Hlavné menu
Produkty v košíku

Držiaky na mobil

Držiak na mobil do auta na spätné zrkadlo Držiak na mobil do auta na spätné zrkadlo
-23 %
Držiak na mobil do auta na spätné zrkadlo Nebaví vás neustále obťažovať spolujazdcov, aby vám držal mobil a radil vám kam ísť? Ideálnou voľbou je držiak na mobil na spätné zrkadlo. Nikdy už nebudete musieť blúdiť v cudzích mestách. Univerzálny držiak na mobil do auta na spätné zrkadlo je vyrobený..
8,00€ 10,40€
Cena bez DPH:6,67€
Držiak na telefón do auta 2 v 1 Držiak na telefón do auta 2 v 1
-23 %
Držiak na telefón do auta 2 v 1 Chystáte sa na dlhú a zaujímavú cestu? Máte pred sebou dlhú trasu po neznámych cestách? Mimoriadne užitočný bude nepochybne držiak do auta, ktorý vám umožní pohodlne namontovať telefón alebo navigáciu! Vďaka peknej čiernej farbe sa držiak ideálne hodí do interiéru ..
6,40€ 8,30€
Cena bez DPH:5,33€
Flexibilný držiak na tablet, opatrovateľku 105 cm bielo modrý Flexibilný držiak na tablet, opatrovateľku 105 cm bielo modrý
-23 %
Flexibilný držiak na tablet, opatrovateľku 105 cm bielo modrý Multifunkčný držiak na telefón, pestúnku, tablet a pod. Držiak môžete jednoducho namontovať na pracovný stôl, stôl, detskú postieľku alebo nočný stolík. Je vybavený nožičkou odolnou voči záťaži, vďaka ktorej by sa po vložení predmetu n..
15,70€ 20,40€
Cena bez DPH:13,08€
Magnetický držiak do auta Magnetický držiak do auta
-23 %
Magnetický držiak do auta Mini magnetický držiak na telefón / iné mobilné zariadenia - namontovaný na ventiláciu v aute. S úspechom sa dá použiť aj ako mini stojan (v horizontálnej rovine). Je vysoko všestranný. Použitie magnetickej rukoväte neobmedzuje používanie produktu so zariadeniami primer..
3,00€ 3,90€
Cena bez DPH:2,50€
Univerzálne „selfie“ LED svetlo na mobil 80 x 30 cm - biele Univerzálne „selfie“ LED svetlo na mobil 80 x 30 cm - biele
-24 %
Univerzálne biele „selfie“ LED svetlo na mobil Chcete si s priateľmi spraviť „selfie“ aj v zhoršených svetelných podmienkach? Tak je táto novinka vo vytváraní „selfie“ fotografií určená práve pre Vás. Už Vás nemusí trápiť zlá kvalita fotiek, kvôli šeru alebo dokonca úplnej tme, a to aj cez to, ž..
2,90€ 3,80€
Cena bez DPH:2,42€