Hlavné menu
Produkty v košíku

Hry na profesie

Pre malých snílkov o budúcich povolaniach máme v ponuke hry na profesie. Vaše deti si môžu vyskúšať rôzne povolania a rozvíjať svoju predstavivosť a kreativitu. S hrami na profesie môžu vaše deti prežiť svoje sny o budúcom... Pokračovať
Detská dielňa pre deti s náradím Už dávno je známe, že najlepšia zábava je napodobňovanie dospelých. Dieľňa pre chlapcov im umožní bezpečne napodobňovať svojho otca, ktorý sa často venuje kutilstvu. Stavebnica pre domácich majstrov obsahuje veľa prvkov, takže sa s ňou dieťa určite nebude nudiť. N..
39,50€
Cena bez DPH:32,92€
Detský kufrík - hra na doktora Deti sú prirodzene zvedavé na svet a radi napodobňujú ostatných. Učia sa pozorovaním a hrou. Súprava malého lekára je skvelá hračka, ktorá je zároveň formou učenia a určite poteší každé dieťa. Zaženie nudu a umožní deťom spoznať ľudské telo. Dieťa môže hrať rolu lek..
12,60€
Cena bez DPH:10,50€
KIK KX9182 Detský doktorský set 8 dielov – ružový Vybavenie pre malých doktorov v praktickom kufríku. Doktorský set nie je len fantastická hračka, ale aj skvelá forma učenia a podpory správneho vývoja dieťaťa. Pomáha vášmu dieťaťu zvyknúť si na návštevu lekára. Obsah sady: stetoskop so zvuko..
10,70€
Cena bez DPH:8,92€
Detský drevený kufrík zubár - 43 dielov Táto atraktívna sada je veľmi veľká. Obsahuje kufor, zápisník, učiacu sa čeľusť, stetoskop, čiapku, nálepky, teplomer, 2 x pastu, kliešte, striekačku, kefku, zrkadlo, pinzetu, dláto, 2 balenia tabletiek a ID kartičku. Súprava umožní dieťaťu nielen skvelú..
38,20€
Cena bez DPH:31,83€
Hra operácia Doktor Hra dokonale rozvíja manuálne zručnosti a poskytuje veľa zábavy. Vylosujte časť tela, uchopte pinzetu a pokúste sa vybrať časť bez toho, aby ste sa dotkli kovovej platne - inak sa pacient začne triasť a vaša fronta sa stratí. Hru môžu hrať až 4 ľudia. Je to skvelá zábava pre c..
7,70€
Cena bez DPH:6,42€
Lekársky vozík s vyšetrením EKG Deti sú prirodzene zvedavé na svet a radi napodobňujú ostatných. Sada malého lekára je skvelá hračka, ktorá je zároveň formou učenia a určite poteší každé dieťa. Počet dielov umožňuje praktické využitie súpravy; 18 lekárskych nástrojov a 2-úrovňový vozík s imitácio..
36,80€
Cena bez DPH:30,67€
Lekársky vozík s vyšetrením EKG ružový Deti sú prirodzene zvedavé na svet a radi napodobňujú ostatných. Sada malého lekára je skvelá hračka, ktorá je zároveň formou učenia a určite poteší každé dieťa. Počet dielov umožňuje praktické využitie súpravy; 18 lekárskych nástrojov a 2-úrovňový vozík s i..
33,00€
Cena bez DPH:27,50€
Kruzzel sada malého doktora, modrá Hračka kombinuje formu zábavy s učením. Dieťa sa môže hrať a zároveň spoznávať ľudské telo. Deti sa môžu hrať samostatne alebo v skupine. Všetky prvky a ich funkcie umožňujú skvelú zábavu a rozvíjajú kreativitu. Oboznámia sa s povolaním lekára a upozornia dieťa ..
13,20€
Cena bez DPH:11,00€
Súprava na kúpanie plyšového psíka Kadernícky salón pre psíka v kufríku je skvelou hračkou pre každého mladého psieho nadšenca. Pokojne sa dokáže postarať o mäkké, malé šteniatko, ktoré čaká na opatrovateľku. Sada obsahuje príslušenstvo, ktoré vám umožní strihať pazúriky, kefovať, kúpať, sušiť a..
11,00€
Cena bez DPH:9,17€