Hlavné menu
Produkty v košíku

Pištole

Inovujte domácu masáž s týmito špeciálnymi zariadeniami, ktoré dnes naberajú na popularite. Použitie masážnej pištole po náročnej fyzickej aktivite alebo tréningu môže pomôcť zlepšiť regeneráciu svalov a rýchlejšie zotavenie.... Pokračovať
Masážna pištoľ 1500MAH SK-588 (čierna) Prenosná mini masážna pištoľ. Ľahký a mini dizajn, môžete si ju vložiť do kabelky alebo vrecka, použiť ju doma, v kancelárii, vonku alebo dokonca na výlete. Môže vám pomôcť zbaviť sa stuhnutých svalov a bolesti kedykoľvek a kdekoľvek. Skvelé na osobné použit..
38,80€
Cena bez DPH:32,33€
Masážna pištoľ 1800MAH HB-007 (biela) Masáž alebo masírovanie je súčasť mechanoterapie; sústava hmatov, ktorými sa mechanicky dráždia periférne nervy, cievy a svaly. Cieľom je zvýšenie funkčnej zdatnosti, odstránenie únavy alebo liečenie. Masážne pištole sú ako stvorené pre malých aj veľkých. Či ..
29,90€
Cena bez DPH:24,92€
Masážna pištoľ RENEW FORCE TM-03 REGENERÁCIA SVALOV Masážna pištoľ je jedným z najvýkonnejších masážnych prístrojov na dnešnom trhu. Produkt sa primárne používa na regeneráciu svalov. Dá sa použiť na zmiernenie bolestivých účinkov po silovom tréningu, pomôže pri masáži stuhnutých a napätých sval..
75,10€
Cena bez DPH:62,58€
Masážna pištoľ RENEW FORCE REGENERÁCIA SVALOV Masážna pištoľ je jedným z najvýkonnejších masážnych prístrojov na dnešnom trhu. Produkt sa primárne používa na regeneráciu svalov. Dá sa použiť na zmiernenie bolestivých účinkov po silovom tréningu, pomôže pri masáži stuhnutých a napätých svalov, al..
75,90€
Cena bez DPH:63,25€
Masážna pištoľ KH-320 4 nástavce Masážna pištoľ KH-320 4 nástavce
Top
Profesionálny ručný masážny vibračný prístroj na svaly pre športovcov + 4 nástavce - Fascial gun Masážna vibračná pištoľ - 6 úrovní rýchlosti a 4 masážne hlavice. Či už ste športovec, kulturista, robotník, alebo obyčajný človek, ktorý sa potrebuje nechať rozmaznávať relaxačnou masážou, táto masážn..
21,70€
Cena bez DPH:18,08€
Masážna pištoľ Malatec 9678 s 10 nástavcami Jedna z najsilnejších a najefektívnejších masážnych pištoli na trhu! V porovnaní s inými modelmi, ktoré ponúkajú pištoľ iba s 2 batériami, má náš model až 6! To umožňuje nepretržitú prevádzku po veľmi dlhú dobu na jedno nabitie. Jej výkon je špičkový! M..
54,40€
Cena bez DPH:45,33€
Masážna pištoľ s 10 nástavcami Y3-1 Špičková masážna pištoľ na telo je multifunkčné zariadenie, ktoré vám umožní relaxovať a stimulovať všetky svalové skupiny. Súprava má až 10 vymeniteľných hrotov, ktoré vám umožnia masírovať každú bolestivú alebo potrebnú časť tela. Hlavy zahrnuté v súprave, ako ..
60,70€
Cena bez DPH:50,58€
Masážna pištoľ RENEW FORCE s 12 nástavcami Masážna pištoľ je dnes jedným z najsilnejších masérov na trhu. Prípravok sa primárne používa na regeneráciu svalov. Dá sa použiť na zmiernenie bolestivých následkov po silovom tréningu, pomôže pri masáži stuhnutých a napätých svalov, ale dá sa použiť aj ..
103,80€
Cena bez DPH:86,50€
Masážna pištoľ s nadstavcami čierna Masážna pištoľ s nadstavcami čierna
Top
Profesionálny ručný masážny vibračný prístroj na svaly pre športovcov s LCD displej + 4 nástavce Masážna vibračná pištoľ - 6 úrovní rýchlosti a 4 masážne hlavice. Či už ste športovec, kulturista, robotník, alebo obyčajný človek, ktorý sa potrebuje nechať rozmaznávať relaxačnou masážou, táto masážn..
32,10€
Cena bez DPH:26,75€
Profesionálna masážna pištoľ s nadstavcami čierna pre športovcov + 4 hlavice Masážna vibračná pištoľ - 6 úrovní rýchlosti a 4 masážne hlavice. Či už ste športovec, kulturista, robotník, alebo obyčajný človek, ktorý sa potrebuje nechať rozmaznávať relaxačnou masážou, táto masážna vibračná pištoľ je..
23,90€
Cena bez DPH:19,92€
Masážna pištoľ RENEW FORCE so 4 nástavcami Masážna pištoľ je dnes jedným z najsilnejších masérov na trhu. Prípravok sa primárne používa na regeneráciu svalov. Dá sa použiť na zmiernenie bolestivých následkov po silovom tréningu, pomôže pri masáži stuhnutých a napätých svalov, ale dá sa použiť aj ..
26,60€
Cena bez DPH:22,17€
Mini masážna pištoľ 1200MAH WK-268 (čierna) Až donedávna sa masážne prístroje spájali skôr s relaxáciou ako so skutočnou, hĺbkovou terapeutickou masážou. To posledné sme mohli zažiť len s fyzioterapeutom. Na druhej strane, účinné masážne zariadenia boli mimoriadne nákladné a vyžadovali si asisten..
19,00€
Cena bez DPH:15,83€