Hlavné menu
Produkty v košíku

Oprava auta

Naše náradie a príslušenstvo pre opravu auta vám umožní udržiavať váš automobil v top stave. Či už potrebujete vymeniť olej, opraviť menšie preliačeniny alebo vyriešiť menší mechanický problém, naše produkty vám pomôžu... Pokračovať
Rozhranie ELM 327 MINI bluetooth Podporuje protokoly: ISO KWP (5 baud init, 10,4 kbaud) ISO KWP (rýchle spustenie, 10,4 kbaud) ISO CAN (11-bitové ID, 500 kbaud) ISO CAN (29-bitové ID, 500 kbaud) ISO CAN (11-bitové ID, 250 kbaud) ISO CAN (29-bitové ID, 250 kbaud. Rozhranie vám umožňuje: Číta..
9,80€
Cena bez DPH:8,17€
Elektrické čerpadlo na naftu alebo olej 12V Palivové čerpadlo je zariadenie určené na rýchlu výmenu oleja alebo paliva. Zariadenie funguje po pripojení na 12V batériu. Olej sa odčerpáva pomocou hadíc, ktoré sú súčasťou súpravy. Zariadenie je určené na čerpanie motorovej nafty, benzínu a vykurovac..
23,40€
Cena bez DPH:19,50€
Elektrické palivové čerpadlo 05-550W Elektrické palivové čerpadlo dodáva vysokotlakové palivo z nádrže do motora podľa požiadaviek vozidla. Palivo sa čerpá do vstrekovačov, ktoré ho vstrekujú do valcov motora.   Ak chcete vymeniť palivové čerpadlo: 1. Odpojte batériu, aby ste zabránili vznieteni..
10,60€
Cena bez DPH:8,83€
Elektrické palivové čerpadlo Xtrobb 12V 12V nízkotlakové elektrické palivové čerpadlo je zariadenie na rýchle prečerpávanie benzínu alebo oleja napríklad zo suda do traktora. Palivové čerpadlo nasáva palivo z palivovej nádrže, natlakuje ju a privádza do palivového potrubia. Montáž čerpadla je ..
10,30€
Cena bez DPH:8,58€
Elektrické ponorné čerpadlo na naftu, vodu, olej a iné kvapaliny + sieťový adaptér AC 230V Ponorné čerpadlo používané na prenos ľahkých kvapalín, ako je voda, nafta, tekutý tuk. Vynikajúca pomôcka počas dielenských a záhradných prác. Napriek malým rozmerom a hmotnosti má čerpadlo výkon až 60 W. Odn..
16,80€
Cena bez DPH:14,00€
Elektrické vypúšťacie palivové čerpadlo 02-51mm Ponorné čerpadlo používané na vypúšťanie ľahkých kvapalín, ako je voda, nafta, tekutý tuk. Bude sa vám hodiť pri práci v dielni a na záhrade. Napriek malým rozmerom a hmotnosti má čerpadlo výkon až 60W. Odskrutkovateľná hlava s filtrom zaisťuje, že ..
8,90€
Cena bez DPH:7,42€
Mini čerpadlo na naftu 12V, 12l/min Čerpadlo je určené na čerpanie nafty. Upozornenie: nie je vhodné k čerpaniu benzínu. Čerpadlo je určené ako ponorné, takže nie je možné ho používať za suchej prevádzky. Samotné chladenie motoru čerpadlá funguje cez samotnú čerpanú kvapalinu. Dôležité poky..
9,50€
Cena bez DPH:7,92€
Palivové elektrické čerpadlo na vypúšťanie oleja, 12V, 60W Ponorné čerpadlo používané na vypúšťanie ľahkých kvapalín, ako je voda, nafta, tekutý tuk. Bude sa vám hodiť pri práci v dielni a na záhrade. Napriek malým rozmerom a hmotnosti má čerpadlo výkon až 60W. Odskrutkovateľná hlava s filtrom za..
20,40€
Cena bez DPH:17,00€
Refraktometrický tester chladiacej kvapaliny Kompaktný, optický tester prevádzkových kvapalín do auta. Umožňuje rýchle meranie obsahu elektrolytu v batérii a bodu tuhnutia chladiacich tekutín a tekutín na báze glykolu. Jednoducho odoberte vzorku tekutiny pomocou pipety, umiestnite vzorku na ovlád..
19,30€
Cena bez DPH:16,08€
Sada na odstraňovanie preliačín na karosérii RemDen03 Mali ste nehodu? Niekto poškodil vaše auto preliatím jeho karosérie? Chyba parkovania? Už nemusíte míňať peniaze navyše za návštevu dielne. Vďaka kompletnému systému odstraňovania preliačin môžete karosériu svojho auta opraviť svojpomocne a od..
17,60€
Cena bez DPH:14,67€
Sada na opravu preliačené karosérie Sada na odstraňovanie preliačin na karosérii auta slúži na odstraňovanie preliačin spôsobených okrem iného napr v dôsledku drobných kolízií, škôd pri parkovaní, vandalizmu a dokonca aj krupobitia. Sada na odstraňovania preliačin je výborným nástrojom nielen pre..
19,10€
Cena bez DPH:15,92€
Sada príchytiek do auta 100 ks Sada 100 ks príchytiek / kolíkov do auta. Sada obsahuje 6 najobľúbenejších typov nitov, rozdelených po 10 a 20 kusov. Pohodlné kompaktné púzdro s priehradkami zabraňuje zmiešaniu prvkov súpravy. Všetky komory púzdra sú podpísané, čo uľahčuje nájdenie správnej spony...
4,30€
Cena bez DPH:3,58€