Hlavné menu
Produkty v košíku

Pištole

Inovujte domácu masáž s týmito špeciálnymi zariadeniami, ktoré dnes naberajú na popularite. Použitie masážnej pištole po náročnej fyzickej aktivite alebo tréningu môže pomôcť zlepšiť regeneráciu svalov a rýchlejšie zotavenie.... Pokračovať
Mini masážna pištoľ so 4 nástavcami, Fascia Bezdrôtová masážna pištoľ so 4 vymeniteľnými masážnymi hlavicami je určená pre rôzne časti tela. Vďaka tomuto zariadeniu si konečne budete môcť oddýchnuť a posilniť unavené chrbtové a krčné svaly. Masážny prístroj je vhodný aj na použitie v iných častia..
12,30€
Cena bez DPH:10,25€
Prenosná masážna pištoľ s LED displejom LC-002, oranžová Úľava od bolesti. Zažite rýchlu a účinnú úľavu od bolesti s našou výkonnou a všestrannou masážnou pištoľou. Majte prehľad o intenzite masáže a úrovni batérie vďaka prehľadnému LED displeju. Elektrická masážna pištoľ ponúka dlhú výdrž batérie p..
18,80€
Cena bez DPH:15,67€
Masážna pištoľ s 10 nástavcami Y3-1 Špičková masážna pištoľ na telo je multifunkčné zariadenie, ktoré vám umožní relaxovať a stimulovať všetky svalové skupiny. Súprava má až 10 vymeniteľných hrotov, ktoré vám umožnia masírovať každú bolestivú alebo potrebnú časť tela. Hlavy zahrnuté v súprave, ako ..
68,00€
Cena bez DPH:56,67€
Ohrievací hrot pre masážnu pištoľ s tepelnou hlavou Heating Tip, 5,5 x 7 cm Hrejivá špička vibračného masážneho prístroja umožňuje ešte uvoľnenejšiu a účinnejšiu masáž. Jeho hladký teplý povrch príjemne kĺže po tele a zosilňuje relaxačný účinok. Nahrievací hrot má až 3 režimy ohrevu, 1. režim: 44 st..
7,30€
Cena bez DPH:6,08€
Masážna pištoľ RENEW FORCE s 12 nástavcami Masážna pištoľ je dnes jedným z najsilnejších masérov na trhu. Prípravok sa primárne používa na regeneráciu svalov. Dá sa použiť na zmiernenie bolestivých následkov po silovom tréningu, pomôže pri masáži stuhnutých a napätých svalov, ale dá sa použiť aj ..
97,40€
Cena bez DPH:81,17€
Mini masážna pištoľ pro so 4 nástavcami, čierna Bezdrôtová masážna pištoľ so 4 vymeniteľnými masážnymi hlavicami je určená pre rôzne časti tela. Vďaka tomuto zariadeniu si konečne budete môcť oddýchnuť a posilniť unavené chrbtové a krčné svaly. Masážny prístroj je vhodný aj na použitie v iných ča..
14,60€
Cena bez DPH:12,17€
Masážna pištoľ s nadstavcami, GunBlack Masážna pištoľ s nadstavcami, GunBlack
Top
Profesionálna masážna pištoľ s nadstavcami čierna pre športovcov + 4 hlavice Masážna vibračná pištoľ - 6 úrovní rýchlosti a 4 masážne hlavice. Či už ste športovec, kulturista, robotník, alebo obyčajný človek, ktorý sa potrebuje nechať rozmaznávať relaxačnou masážou, táto masážna vibračná pištoľ je..
13,90€
Cena bez DPH:11,58€
Masážna pištoľ s LCD a nadstavcami, Malatec Masážna pištoľ s LCD a nadstavcami, Malatec
Top
Profesionálny ručný masážny vibračný prístroj na svaly pre športovcov s LCD displej + 4 nástavce Masážna vibračná pištoľ - 6 úrovní rýchlosti a 4 masážne hlavice. Či už ste športovec, kulturista, robotník, alebo obyčajný človek, ktorý sa potrebuje nechať rozmaznávať relaxačnou masážou, táto masážn..
24,90€
Cena bez DPH:20,75€
Masážna pištoľ RENEW FORCE so 4 nástavcami Masážna pištoľ je dnes jedným z najsilnejších masérov na trhu. Prípravok sa primárne používa na regeneráciu svalov. Dá sa použiť na zmiernenie bolestivých následkov po silovom tréningu, pomôže pri masáži stuhnutých a napätých svalov, ale dá sa použiť aj ..
28,80€
Cena bez DPH:24,00€
Masážna pištoľ Malatec 9678 s 10 nástavcami Jedna z najsilnejších a najefektívnejších masážnych pištoli na trhu! V porovnaní s inými modelmi, ktoré ponúkajú pištoľ iba s 2 batériami, má náš model až 6! To umožňuje nepretržitú prevádzku po veľmi dlhú dobu na jedno nabitie. Jej výkon je špičkový! M..
34,90€
Cena bez DPH:29,08€