Hlavné menu
Produkty v košíku

Rukavice

Spoľahlivá ochrana rúk pred kontamináciou a prenosom mikroorganizmov. Sú vyrobené z rôznych materiálov, ako je latex alebo nitril a sú dostupné v rôznych veľkostiach. Rukavice sa používajú v rôznych odvetviach, vrátane... Pokračovať
Jednorazové nitrilové rukavice M - 100ks , medaSEPT Nitrilové vyšetrovacie rukavice medaSEPT sú jednorazové rukavice najvyššej kvality bez púdra. Vzhľadom na ich vysokú plošnú hmotnosť sú veľmi trvanlivé a odolné voči praskaniu. Používajú sa pre výkon vyšetrovacích, ošetrovacích, diagnostický..
12,80€
Cena bez DPH:10,67€
Vyšetrovacie jednorazové latexové rukavice Santex s púdrom S - 100ks   V prípade záujmu o väčšie množstvo nás prosím kontaktujte 0907406404 (aj sms) - vybavujeme lekárne, výdajne zdravotníckych pomôcok a pod.  Tovar vydávame veľkoodberateľom, ale aj väčšie objednávky v našom sklade v Nitre. Navštívt..
5,00€
Cena bez DPH:4,17€
Vyšetrovacie rukavice jednorazové latexové s púdrom XL - 100ks Jednorazové diagnostické rukavice medaSEPT sú vyrobené z prírodného latexu. Používajú sa pre výkon vyšetrovacích, ošetrovacích, diagnostických, terapeutických a ďalších prác v zdravotníctve. Syntetická vnútorná povrchová úprava. Chráň..
6,50€
Cena bez DPH:5,42€