Hlavné menu
Produkty v košíku

Reprosústavy a reproduktory

Prenosné reproduktory oceníte, ak ste často na cestách alebo ak chcete zabudnúť na nepraktické káble. Poskytnú vám komfort počúvania vašej obľúbenej hudby takmer kdekoľvek - stačí spárovať s vaším smart zariadením.
Digitálny hlasový záznamník 8GB N28 Digitálny hlasový záznamník 8GB N28
-23 %
Digitálny hlasový záznamník 8GB N28 VŠESTRANNÉ NAHRÁVANIE Inteligentný hlasový záznamník je profesionálne zariadenie na nahrávanie hlasu a zvuku. Zariadenie má množstvo vstavaných funkcií – štandardných aj tých, ktoré ho odlišujú od klasických hlasových záznamníkov. Patrí k nim: nahrať / zasta..
32,50€ 42,30€
Cena bez DPH:27,08€
Digitálny hlasový záznamník 8GB, Vox Digitálny hlasový záznamník 8GB, Vox
-23 %
Digitálny hlasový záznamník 8GB, Vox VŠESTRANNÉ NAHRÁVANIE Inteligentný hlasový záznamník je profesionálne zariadenie na nahrávanie hlasu a zvuku. Zariadenie má množstvo vstavaných funkcií – štandardných aj tých, ktoré ho odlišujú od klasických hlasových záznamníkov. Patrí k nim: nahrať / zast..
28,60€ 37,20€
Cena bez DPH:23,83€
Mini diktafón v USB kľúči 8GB Mini diktafón v USB kľúči 8GB
-23 %
Diskretny spy diktafón v USB kľúči 8GB HLASOVÝ DIKTAFÓN NA USB MINI  USB flash disk mini diktafón je zariadenie na nahrávanie zvuku. Malé rozmery a vzhľad skutočného prenosného disku dáva množstvo možností využitia produktu ako skrytého odposluchu. Zariadenie má solídny mikrofón, ktorý dobre fungu..
16,80€ 21,80€
Cena bez DPH:14,00€
Prenosný Bluetooth reproduktor s mikrofónom Prenosný Bluetooth reproduktor s mikrofónom
-23 %
Prenosný Bluetooth reproduktor s mikrofónom Bezdrôtový reproduktor je pohodlný a vysoko mobilný, pretože nie je potrebné používať kábel. Dosah bluetooth tohto reproduktora je až 15 m, čo je veľmi výhodné, pretože sa od telefónu ľahko vzdialite od reproduktora a bude stále prehrávať hudbu. Okrem ..
36,70€ 47,70€
Cena bez DPH:30,58€
Prenosný Bluetooth reproduktor s popruhom Prenosný Bluetooth reproduktor s popruhom
-23 %
Prenosný Bluetooth reproduktor s popruhom Bluetooth reproduktor nahradí niekoľko zariadení. Okrem FM rádia je zariadenie vybavené pripojením bluetooth, prehrávačom mp3, zásuvkou microUSB a USB a slotom pre kartu microSD (TF). Hudbu môžete prehrávať priamo z pamäťovej karty, cez bluetooth, FM rád..
14,50€ 18,90€
Cena bez DPH:12,08€
Prenosný LED bluetooth reproduktor Mini Prenosný LED bluetooth reproduktor Mini
-23 %
Prenosný LED bluetooth reproduktor Mini, zlatý Prenosný bluetooth reproduktor Mini je výnimočný tým, že svieti! Môžete tiež prehrávať hudbu z pamäťovej karty a pomocou tlačidiel ľahko ovládať funkcie zariadenia. Užite si hudbu kedykoľvek a kdekoľvek. Tento model reproduktora podporuje každý mobi..
5,70€ 7,40€
Cena bez DPH:4,75€
Prenosný LED bluetooth reproduktor Mini Prenosný LED bluetooth reproduktor Mini
-23 %
Prenosný LED bluetooth reproduktor Mini, strieborný Prenosný bluetooth reproduktor Mini je výnimočný tým, že svieti! Môžete tiež prehrávať hudbu z pamäťovej karty a pomocou tlačidiel ľahko ovládať funkcie zariadenia. Užite si hudbu kedykoľvek a kdekoľvek. Tento model reproduktora podporuje každý..
5,70€ 7,40€
Cena bez DPH:4,75€
Reproduktory 2.1. s LED podsvietením, USB, BAS Reproduktory 2.1. s LED podsvietením, USB, BAS
-23 %
Reproduktory 2.1. s LED podsvietením, USB, BAS Sada troch výkonných reproduktorov uzavretých v pohodlnej kompaktnej forme nezávislých zdrojov ponúka veľmi hlasný, čistý a priestorový zvuk. Prenosný reproduktor je možné pripojiť k počítaču, notebooku, televízoru a dokonca aj telefónu či tabletu. ..
15,80€ 20,50€
Cena bez DPH:13,17€
Vodeodolný Bluetooth reproduktor M3 Vodeodolný Bluetooth reproduktor M3
-23 %
Vodeodolný Bluetooth reproduktor Akustický výkon, odolnosť proti vode a prachu, a bezdrôtové pripojenie - to sú hlavné výhody nášho reproduktora s Bluetooth. Zariadenie má výkonný reproduktor, ktorý produkuje jasný a priestranný zvuk. Pohodlné tlačidlá na ovládanie prehrávania a rukoväť na prená..
15,30€ 19,90€
Cena bez DPH:12,75€