Hlavné menu
Produkty v košíku

Žehličky na vlasy

Perfektný účes si môžete vytvoriť aj u seba doma, a dokonca počas krátkej chvíľky. Jedným z pomocníkov je práve žehlička na vlasy, s ktorou si vlasy nielen narovnáte, ale tiež vytvoríte pekné vlny. Ako vybrať takú žehličku na vlasy, ktorá ich neničí, a budete s ňou spokojní?
Pánska multifunkčná žehlička na vlasy a fúzy, čierna Pánska multifunkčná žehlička na vlasy a fúzy, čierna
-23 %
Pánska multifunkčná žehlička na vlasy a fúzy, čierna Žehlička je multifunkčný nástroj na styling a narovnanie vlasov ako na hlave, tak na brade. Pomáha pri úprave a vytváraní dobrého účesu. Pohodlne sa používa, dokonale sa prispôsobí ruke, takže práca s ňou je radosť. Má systém rýchleho ohrevu, ..
28,60€ 37,20€
Cena bez DPH:23,83€
Prístroj na keratínové spoje - taviace kliešte na predĺžovanie vlasov Prístroj na keratínové spoje - taviace kliešte na predĺžovanie vlasov
-23 %
Kliešte na predĺžovanie vlasov Základné vlastnosti: používa sa na vlasy s predĺžením pomocou keratínovej metódy kliešte - zváracie zariadenie umožňuje rozšírenie vlasov metódou Streak s keratínovou šupkou, vďaka tomu môžete tiež vytvoriť pramene s mikrorožičkami a rukávmi pre seba, rovnako ak..
16,50€ 21,50€
Cena bez DPH:13,75€
Sušič vlasov, hrebeň 2 v 1 Sušič vlasov, hrebeň 2 v 1
-23 %
Sušič vlasov, hrebeň 2 v 1 Kefa na vyrovnávanie vlasov je perfektnou kombináciou fénu, žehličky a hrebeňa na vlasy. Vhodné pre všetky typy vlasov. Prenosná a kompaktná žehlička na vlasy je ideálna na úpravu vlasov. Vďaka tomuto prístroju je úprava vlasov oveľa jednoduchšia a efektívnejšia. Je ľah..
17,80€ 23,10€
Cena bez DPH:14,83€