Hlavné menu
Produkty v košíku

Cyklistika, kolobežky

Pridajte do života dobrodružstvo a objavujte svet na dvoch kolesách s naším vybavením a príslušenstvom najvyššej kvality. U nás nájdete váš zdroj pre všetko potrebné na zábavu a aktivity na dvoch kolesách. Ponúkame široký výber... Pokračovať
Dvojitá cyklistická taška XXL na nosič bicykla, 25l Chystáte sa na dlhšiu cyklistickú výpravu? Vyskúšajte túto cyklistickú tašku, ktorá určite uľaví vášmu chrbtu a pojme všetko čo potrebujete. Vystuženú dvojitú tašku jednoducho nasadíte na zadný nosič bicykla a môžete vyraziť. Po stranách nájdete..
6,90€
Cena bez DPH:5,75€
Dvojitá taška na nosič bicykla 28 l Univerzálna a priestranná 4-komorová taška na bicykel, zapínaná na suchý zips. Je veľmi užitočná pri dlhších výletoch na bicykli. Taška je vyrobená z vodeodolného materiálu. Je veľká a priestranná, ľahko sa do nej zmestí najnutnejšie náradie, oblečenie, mapy..
5,20€
Cena bez DPH:4,33€
Kapsička na bicykel B-SOUL Cyklistická kapsička trojuholníkovitého tvaru. Je vodotesná, ale neodporúča sa namočiť ju do vody. Je ideálna na odkladanie malých predmetov, ako sú kľúče, peňaženka, mobilný telefón, atď. Pripevňuje sa ku konštrukcii bicykla páskami so suchým zipsom, jednoduchá inštalá..
2,00€
Cena bez DPH:1,67€
Predné a zadané svetlo na bicykel CB-4 VODEODOLNÉ SVETLO NA BICYKEL S KAPACITNOU BATÉRIOU + ZADNÉ LED SVETLO Vodotesné cyklistické svetlo so svetelným výkonom 300 lúmenov s objemnou batériou zaisťuje bezpečnosť a komfort jazdy na bicykli po zotmení. Integrované LED diódy sa postarajú o výborné o..
5,60€
Cena bez DPH:4,67€
Tachometer na bicykel, čierny Tachometer je ideálny pre každého, kto miluje cyklistiku. Má až 22 rôznych funkcií, ktoré pravidelne analyzuje a zobrazuje. Je tiež ideálny pre profesionálne aplikácie. Tachometer s LCD displejom - umožní odčítať meranie aj na diaľku. Prístroj sa vyznačuje dobrým roz..
9,70€
Cena bez DPH:8,08€
Tachometer so svetlom + zadné svetlo BEZDRÔTOVÝ TACHOMETER S PREDNÝM SVETLOM A KLAKSÓNOM + ZADNÉ SVETLO - VODEODOLNÉ, S PODSVIETENOU LCD OBRAZOVKOU A VIACERÝMI REŽIMAMI PREVÁDZKY. Pohodlný a extrémne odolný tachometer s funkciou svetla je nepostrádateľnou výbavou pre každého, kto je nadšený cykl..
34,00€
Cena bez DPH:28,33€
Vodeodolné dobíjateľné predné a zadné LED svetlo na bicykel Rower Osvetlite svoju trasu a buďte viditeľní na ceste s našou sadou bicyklových svetiel! Tieto svetlá vybavené výkonným LED svetlom zaisťujú nielen viditeľnosť, ale aj bezpečnosť pri jazde na bicykli vo dne aj v noci. Súpravu bicyklových s..
14,30€
Cena bez DPH:11,92€
Nástenný držiak na bicykel Probike Silný nástenný držiak na bicykel ProBike s hrubou ochrannou silikónovou vrstvou je fektívny spôsob ako ušetriť miesto v byte pre váš bicykel. S držiakom na stenu Probike ľahko zavesíte bicykel za rám a ušetríte tak drahocenný priestor. Vodiaci pogumovaný úc..
6,30€
Cena bez DPH:5,25€
Nabíjateľné led svetlo na bicykel USB predné + zadné Multifunkčné svietidlo na bicykel s 1 500 mAh batériou. Integrované LED diódy poskytujú vynikajúce osvetlenie za každých podmienok - vďaka nemu bude jazda na bicykli po zotmení alebo v prípade obmedzenej viditeľnosti pohodlná a bezpečná. Svieti..
24,10€
Cena bez DPH:20,08€
LED svetlo do výpletu bicykla modré Svietiaci kryt lúčov pre váš bicykel je to nielen cool vychytávka, ale aj prvok, ktorý zvyšuje bezpečnosť cyklistu na ceste. Osvetlenie lúčov, najmä v režime stroboskopu, je viditeľné z oveľa väčšej vzdialenosti. Vlastnosti odolný materiál použitý na výrobu..
0,80€
Cena bez DPH:0,67€
Vodeodolný tachometer na bicykel IPX4 - čierny Multifunkčný tachometer je ideálny pre každého, kto miluje bicyklovanie. Má až 22 rôznych funkcií, ktoré pravidelne analyzuje a zobrazuje. Je tiež ideálny pre profesionálne aplikácie. LCD displej s dotykovými tlačidlami a  meter s LCD displejom ..
18,30€
Cena bez DPH:15,25€
Klasický retro tachometer pre bicykel Klasický retro tachometer je nevyhnutný na sledovanie vašich tréningov. Je určený pre amatérov aj profesionálnych športovcov. Umožňuje merať rýchlosť a prejdenú vzdialenosť. Bude ideálny pre rodinné výlety a tréningové trasy. Výhodou tachometra je, že je ..
7,80€
Cena bez DPH:6,50€