Hlavné menu
Produkty v košíku

Reproduktory

Bluetooth reproduktor Renew Force Zvukový výkon, odolnosť voči vode a prachu a bezdrôtová konektivita – to sú hlavné výhody nášho Bluetooth reproduktora. Zariadenie má výkonný reproduktor, ktorý poskytuje čistý a priestranný zvuk. Vďaka praktickým tlačidlám na ovládanie prehrávania, funkcii hlas..
18,10€
Cena bez DPH:15,08€
Bluetooth RGB reproduktor Renew Force Bezdrôtový Bluetooth reproduktor s RGB podsvietením je vychytávka pre každého, kto má rád hudbu! Vyznačuje sa hlasným, čistým a priestranným zvukom. Prenosný bluetooth reproduktor je vhodný na prehrávanie hudby v interiéri aj exteriéri. Okrem technológie Blu..
17,80€
Cena bez DPH:14,83€
ZS50A Prenosný Bluetooth reproduktor 270 mAh, 3W čiernomodrý Kompaktný, prenosný bezdrôtový Bluetooth reproduktor. Ovládacie tlačidlá na hornej strane uľahčujú ovládanie zariadenia. Modul Bluetooth umožňuje pripojenie k akémukoľvek mobilnému zariadeniu s Bluetooth. Vstavaná nabíjateľná batéria u..
8,60€
Cena bez DPH:7,17€
ZS50 Prenosný Bluetooth reproduktor 270 mAh, 3W čierny Kompaktný, prenosný bezdrôtový Bluetooth reproduktor. Ovládacie tlačidlá na hornej strane uľahčujú ovládanie zariadenia. Modul Bluetooth umožňuje pripojenie k akémukoľvek mobilnému zariadeniu s Bluetooth. Vstavaná nabíjateľná batéria umožňuj..
8,60€
Cena bez DPH:7,17€
Prenosný Bluetooth reproduktor s mikrofónom Bezdrôtový reproduktor je pohodlný a vysoko mobilný, pretože nie je potrebné používať kábel. Dosah bluetooth tohto reproduktora je až 15 m, čo je veľmi výhodné, pretože sa od telefónu ľahko vzdialite od reproduktora a bude stále prehrávať hudbu. Okrem ..
37,70€
Cena bez DPH:31,42€
Prenosný Bluetooth reproduktor s popruhom Bluetooth reproduktor nahradí niekoľko zariadení. Okrem FM rádia je zariadenie vybavené pripojením bluetooth, prehrávačom mp3, zásuvkou microUSB a USB a slotom pre kartu microSD (TF). Hudbu môžete prehrávať priamo z pamäťovej karty, cez bluetooth, FM rád..
16,40€
Cena bez DPH:13,67€
RGB Bluetooth reproduktor FM rádio USB biely Kompaktný, prenosný reproduktor. Zabudované ovládacie tlačidlá uľahčujú ovládanie zariadenia. Rýchly modul Bluetooth 5.0 umožňuje pripojenie k akémukoľvek mobilnému zariadeniu s dosahom až 10 metrov. Estetické RGB LED podsvietenie a teplá biela zdôraz..
12,90€
Cena bez DPH:10,75€
RGB Bluetooth reproduktor FM rádio USB ružový Kompaktný, prenosný reproduktor. Zabudované ovládacie tlačidlá uľahčujú ovládanie zariadenia. Rýchly modul Bluetooth 5.0 umožňuje pripojenie k akémukoľvek mobilnému zariadeniu s dosahom až 10 metrov. Estetické RGB LED podsvietenie a teplá biela zdôra..
12,90€
Cena bez DPH:10,75€
Vodeodolný Bluetooth reproduktor Akustický výkon, odolnosť proti vode a prachu, a bezdrôtové pripojenie - to sú hlavné výhody nášho reproduktora s Bluetooth. Zariadenie má výkonný reproduktor, ktorý produkuje jasný a priestranný zvuk. Pohodlné tlačidlá na ovládanie prehrávania a rukoväť na prená..
15,70€
Cena bez DPH:13,08€
Vodeodolný Bluetooth reproduktor s karabínou, čierny Výkonný reproduktor, odolný kryt a bezdrôtová konektivita – to sú hlavné výhody nášho prenosného Bluetooth reproduktora. Napriek malým rozmerom má zariadenie výkonný reproduktor, ktorý poskytuje čistý zvuk. Vďaka praktickým tlačidlám na ovláda..
14,00€
Cena bez DPH:11,67€
Vodeodolný Bluetooth reproduktor s karabínou, sivý Výkonný reproduktor, odolný kryt a bezdrôtová konektivita – to sú hlavné výhody nášho prenosného Bluetooth reproduktora. Napriek malým rozmerom má zariadenie výkonný reproduktor, ktorý poskytuje čistý zvuk. Vďaka praktickým tlačidlám na ovládani..
14,00€
Cena bez DPH:11,67€
Vodeodolný Bluetooth reproduktor s karabínou, tmavomodrý Výkonný reproduktor, odolný kryt a bezdrôtová konektivita – to sú hlavné výhody nášho prenosného Bluetooth reproduktora. Napriek malým rozmerom má zariadenie výkonný reproduktor, ktorý poskytuje čistý zvuk. Vďaka praktickým tlačidlám na ov..
14,00€
Cena bez DPH:11,67€