Hlavné menu
Produkty v košíku

Držiaky na mobil

Kovový stojan na telefón a tablet skladací, čierny Stojan na tablet alebo telefón je praktickým doplnkom, ktorý bude mať využitie v každej modernej domácnosti. Vyrobený je z kovu a mäkkého ochranného materiálu. Umožní vám pohodlne umiestniť váš smartfón tak, aby bola jeho obrazovka dobre viditeľ..
7,30€
Cena bez DPH:6,08€
Kovový stojan na telefón a tablet skladací, strieborný  Stojan na tablet alebo telefón je praktickým doplnkom, ktorý bude mať využitie v každej modernej domácnosti. Vyrobený je z kovu a mäkkého ochranného materiálu. Umožní vám pohodlne umiestniť váš smartfón tak, aby bola jeho obrazovka dobre vi..
7,30€
Cena bez DPH:6,08€
Nástenný držiak na nabíjanie telefónu, biely  Univerzálny, závesný držiak na nabíjanie telefónu. Jednoduchá a pohodlná montáž na stenu. Má špeciálny vstup, ktorý uľahčuje pripojenie kábla k nabíjacej zásuvke telefónu. Vysoká konštrukcia zabraňuje vypadnutiu zariadenia umiestneného vo vnútri. ..
1,80€
Cena bez DPH:1,50€
Pružný držiak na mobilný telefón a tablet, biely  Tento univerzálny držiak na mobilné telefóny s extra dlhým flexibilným ramenom pripevníte podľa potreby masívnym štipcom na dosku stola, rám postele či palubnú dosku. Vďaka 360 ° otočnému úchytu mobilu získate vždy ten správny uhol pohľadu! B..
5,40€
Cena bez DPH:4,50€
Univerzálny držiak na telefón do auta s prísavkou Univerzálny držiak do auta je ideálny pre montáž na čelné sklo auta. Prísavka drží veľmi pevne a má špeciálny systém uchytenia, ktorý zabraňuje jej spadnutiu. Rukoväť má zabudovaný mechanizmus šírky ramena aktivovaný tlačidlom. Univerzálny drži..
2,70€
Cena bez DPH:2,25€
Univerzálny stojan pre tablet   Všestranný, skladací stojan na tablet s veľkosťou obrazovky od 7 do 10 palcov. Stojan je ideálny pre ľudí, ktorí používajú tablet pre sledovanie filmov, počúvanie hudby, písanie alebo chatovanie. So stojanom už nemusíte držať prístroj po celú dobu na kolenách. Ruk..
2,40€
Cena bez DPH:2,00€