Hlavné menu
Produkty v košíku

Fotopasce

Chyťte do objektívu divokú prírodu! Naše fotopasce vám umožnia zachytiť vzácne momenty zo zvieracieho sveta. Stačí ich len pripevniť na želané miesto, a s ich pomocou môžete monitorovať divokú zver, pozorovať vtáky alebo... Pokračovať
Fotopasca pre sledovanie zveri, 36 Mpx Fotopasce sa primárne používajú na zaznamenávanie divej zveri. Slúži lesníkom na pozorovanie biotopov zvierat či sledovanie migrácie zvierat. Ľudia, ktorí píšu články o živote zvierat alebo fotografujú pre vášeň, môžu vďaka fotopasci získať úžasné fotograf..
67,60€
Cena bez DPH:56,33€
Fotopasca pre sledovanie zveri, 16 Mpx, 1440x1080p Full HD Zachyťte na kameru jedinečné okamihy s dychberúcimi detailmi. Video nahrávka stáda jeleňov, ktoré bežia lesom, alebo snímku medveďa či vlka na svojich potulkách. Samozrejme, že budete potrebovať trochu náklonnosti Matky prírody a štipku ..
79,50€
Cena bez DPH:66,25€
Fotopasca pre sledovanie zveri, 36 Mpx Táto lesná fotopasca je vybavená pôsobivým rozlíšením 36 megapixelov, ktoré zaisťuje výnimočnú ostrosť, bohaté detaily a sýte farby na vašich fotografiách. Navyše môžete nahrávať Full HD videá, aby ste zachytili pohyb a zvuk prírody v celej jej kráse. ..
62,80€
Cena bez DPH:52,33€