Hlavné menu
Produkty v košíku

Baliaca technika, skladovanie a obaly

V tejto ponuke nájdete širokú škálu produktov, ktoré vám pomôžu pri balení a skladovaní všetkých vašich vecí. Bez ohľadu na to, či potrebujete zabaliť veci na presun, poslať niekomu balík, jednoducho presunúť ťažšie... Pokračovať
Impulzná páková zváračka na fólie, obaly, sáčky, zváracia lišta 300 mm, 400W Impulzná páková zváračka na fólie, sáčky, obaly slúži na zotavenie rôznych obalov , fólií, sáčkov. Zváracia lišta má dĺžku 300mm a šírku 2mm. Pri impulzných zváračkách nie je zvárací vykurovací drôt ohrievaný trvalo, ale..
19,90€
Cena bez DPH:16,58€
Impulzná páková zváračka Welder Zváračka fólie je prístroj, ktorý sa vám bude hodiť v každej domácnosti či domácej dielni. Je vhodná na zváranie fóliových obalov, ako sú vrecká, rolovacie fólie a dokonca aj obaly na dokumenty. Dá sa použiť na väčšinu materiálov, ktoré sa vplyvom teploty kombinujú (n..
16,20€
Cena bez DPH:13,50€
Strečová fólia čierna 3kg šírka 50cm Čierna 3 kg stretch fólia v rolke - slúži na zaistenie nákladu na palete a na balenie balíkov. Dokonale chráni zabalený tovar pred nečistotami, prachom, dažďom a vlhkosťou a chráni pred neoprávneným otvorením obalu.   Vlastnosti: stretch fólia sa používa na ..
14,90€
Cena bez DPH:12,42€