Hlavné menu
Produkty v košíku

Bazén, príslušenstvo

Zaistite bezpečnosť a čistotu vášho domáceho bazéna. U nás nájdete všetko čo potrebujete na vytvorenie ideálneho prostredia pre relaxáciu a zábavu vo vašom bazéne. S naším sortimentom bazénových produktov a príslušenstva... Pokračovať
Nafukovací záhradný bazén pre deti a dospelých Pool, 305 x 183 x 50 cm Nafukovací záhradný bazén poskytne skvelú zábavu a schladenie na vlastnej záhrade v horúcich letných dňoch. Vďaka atraktívnej cene a jednoduchej inštalácii môžete rýchlo zorganizovať svoje zábavné centrum. Bazén sa vyznačuje kval..
39,90€
Cena bez DPH:33,25€
Elektronický merač PH kvality vody s ATC M6929 Automatická kompenzácia teploty kvapaliny v rozsahu 0-50°C, ktorá zaručuje správne výsledky bez ohľadu na teplotu. Prístroj vykoná meranie a odčíta hodnotu len za 1 sekundu. Prístroj je možné použiť na meranie pH v laboratórnych podmienkach, priem..
6,70€
Cena bez DPH:5,58€
Elektronický merač kvality vody ATC PH-009I Automatický pH meter hladiny vody s veľkým čitateľným displejom. Umožňuje vám rýchlo posúdiť hladinu činidla pH. Zariadenie je kompaktnej veľkosti, a preto sa ľahko používa v rôznych podmienkach. Presnosť merania do 0,01 a čas merania približne 1 s uľa..
6,60€
Cena bez DPH:5,50€
Automatický tester, merač na meranie PH vody a chlóru v bazéne Automatický tester, merač na meranie PH vody a chlóru v bazéne
Top
Automatický tester, merač na meranie PH vody a chlóru v bazéne Automatický tester na meranie PH vody a chlóru je ideálny pre kontrolu vody Vášho bazéna, kedy sa môžete rozhodnúť, či je potrebné pridať chlór, sódu alebo vodu viac okysliť. Merač disponuje ľahko čitateľným ciferníkom a je jednoduch..
26,90€
Cena bez DPH:22,42€
Elektronický merač pH kvality vody s LCD displejom Automatický merač pH vody s veľkým, ľahko čitateľným LCD displejom, ktorý farebne zobrazuje pH vody, je pomôcka potrebná v každej kuchyni (nielen). Umožňuje vám okamžite posúdiť hladinu pH. Zariadenie má kompaktné rozmery, takže je ľahké ho použí..
13,80€
Cena bez DPH:11,50€
Elektronický merač pH kvality vody 0.00-14.00, modrý Automatický pH meter hladiny vody s veľkým čitateľným displejom. Umožňuje vám rýchlo posúdiť hladinu činidla pH. Zariadenie je kompaktnej veľkosti, a preto sa ľahko používa v rôznych podmienkach. Presnosť merania do 0,01 a čas merania približn..
7,80€
Cena bez DPH:6,50€
Tester kvality vody 4v1 LED Watest, 18,5 x 3,6cm Prvotriedny tester vody je určený na testovanie pH vody a dodatočné meranie jej teploty v rozsahu od 0,19 °C do 60,0 °C alebo od 32,0 do 140,0 F. Merač kvality vody sa okrem iného veľmi ľahko a pohodlne používa: vďaka jednoduchému a užívateľsky prívet..
24,20€
Cena bez DPH:20,17€
2 x opierka hlavy do vírivky Lay-Z-Spa Bestway Vankúš má na konci protišmykový pásik so závažím. Nastavíte si ho tak, ako uznáte za vhodné, pretože používa vyvažovacie závažie na držanie opierky hlavy na mieste. Sada obsahuje 2 pohodlné opierky hlavy. S týmito vankúšmi zvyšujete relax a komfor..
11,70€
Cena bez DPH:9,75€
Merač kvality vody, teploty a elektrickej vodivosti DTS - digitálny Rýchly a jednoduchý spôsob, ako zistiť kvalitu vody, prípadne zistiť rozdiel medzi viacerými vzorkami vody. Stačí ponoriť meracie elektródu do vody a prečítať výsledok na veľkom a jasnom LCD displeji. Prístroj reaguje na ťažké k..
4,90€
Cena bez DPH:4,08€