Hlavné menu
Produkty v košíku

Grily

Ak sa chystáte zorganizovať poriadnu grilovaciu párty, nemôže vám chýbať to najdôležitejšie. Prezrite si našu širokú ponuku grilov pre každý vkus a potreby. Od tradičných uhlíkových grilov po multifunkčné grily s udiarňou. S... Pokračovať
Multifunkčný záhradný gril 3v1 Záhradný gril Kaminer 3v1 možno použiť ako bezpečný krb pre tradičný oheň. Odstránením vyššieho prstenca a roštov môžete pomocou ohniska zapáliť riadený oheň bez rizika jeho šírenia alebo poškodenia trávy. Spodný modul, ktorý má táto záhradná udiareň, je tradičný ..
39,00€
Cena bez DPH:32,50€
Záhradný gril s krytom 2v1 Odštartujte sezónu grilovačiek s naším záhradným grilom. Užite si príjemné posedenie pri teplom ohnisku a opečte si klobásky alebo marshmallow. Ohnisko vám umožňuje zapáliť oheň v záhrade bez rizika jeho rozšírenia a poškodenia napríklad trávnika - a to vďaka krytu z ..
39,00€
Cena bez DPH:32,50€
Záhradný gril s retiazkovým roštom Výborná grilovacia súprava na grilovanie v prírode, na chate alebo v záhrade. Vďaka svojej konštrukcii kombinuje funkciu ohniska a grilu. Gril disponuje retiazkou ktorá udrží mriežku nad skutočným ohňom. Môžete tiež len tak sedieť pri krbe a užiť si teplo, ktor..
19,00€
Cena bez DPH:15,83€