Hlavné menu
Produkty v košíku

Žehličky na vlasy

Keramická profesionálna žehlička na vlasy Keramická profesionálna žehlička na vlasy
-23 %
Keramická profesionálna žehlička na vlasy Profesionálna žehlička na vlasy je vybavená vyrovnávacími doštičkami zo špeciálneho keramického povlaku, ktorý vlasy dokonale zahreje a vyrovná, a zanechá ich dlho hladké, lesklé a vyrovnané. Keramické doštičky nepoškodzujú vlasy ako iné typy doštičiek a ..
10,90€ 14,20€
Cena bez DPH:9,08€
Keramická profesionálna žehlička na vlasy s iónovou a ozónovou funkciou O3 Keramická profesionálna žehlička na vlasy s iónovou a ozónovou funkciou O3
-23 %
Keramická profesionálna žehlička na vlasy s iónovou a ozónovou funkciou O3 Žehlička na vlasy s iónovou a ozónovou úpravou Bexhair je jednoduchá pre prevádzku a navyše inteligentná pri už prebiehajúcom vyrovnávaní vlasov, uznajte koľko prístrojov obsahuje dve pružne uložené dosky, ktoré sa pri pou..
8,90€ 11,60€
Cena bez DPH:7,42€
Prístroj na keratínové spoje - taviace kliešte na predĺžovanie vlasov Prístroj na keratínové spoje - taviace kliešte na predĺžovanie vlasov
-23 %
Kliešte na predĺžovanie vlasov Základné vlastnosti: používa sa na vlasy s predĺžením pomocou keratínovej metódy kliešte - zváracie zariadenie umožňuje rozšírenie vlasov metódou Streak s keratínovou šupkou, vďaka tomu môžete tiež vytvoriť pramene s mikrorožičkami a rukávmi pre seba, rovnako ak..
13,90€ 18,10€
Cena bez DPH:11,58€