Hlavné menu
Produkty v košíku

Bublifuky

Bublinky majú neodolateľné čaro pre deti i dospelých. Naše bublifuky vám umožnia vytvárať veľké a farebné bubliny, ktoré prinesú radosť a zábavu úplne všade. Pre deti je to magický zážitok, keď sa priestor okolo nich zaplní... Pokračovať
Bazuka - stroj na výrobu bublín s LED svetlom Bublinková bazuka má až 48 otvorov, ktoré dokážu vyfúknuť veľa bublín za minútu. To sa deje pomocou ventilátora zabudovaného do bazuky. Zapnutím bazuky zapnete aj LED podsvietenie. Vďaka tomu je zábava ešte atraktívnejšia, najmä keď sa zotmie. Pišt..
14,50€
Cena bez DPH:12,08€
Bubble gun – pištoľ na výrobu bublín, farba ružová Stačí namočiť pištoľ do bublinkovej tekutiny, potom stlačiť spúšť a získate stovky mydlových bublín. Náš bublifuk je skvelý pre vnútorné aj vonkajšie aktivity, ako sú karnevaly, narodeninové oslavy, baby shower, kempingové výlety, Halloween, svad..
1,70€
Cena bez DPH:1,42€
Detský kúzelný fotoaparát na mydlové bubliny, zelený Nechajte svoje dieťa cítiť sa ako skutočný fotograf. Prebuďte v ňom novú umeleckú vášeň a zabavte sa pri tom s bublinami. Mydlové bubliny milujú všetky deti, malé aj veľké. Prenosný stroj na výrobu bublín je skvelý nápad na darček. Farebný diza..
4,00€
Cena bez DPH:3,33€
Stroj na výrobu bublín, bublifuk - ŽABA   Kúzelný svet mydlových bubliniek. Zariadenie automaticky zhromažďuje mydlovú tekutinu a pomocou ventilátora uvoľňuje husté oblaky mydlových bublín, ktoré lahodia očiam nielen tých najmenších, ale aj ich rodičov. Presvedčte sa sami! Výrobok je vyroben..
7,90€
Cena bez DPH:6,58€
Stroj na výrobu bublín, bublifuk   Kúzelný svet mydlových bubliniek. Doprajte svojmu každodennému životu nejakú farbu a kúzlo, ktoré pramení z niečoho tak jednoduchého a nenápadného, ako sú mydlové bubliny. Naše zariadenie automaticky prijíma mydlovú tekutinu a pomocou ventilátora uvoľňuje husté ..
8,20€
Cena bez DPH:6,83€
Detský kúzelný fotoaparát na mydlové bubliny, červený Nechajte svoje dieťa cítiť sa ako skutočný fotograf. Prebuďte v ňom novú umeleckú vášeň a zabavte sa pri tom s bublinami. Mydlové bubliny milujú všetky deti, malé aj veľké. Prenosný stroj na výrobu bublín je skvelý nápad na darček. Farebný di..
4,00€
Cena bez DPH:3,33€
Automatický Bublifuk vypúšťajúci bubliny, zelený   Kúzelný svet mydlových bubliniek. Zariadenie automaticky zhromažďuje mydlovú tekutinu a pomocou ventilátora uvoľňuje husté oblaky mydlových bublín, ktoré lahodia očiam nielen tých najmenších, ale aj ich rodičov. Presvedčte sa sami! Výrobok j..
11,40€
Cena bez DPH:9,50€