kúzelný svet mydlových bubliniek. Zariadenie automaticky zhromažďuje mydlovú tekutinu a pomocou ventilátora uvoľňuje husté oblaky mydlových bublín, ktoré lahodia očiam nielen tých najmenších, ale aj ich rodičov. Presvedčte sa sami! Výrobok je vyrobe..
11,90€ 15,50€
Cena bez DPH:9,92€
Stroj na výrobu bublín, bublifuk - ŽABA Stroj na výrobu bublín, bublifuk - ŽABA
-23 %
Stroj na výrobu bublín, bublifuk - ŽABA   Kúzelný svet mydlových bubliniek. Zariadenie automaticky zhromažďuje mydlovú tekutinu a pomocou ventilátora uvoľňuje husté oblaky mydlových bublín, ktoré lahodia očiam nielen tých najmenších, ale aj ich rodičov. Presvedčte sa sami! Výrobok je vyroben..
8,90€ 11,60€
Cena bez DPH:7,42€