Hlavné menu
Produkty v košíku

Selfie

Hliníkový statív 100 cm s bluetooth ovládačom Teleskopický univerzálny statív na telefón s univerzálnym závitom, teleskopickými nohami a rotačnou hlavou. Určený je pre takmer všetky mobilné telefóny. Konce nôh sú pokryté gumovou vrstvou, čo zamedzuje šmýkaniu a zaručí stabilitu aj na klzkých či h..
8,60€
Cena bez DPH:7,17€
LED kruhové svetlo a statív na telefón 26 cm Streamujete, točíte blogy či iné videá na sociálnej sieti, často fotíte „selfies“ alebo potrebujete len nasvietiť produkt na nafotenie? Potom je pre vás toto LED svetlo ako stvorené. Vďaka kompaktnej veľkosti a nízkej hmotnosti je vhodné i do menších p..
14,90€
Cena bez DPH:12,42€
Selfie tyč / držiak so svetlom a Bluetooth Selfie tyč s funkciou statívu je skvelým návrhom pre fanúšikov fotografií. Umožní vám jednoducho zachytiť všetky nezabudnuteľné momenty. Vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a plastu, čo zaručuje dlhé bezproblémové používanie. Pomocou diaľkového ..
14,60€
Cena bez DPH:12,17€
Selfie tyč s diaľkovým ovládaním 4v1 L02 Naša selfie tyč 4 v 1 je ľahká a praktická, takže si ju môžete vziať všade so sebou – na dovolenku alebo dokonca na popoludňajšiu prechádzku. Vďaka univerzálnemu použitiu sa s ňou dá urobiť aj rodinná fotografia alebo vlastný videoblog. Po zložení má tyč v..
11,40€
Cena bez DPH:9,50€
Selfie tyč so statívom a držiakom na kameru Radi by ste mali pekné fotky z dovolenky, ale neradi sa stále dookola pýtate okoloidúcich turistov, či by vás mohli odfotiť? Teraz sa už nemusíte pýtať, na fotenie perfektných fotiek vám skvele poslúži táto jedinečná selfie tyč so statívom. Po odklopení..
11,10€
Cena bez DPH:9,25€
Selfie tyč, statív s bluetooth ovládačom 3v1Kvalitná selfie tyč pre všetkých milovníkov zábavy, fotenia a cestovania. Či už sa chystáte na skvelú dovolenku, rodinný výlet, alebo si chcete užiť s kamarátmi popoludnie, selfie tyč 3v1 Vás nikdy nesklame a pomôže Vám zachytiť nezabudnuteľné momenty dosl..
4,10€
Cena bez DPH:3,42€
Statív 103cm, čierny Extrémne ľahký 103 cm statív s diaľkovým ovládaním a držiakom na telefón s teleskopickými nohami, ktoré možno samostatne vysunúť, vďaka čomu je prispôsobenie polohy nerovnému terénu mimoriadne jednoduché. Ľahká a odolná konštrukcia, celok má po zložení len 35 cm. Aby sa zlepš..
8,60€
Cena bez DPH:7,17€
Teleskopický statív na telefón - súprava Teleskopický univerzálny statív na telefón s univerzálnym závitom, teleskopickými nohami a rotačnou hlavou. Určený je pre takmer všetky mobilné telefóny. Nevyžaduje rovnomerný povrch, pretože nôžky si môžete nastaviť podľa potreby. Ešte pre lepší obraz a s..
14,20€
Cena bez DPH:11,83€
Univerzálne biele „selfie“ LED svetlo na mobil 80 x 30 cm, čierne Chcete si s priateľmi spraviť „selfie“ aj v zhoršených svetelných podmienkach? Tak je táto novinka vo vytváraní „selfie“ fotografií určená práve pre Vás. Už Vás nemusí trápiť zlá kvalita fotiek, kvôli šeru alebo dokonca úplnej tme..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
Univerzálne biele „selfie“ LED svetlo na mobil 80 x 30 cm, modrá Chcete si s priateľmi spraviť „selfie“ aj v zhoršených svetelných podmienkach? Tak je táto novinka vo vytváraní „selfie“ fotografií určená práve pre Vás. Už Vás nemusí trápiť zlá kvalita fotiek, kvôli šeru alebo dokonca úplnej tme,..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
Univerzálne biele „selfie“ LED svetlo na mobil 80 x 30 cm, ružové Chcete si s priateľmi spraviť „selfie“ aj v zhoršených svetelných podmienkach? Tak je táto novinka vo vytváraní „selfie“ fotografií určená práve pre Vás. Už Vás nemusí trápiť zlá kvalita fotiek, kvôli šeru alebo dokonca úplnej tme..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
Univerzálne biele „selfie“ LED svetlo na mobil Chcete si s priateľmi spraviť „selfie“ aj v zhoršených svetelných podmienkach? Tak je táto novinka vo vytváraní „selfie“ fotografií určená práve pre Vás. Už Vás nemusí trápiť zlá kvalita fotiek, kvôli šeru alebo dokonca úplnej tme, a to aj cez to, ž..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€