Hlavné menu
Produkty v košíku

Bazény a príslušenstvo

Automatický tester, merač na meranie PH vody a chlóru v bazéne Automatický tester, merač na meranie PH vody a chlóru v bazéne
Top
Automatický tester, merač na meranie PH vody a chlóru v bazéne Automatický tester na meranie PH vody a chlóru je ideálny pre kontrolu vody Vášho bazéna, kedy sa môžete rozhodnúť, či je potrebné pridať chlór, sódu alebo vodu viac okysliť. Merač disponuje ľahko čitateľným ciferníkom a je jednoduch..
28,70€
Cena bez DPH:23,92€
2 x opierka hlavy do vírivky Lay-Z-Spa Bestway Vankúš má na konci protišmykový pásik so závažím. Nastavíte si ho tak, ako uznáte za vhodné, pretože používa vyvažovacie závažie na držanie opierky hlavy na mieste. Sada obsahuje 2 pohodlné opierky hlavy. S týmito vankúšmi zvyšujete relax a komfor..
19,40€
Cena bez DPH:16,17€
Lakmusové indikátorové papieriky pre meranie PH 1 - 14 Charakteristika produktu: Lakmusový papierik sa používa na riadne meranie pH vody, pôdy, sliny, moču, telesných tekutín, kontrola hladiny okyslenie tela, plánovanie pohlavia dieťaťa pomocou rôznych druhov stravy, pH moču a iné testy. Použit..
0,80€
Cena bez DPH:0,67€
Multifunkčná pumpa 3v1 (voda, vzduch, PHM) Dielenská pumpa - bežné nafukovanie, prečerpávanie vody a iných kvapalín, balenie obsahuje adaptéry na rôzne použitie. Multifunkčná pumpa je ideálna nielen na nafukovanie, ale aj na prečerpávanie kvapalín. Balenie totiž obsahuje hneď niekoľko adaptérov..
7,60€
Cena bez DPH:6,33€
ORP meter, Typ ORP 169E Špecifikácia: Rozsah -1999 až +1999mV Presnosť: +/-5mV Batérie: 4x1,5V alkalické Pracovné podmienky: 0-50 stupňov Celzia Relatívna vlhkosť skladovania: 95% max. Rozmery: 175x41x23mm Hmotnosť: 72g Použitie: Dajte dole ochrannú čiapočku v dolnej časti prístroja. Nevyľakajte sa ..
69,00€
Cena bez DPH:57,50€
Sada na čistenie bazénov Sada obsahuje nastaviteľnú tyč, ktorá funguje ako rukoväť. Môžeme na ňu pripevniť jeden z dvoch koncov: sieťku na zachytávanie nečistôt, vďaka ktorej pred vstupom do vody očistíte bazén od akýchkoľvek nečistôt plávajúcich na hladine a koncovku vysávača, ktorá po pripojení..
40,80€
Cena bez DPH:34,00€
Teleskopická tyč 8m so závitom Teleskopická tyč 8m vyrobená z kvalitnej hlinníkovej zliatiny, vďaka čomu je ľahká a pružná, pritom veľmi pevná. Je ideálna na čistenie vysoko umiestnených plôch, či už sú to okná, strechy, fasády, podhľady atď. Táto tyč dosiahne na všetky vysoko položené miesta. Na j..
72,00€
Cena bez DPH:60,00€
Teleskopická tyč 8m so závitom Teleskopická tyč 8m vyrobená z kvalitnej hlinníkovej zliatiny, vďaka čomu je ľahká a pružná, pritom veľmi pevná. Je ideálna na čistenie vysoko umiestnených plôch, či už sú to okná, strechy, fasády, podhľady atď. Táto tyč dosiahne na všetky vysoko položené miesta. N..
72,90€
Cena bez DPH:60,75€
Teleskopická tyč 4m Teleskopická tyč 6m vyrobená z kvalitnej hlinníkovej zliatiny, vďaka čomu je ľahká a pružná, pritom veľmi pevná. Je ideálna na čistenie vysoko umiestnených plôch, či už sú to okná, strechy, fasády, podhľady atď. Táto 4 metrová tyč dosiahne na všetky vysoko položené miesta. Na j..
25,50€
Cena bez DPH:21,25€
Teleskopická tyč 6m Teleskopická tyč 6m vyrobená z kvalitnej hlinníkovej zliatiny, vďaka čomu je ľahká a pružná, pritom veľmi pevná. Je ideálna na čistenie vysoko umiestnených plôch, či už sú to okná, strechy, fasády, podhľady atď. Táto 6 metrová tyč dosiahne na všetky vysoko položené miesta. Na j..
67,10€
Cena bez DPH:55,92€
Teleskopická tyč 8m Teleskopická tyč 8m vyrobená z kvalitnej hlinníkovej zliatiny, vďaka čomu je ľahká a pružná, pritom veľmi pevná. Je ideálna na čistenie vysoko umiestnených plôch, či už sú to okná, strechy, fasády, podhľady atď. Táto tyč dosiahne na všetky vysoko položené miesta. Na jednom k..
71,90€
Cena bez DPH:59,92€