Hlavné menu
Produkty v košíku

Cyklistika, kolobežky

Bezdrôtový vodeodolný tachometer s LCD displejom Bezdrôtový a vodotesný tachometer je produkt, ktorý bude fungovať pre profesionálov aj amatérov. Vďaka 29 funkciám budete mať pod kontrolou všetky najdôležitejšie merania, ako sú aktuálna a priemerná rýchlosť, prejdená vzdialenosť atď. Tachomet..
19,20€
Cena bez DPH:16,00€
Bezdrôtový, vodeodolný cyklo computer s LCD displejom Pohodlný a extrémne odolný počítač na bicykel je nevyhnutnou výbavou každého, kto sa venuje cyklistike – profesionálne, ale aj amatérsky. Náš cyklopočítač je univerzálny trenažér s 13 režimami merania aktivity. Jednoduchá inštalácia, vodotesno..
22,60€
Cena bez DPH:18,83€
Bezpečnostné LED svetlo na bicykel / batoh Tri režimy osvetlenia pripomínajú cestujúcim a vodičom, aby dodržiavali bezpečnú vzdialenosť. Konštrukcia z hliníkovej zliatiny, pevná a odolná voči korózii a poveternostným vplyvom. Vodotesné prevedenie, bezpečné použitie v daždivom a zimnom počasí. Gum..
2,60€
Cena bez DPH:2,17€
Bezpečnostný zámok na bicykel 100 cm Tento zámok na bicykel je ideálnym prostriedkom na zabezpečenie vášho majetku, aby boli vaše bicykle, motocykle, rebríky, prilba, športové vybavenie alebo boxy na náradie v bezpečí. Perfektné na uzamknutie vášho bicykla k stojanu, stromu alebo zábradliu. Ma..
3,90€
Cena bez DPH:3,25€
Bezpečnostný zámok na bicykel 80 cm Tento zámok na bicykel je ideálnym prostriedkom na zabezpečenie vášho majetku, aby boli vaše bicykle, motocykle, rebríky, prilba, športové vybavenie alebo boxy na náradie v bezpečí. Perfektné na uzamknutie vášho bicykla k stojanu, stromu alebo zábradliu. Mat..
3,40€
Cena bez DPH:2,83€
Bicyklové svetlo so smerovkami Zadné svetlo na bicykel so smerovými svetlami a bezdrôtovým diaľkovým ovládaním. Diaľkové ovládanie, ktoré môžete pripevniť na riadidlá, umožňuje prepínanie medzi ľavým a pravým smerovým svetlom. Svetlo je napájané nabíjateľnou 3,7V 650 mAh batériou, ktorú je možné ..
24,30€
Cena bez DPH:20,25€
Bočná taška na nosič bicykla 23 l, sivá #obr1 Počas jazdy často nie je dostatok miesta na najdôležitejšie príslušenstvo. Nie je kam odložiť telefón, peňaženku ani zásoby. Skvelým riešením je preto kúpa taštičky na bicykel. A dvojkomorová taška na bicykel poskytne veľa miesta na uloženie toho najdôle..
30,40€
Cena bez DPH:25,33€
Cyklistický batoh vodeodolný 18l Kvalitný športový batoh určený pre použitie pri cyklistike, behu, chôdzi, lezení a pod. Vyrobený z kvalitného vodeodolného materiálu, ktorý ochrani všetko potrebné v prípade zlého počasia.  Špeciálne profilovaný strih neobmedzuje v pohybe a pohodlný spevnený chrb..
28,10€
Cena bez DPH:23,42€
Cyklo LED baterka s výstražnými zvukovými znameniami Sada bicyklových svetiel so zvončekom napájaná z batérie. Svetlá zvyšujú bezpečnosť cyklistov pri jazde. Vďaka použitiu silných LED ste na ceste viditeľnejší. Špecifikácia: a)predné svetlo s klaksónom: napájanie : zabudovaný akumulátor 12..
18,10€
Cena bez DPH:15,08€
Cyklopočítač Sunding SD-558 Tento počítač na bicykel je vyrobený z prvotriedneho ABS materiálu, vďaka čomu je veľmi bezpečný a odolný. Okrem toho je vodotesný, takže je vhodný na používanie aj v daždivých dňoch. Navyše vďaka špeciálnej funkcii inteligentného podsvietenia riadeného svetlom ho môže..
12,70€
Cena bez DPH:10,58€
Držiak bicykla s pripevnením na stenu Držiak bicykla s pripevnením na stenu
Top
Držiak bicykla s pripevnením na stenu Efektívny spôsob ako ušetriť miesto v byte pre váš bicykel. S držiakom na stenu ľahko zavesíte bicykel za predné koleso a ušetríte tak drahocenný priestor. Vodiaca doska so zábranou zaisťuje koleso proti pohybu do strán. Montáž je jednoduchá a rýchla - vykon..
4,60€
Cena bez DPH:3,83€
Držiak na bicykel na telefón Pevný univerzálny držiak telefónu na bicykel. Rukoväť je vyrobená z kvalitného, ľahkého a odolného hliníka, vďaka čomu je nerezová a prakticky nezničiteľná. Vhodné pre väčšinu bicyklov, motocyklov, skútrov dostupných na trhu. Špecifikácie: značka: Carruzzo nastav..
8,00€
Cena bez DPH:6,67€