Hlavné menu
Produkty v košíku

Trekingové palice

V tejto kategórii nájdete výber trekingových palíc vhodných pre chôdzu s palicami. Trekingové palice vám pri chôdzi pomôžu zapojiť celé telo, čo znamená, že chôdza s palicami má oveľa pozitívnejší vplyv na vašu telesnú kondíciu než chôdza bežná. Chôdza s trekingovými palicami je možná po celý rok, kdekoľvek a v každom veku - svoju chôdzu môžete vždy prispôsobiť svojim možnostiam.
Náhradná gumová koncovka na trekingové palice (pätka) Náhradná gumová koncovka na trekingové palice (pätka)
-20 %
Náhradná gumová koncovka na trekingové palice (pätka) Gumové koncovky slúžia ako náhradné diely, za opotrebované a umožňujú plnohodnotné využívanie trekingových teleskopických palíc. Vnútorný priemer je cca 10 mm a smerom do koncovky sa zužuje. Protišmyková koncovka (pätka) zabezpečuje potrebnú ..
0,80€ 1,00€
Cena bez DPH:0,67€
Náhradná gumová koncovka na trekingové palice (pätka) 1 ks Náhradná gumová koncovka na trekingové palice (pätka) 1 ks
-25 %
Náhradná gumová koncovka na trekingové palice (pätka) Gumové koncovky slúžia ako náhradné diely, za opotrebované a umožňujú plnohodnotné využívanie trekingových teleskopických palíc. Vnútorný priemer je cca 10 mm a smerom do koncovky sa zužuje. Protišmyková koncovka (pätka) zabezpečuje potrebnú ..
0,90€ 1,20€
Cena bez DPH:0,75€
Nordic Walking treková teleskopická palica 1ks 135cm, červené Nordic Walking treková teleskopická palica 1ks 135cm, červené
-23 %
1ks Nordic Walking trekové teleskopické palice, 135cm, červené Nordic walking je jednou z foriem fyzickej aktivity, ktorá pozostáva z chôdze s použitím špeciálnych palíc. Pri cvičení tejto disciplíny je zapojených až 90% svalov. Zároveň si precvičíte svaly rúk, chrbta, hrudníka a nôh. Správnym pou..
4,90€ 6,40€
Cena bez DPH:4,08€
Nordic Walking treková teleskopická palica 1ks 135cm, strieborné Nordic Walking treková teleskopická palica 1ks 135cm, strieborné
-23 %
1ks Nordic Walking trekové teleskopické palice, 135cm, strieborné Nordic walking je jednou z foriem fyzickej aktivity, ktorá pozostáva z chôdze s použitím špeciálnych palíc. Pri cvičení tejto disciplíny je zapojených až 90% svalov. Zároveň si precvičíte svaly rúk, chrbta, hrudníka a nôh. Správnym ..
5,30€ 6,90€
Cena bez DPH:4,42€
Nordic Walking treková teleskopická palica 1ks, 135cm, čierne Nordic Walking treková teleskopická palica 1ks, 135cm, čierne
-23 %
1ks Nordic Walking trekové teleskopické palice, 135cm, čierne Nordic walking je jednou z foriem fyzickej aktivity, ktorá pozostáva z chôdze s použitím špeciálnych palíc. Pri cvičení tejto disciplíny je zapojených až 90% svalov. Zároveň si precvičíte svaly rúk, chrbta, hrudníka a nôh. Správnym použ..
5,10€ 6,60€
Cena bez DPH:4,25€
Nordic Walking treková teleskopická palica s odrážkami čierna, 1 kus Nordic Walking treková teleskopická palica s odrážkami čierna, 1 kus
-23 %
Nordic Walking treková teleskopická palica s odrážkami čierna, 1 kus Chôdza s palicami, čiže nordic walking, zvyšuje pohyblivosť kĺbov a chrbtice a odstraňuje rôzne bolesti. Posilňuje tiež väčšinu svalov tela. Pravidelné používanie palíc zvyšuje aeróbnu kapacitu tela, zlepšuje krvný obeh a dodáva ..
8,80€ 11,40€
Cena bez DPH:7,33€
Nordic Walking trekové teleskopické  palice 2ks, 135cm, čierne Nordic Walking trekové teleskopické  palice 2ks, 135cm, čierne
-23 %
2ks Nordic Walking trekové teleskopické palice, 135cm, čierne Nordic walking je jednou z foriem fyzickej aktivity, ktorá pozostáva z chôdze s použitím špeciálnych palíc. Pri cvičení tejto disciplíny je zapojených až 90% svalov. Zároveň si precvičíte svaly rúk, chrbta, hrudníka a nôh. Správnym použ..
10,80€ 14,00€
Cena bez DPH:9,00€
Trekové palice skladacie s príslušenstvom 2ks, čierna Trekové palice skladacie s príslušenstvom 2ks, čierna
-23 %
Trekové palice skladacie s príslušenstvom 2ks, čierna Trekingová palica má teleskopické nastavenie výšky, vďaka čomu ju jednoducho prispôsobíte výške osoby, ktorá práve cvičí Nordic Walking. Produkt je vhodný pre používateľov rôzneho veku. Ideálne pre ženy, mužov a tínedžerov. Špeciálny systém An..
14,10€ 18,30€
Cena bez DPH:11,75€