Hlavné menu
Produkty v košíku

Hry na profesie

Pre malých snílkov o budúcich povolaniach máme v ponuke hry na profesie. Vaše deti si môžu vyskúšať rôzne povolania a rozvíjať svoju predstavivosť a kreativitu. S hrami na profesie môžu vaše deti prežiť svoje sny o budúcom... Pokračovať
KIK KX9182 Detský doktorský set 8 dielov – ružový Vybavenie pre malých doktorov v praktickom kufríku. Doktorský set nie je len fantastická hračka, ale aj skvelá forma učenia a podpory správneho vývoja dieťaťa. Pomáha vášmu dieťaťu zvyknúť si na návštevu lekára. Obsah sady: stetoskop so zvuko..
6,60€
Cena bez DPH:5,50€
Súprava na kúpanie plyšového psíka Kadernícky salón pre psíka v kufríku je skvelou hračkou pre každého mladého psieho nadšenca. Pokojne sa dokáže postarať o mäkké, malé šteniatko, ktoré čaká na opatrovateľku. Sada obsahuje príslušenstvo, ktoré vám umožní strihať pazúriky, kefovať, kúpať, sušiť a..
8,00€
Cena bez DPH:6,67€
Kruzzel sada malého doktora, modrá Hračka kombinuje formu zábavy s učením. Dieťa sa môže hrať a zároveň spoznávať ľudské telo. Deti sa môžu hrať samostatne alebo v skupine. Všetky prvky a ich funkcie umožňujú skvelú zábavu a rozvíjajú kreativitu. Oboznámia sa s povolaním lekára a upozornia dieťa ..
5,90€
Cena bez DPH:4,92€
Detský kufrík - hra na doktora Deti sú prirodzene zvedavé na svet a radi napodobňujú ostatných. Učia sa pozorovaním a hrou. Súprava malého lekára je skvelá hračka, ktorá je zároveň formou učenia a určite poteší každé dieťa. Zaženie nudu a umožní deťom spoznať ľudské telo. Dieťa môže hrať rolu lek..
8,00€
Cena bez DPH:6,67€
Hra operácia Doktor Hra dokonale rozvíja manuálne zručnosti a poskytuje veľa zábavy. Vylosujte časť tela, uchopte pinzetu a pokúste sa vybrať časť bez toho, aby ste sa dotkli kovovej platne - inak sa pacient začne triasť a vaša fronta sa stratí. Hru môžu hrať až 4 ľudia. Je to skvelá zábava pre c..
4,90€
Cena bez DPH:4,08€
Detský drevený kufrík zubár - 43 dielov Táto atraktívna sada je veľmi veľká. Obsahuje kufor, zápisník, učiacu sa čeľusť, stetoskop, čiapku, nálepky, teplomer, 2 x pastu, kliešte, striekačku, kefku, zrkadlo, pinzetu, dláto, 2 balenia tabletiek a ID kartičku. Súprava umožní dieťaťu nielen skvelú..
22,00€
Cena bez DPH:18,33€