Hlavné menu
Produkty v košíku

Oprava auta

Naše náradie a príslušenstvo pre opravu auta vám umožní udržiavať váš automobil v top stave. Či už potrebujete vymeniť olej, opraviť menšie preliačeniny alebo vyriešiť menší mechanický problém, naše produkty vám pomôžu... Pokračovať
Súprava na opravu defektu pneumatiky Súprava na rýchlu opravu bezdušových pneumatík bez nutnosti demontáže plášťa. Táto sada je vhodná pre automobily, motocykle, štvorkolky a ďalšie bezdušové pneumatiky. Návod: 1. Nájdite miesto, kde je pneumatika prepichnutá a odstráňte predmet, ktorý spôsob..
2,50€
Cena bez DPH:2,08€
Tester brzdovej kvapaliny Vám umožňuje preskúmať percento vody v brzdovej kvapaline počas niekoľkých sekúnd. Brzdný účinok závisí od teploty varu brzdovej kvapaliny, ktorá úzko súvisí s obsahom vody v kvapaline. Brzdová kvapalina absorbuje vodu, preto je dôležité pravidelne kontrolovať jej kvalit..
4,40€
Cena bez DPH:3,67€
Mini čerpadlo na naftu 12V, 12l/min Čerpadlo je určené na čerpanie nafty. Upozornenie: nie je vhodné k čerpaniu benzínu. Čerpadlo je určené ako ponorné, takže nie je možné ho používať za suchej prevádzky. Samotné chladenie motoru čerpadlá funguje cez samotnú čerpanú kvapalinu. Dôležité poky..
9,00€
Cena bez DPH:7,50€
Elektrické vypúšťacie palivové čerpadlo 02-51mm Ponorné čerpadlo používané na vypúšťanie ľahkých kvapalín, ako je voda, nafta, tekutý tuk. Bude sa vám hodiť pri práci v dielni a na záhrade. Napriek malým rozmerom a hmotnosti má čerpadlo výkon až 60W. Odskrutkovateľná hlava s filtrom zaisťuje, že ..
8,70€
Cena bez DPH:7,25€
Sada na odstraňovanie preliačín na karosérii RemDen03 Mali ste nehodu? Niekto poškodil vaše auto preliatím jeho karosérie? Chyba parkovania? Už nemusíte míňať peniaze navyše za návštevu dielne. Vďaka kompletnému systému odstraňovania preliačin môžete karosériu svojho auta opraviť svojpomocne a od..
9,90€
Cena bez DPH:8,25€
Sada na opravu preliačené karosérie Sada na odstraňovanie preliačin na karosérii auta slúži na odstraňovanie preliačin spôsobených okrem iného napr v dôsledku drobných kolízií, škôd pri parkovaní, vandalizmu a dokonca aj krupobitia. Sada na odstraňovania preliačin je výborným nástrojom nielen pre..
11,00€
Cena bez DPH:9,17€
Refraktometrický tester chladiacej kvapaliny Kompaktný, optický tester prevádzkových kvapalín do auta. Umožňuje rýchle meranie obsahu elektrolytu v batérii a bodu tuhnutia chladiacich tekutín a tekutín na báze glykolu. Jednoducho odoberte vzorku tekutiny pomocou pipety, umiestnite vzorku na ovlád..
18,30€
Cena bez DPH:15,25€
Elektrické čerpadlo na naftu alebo olej 12V Palivové čerpadlo je zariadenie určené na rýchlu výmenu oleja alebo paliva. Zariadenie funguje po pripojení na 12V batériu. Olej sa odčerpáva pomocou hadíc, ktoré sú súčasťou súpravy. Zariadenie je určené na čerpanie motorovej nafty, benzínu a vykurovac..
19,00€
Cena bez DPH:15,83€
Vodotesné počítadlo motohodín motora, čierne Počítadlo motohodín je univerzálne zariadenie - bude kompatibilné so všetkými 2- a 4- piestovými spaľovacími motormi. Počítadlo motohodín je možné použiť napr. v motocykloch, kosačkách na trávu, štvorkolkách, elektrocentrálach, skútroch atď. Počítad..
10,40€
Cena bez DPH:8,67€
Súprava príchytiek do auta 417KS s príslušenstvom Súprava príchytiek s príslušenstvom má praktické kompaktné puzdro s priehradkami, ktoré zabraňuje pomiešaniu prvkov súpravy. Všetky priehradky puzdra sú označené, čo uľahčuje nájdenie správnej spony. Okrem toho je súčasťou balenia praktický sťah..
7,90€
Cena bez DPH:6,58€
Elektrické palivové čerpadlo Xtrobb 12V 12V nízkotlakové elektrické palivové čerpadlo je zariadenie na rýchle prečerpávanie benzínu alebo oleja napríklad zo suda do traktora. Palivové čerpadlo nasáva palivo z palivovej nádrže, natlakuje ju a privádza do palivového potrubia. Montáž čerpadla je ..
10,00€
Cena bez DPH:8,33€
Sada príchytiek do auta 100 ks Sada 100 ks príchytiek / kolíkov do auta. Sada obsahuje 6 najobľúbenejších typov nitov, rozdelených po 10 a 20 kusov. Pohodlné kompaktné púzdro s priehradkami zabraňuje zmiešaniu prvkov súpravy. Všetky komory púzdra sú podpísané, čo uľahčuje nájdenie správnej spony...
2,90€
Cena bez DPH:2,42€